Şimdi Ara

TELEFON ALIRKEN UZAK DURULMASI GEREKEN FİRMA! N11-> Newport-GG->Cepport-HB->MYS İLETİŞİM-İNTELLİCELL (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
352
Cevap
36
Favori
46.003
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Abicim hiç uğraşmıcaksın gidiceksin basacaksın dükkanı al aşağı edeceksin.
    Şerefsizler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstfasngl

sirkecideki yerlerine gideseniz bir tane o telefonun kapalı jelatini dediğiniz vakumun ince naylon hali makinesi var içini açıyorlar içine kafalarına göre istediklerini koyuyorlar cıkartıyorlar kutuyu kapatıp makineya koyuyorlar makine sıfırmıs gibi jelatini basıyor :D siz aldınız açtınız kutuyu begenmediniz iade ettiniz kullanmadan. Telefonu tekrar alıp makineye sokuyorlar satıyorlar zaten içine avrupa yada baska ülkelerden nereden ithal ettilerse ona göre içindekini çıkartıp bize uygun sarj cihazı koyuyorlar insanlar bide sıfır kutu jelatini açılmamış falan diyorlar 3 sn kadar sürüyor üstüne sıfır jelatini koyması makinanın.

Jelatin değil , bandrollü etiket var,kutunun açılması halinde yırtılan. Onu da yapabiliyorlar mı? Muhtemelen yapıyorlardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okan_mersin -- 3 Kasım 2016; 11:35:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Okan_mersin

quote:

Orijinalden alıntı: mstfasngl

sirkecideki yerlerine gideseniz bir tane o telefonun kapalı jelatini dediğiniz vakumun ince naylon hali makinesi var içini açıyorlar içine kafalarına göre istediklerini koyuyorlar cıkartıyorlar kutuyu kapatıp makineya koyuyorlar makine sıfırmıs gibi jelatini basıyor :D siz aldınız açtınız kutuyu begenmediniz iade ettiniz kullanmadan. Telefonu tekrar alıp makineye sokuyorlar satıyorlar zaten içine avrupa yada baska ülkelerden nereden ithal ettilerse ona göre içindekini çıkartıp bize uygun sarj cihazı koyuyorlar insanlar bide sıfır kutu jelatini açılmamış falan diyorlar 3 sn kadar sürüyor üstüne sıfır jelatini koyması makinanın.

Jelatin değil , bandrollü etiket var,kutunun açılması halinde yırtılan. Onu da yapabiliyorlar mı? Muhtemelen yapıyorlardır

Şimdi adam 10 tane telefon sattı 1000 TL'den 10000 TL'den aldı.
    Bu telefonunda adama gelişi 900 TL diyelim. 1000 TL kar etti.
    1 kişide tuttu cihazı beğenmedi iade etti.Cihazda hiç bir sorun yok, bu nedenlede üretici firmaya nasıl bir sebeple iade edebilir ki ? Sorun olmalıki satıcıda üreticiden sıfır değişim cihazı alsın.
    Yoksa tüm kâr gitmiş olacak :)

O barkoduda kolaylıkla yapılır zaten

• sakurek kullanıcısına yanıt
    Hocam birebir aynı sorunu yaşadım. Mi4 birden kapandı ve bir daha açılmadı. Delta'ya yolladık. Pazartesi yasal bekleme süresi olan 20 iş günü doldu. Arayıp eğer tamir edip yollamazsanız şikayet edeceğim dedim. Bu hafta sonuna kadar yollayacağız dediler. Bakalım dedikleri gibi yapmazlarsa biz de hakem heyetine başvuracağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artyom1959

Hocam birebir aynı sorunu yaşadım. Mi4 birden kapandı ve bir daha açılmadı. Delta'ya yolladık. Pazartesi yasal bekleme süresi olan 20 iş günü doldu. Arayıp eğer tamir edip yollamazsanız şikayet edeceğim dedim. Bu hafta sonuna kadar yollayacağız dediler. Bakalım dedikleri gibi yapmazlarsa biz de hakem heyetine başvuracağız.

Benimkini tüketici hakem heyetine verdiğim gün yapıp yolladılar. Şimdilik bir sıkıntı yok, anakart değişmiş
  • sakurek kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. Bakalım eğer yollamazlarsa ben de sizin yaptığınız gibi yapayım.
  • Bu tür çomarları ifşa etmek lazım.
  • 1 akrabama bunlardan telefon almıştım. Bir daha asla bu firmadan alışveriş yapmayacağım. Aklıma kazındı.
  • Artyom1959 kullanıcısına yanıt
    20 iş günü içerisinde yapamadıkları için aslında parayı iade alma hakkın var. Ama malesef küçük firmalar buna yanaşmayıp uğraştırıyor.
  • mstfasngl kullanıcısına yanıt
    aynen öyle hocam. jelatini açılmamış, şeridi üstünde yalanlarına inanmayın. jelatinden de, şeritten de bol bol var ellerinde. istedikleri zaman açıp kapatabiliyorlar kutuyu. bu olayı büyük mağazalar bile yapıyor, çalışan bir arkadaşım anlattı, teşhir ürünü televizyonları bilgisayarları bezle silip, çiziklerini siyah oje ile kapatıp (ya da ne renkse), kutusunua koyup şeridi çekiyorlarmış makinayla.

çoğunlukla teşhir ürünleri kakalamak için yapıyorlarmış, bir kerede önemli bir maç varmış, dev ekran sıfır tv'yi açıp eve götürmüşler, maçı izlemişler, ertesi gün getirip silip, kutusuna koymuş şeridi çekmişler.

sıfır diye aldığınız tv, vitrinde bilmem kaç bin saat açık kalmış, kurcalanmış tv olabilir yani
  • öncelikle geçmiş olsun canınızı sıkmanıza gerek yok avukatınız illaki alacaktır parayı er ya da geç . Bende de aynı sorun var adam vermem diyor sen bilirsin ben alırım bu parayı dedim geçtim muhattap bile olmam hakem heyeti kararını bekliyorum siz de konu hakkındaki gelişmeleri konuya editlerseniz başka arkadaşlara da fikir olacaktır.
  • Ne yazıkki böyle ithalatçı firmaların çoğu çakallık peşinde..Tekrardan geçmiş olsun bizde olayın takibindeyiz..
  • Geçmiş olsun hocam. Olay üzücü, böyle olumsuzlukları paylaşarak ileride bu firmadan alışveriş yapıp mağdur olacakların önüne geçiyorsunuz.
  • Hidro Tekno H kullanıcısına yanıt
    Hocam biz Hepsiburada'dan aldık telefonu. Telefona ihtiyacım olduğu için tamir edip yollayın dedim ama yine oyalarlarsa hakem heyetine başvuracağım. İade kararı çıkarsa Hepsiburada uğraştırmaz diye tahmin ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozgun_izmirli35 O kullanıcısına yanıt
    tüm gelişmeleri yazıcam buraya hocam daha ses seda yok uzun sürücek galiba
  • teşekkürler hocam tüm ayrıntıları burayada yazıcam inş.
  • Geçmiş olsun. Gelişmelerin lehinize sonuçlanmasını diliyorum.

Şerefsiz kanı bozuklar
  • Arkadaşlar 1.5 ay oldu icra takibi başlayalı bence bi tuhaflık var fikri olan var mı neden hala ödeme alamadım ?
  • dyg teknoloji nasıl forumdaşlar ?
    alışveriş yapan var mı ?
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    Ben bilmiyorum dostum ama ithalatçı garantilerin hepsi bir.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.