Şimdi Ara

TeknoSeyir yeni versiyona geçti, beta yayında! (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
739
Cevap
29
Favori
36.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba,

Doğru söylediğim ortaya çıktı zaten :) Herkesin video yüklediği servis ile bu işler olmaz. Şimdi kendi sunucularına geçiyorlar.

Sanırım Teknoseyir'in videosunu izlemediniz. Bir şey biliyoruz ve söylüyoruz sonuç ortada.

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • kaliteli videolar vardı
    dh kaybettiği kaliteyi buluyordum teknoseyirde
    özellikle slr vb videolar gerçekten çok kaliteliydi
    yazık oldu :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

Merhaba,

Doğru söylediğim ortaya çıktı zaten :) Herkesin video yüklediği servis ile bu işler olmaz. Şimdi kendi sunucularına geçiyorlar.

Sanırım Teknoseyir'in videosunu izlemediniz. Bir şey biliyoruz ve söylüyoruz sonuç ortada.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

Teknoseyir'i çok küçümsüyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzeldi yahu ben takip ediyordum.
    Bakalım 2.0 geliyormuş umarım tutar.
  • Speed-Step kullanıcısına yanıt
    Sorun bunu alaycı bir biçimde söylemeniz. Yani biz iş yapıyoruz, bak siz yapamıyorsunuz demeye getiriyorsunuz. "Youtube karlı değil, bence kendi sitelerinden yayımlamalılar" şeklinde bir söylemde bulunmadınız. Ben yazdıklarınızdan bunları çıkarttım. Ama böyle demek istemediyseniz eğer söylemlerinizde hata var demektir.

Edit: Videoyu izledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Soul741 -- 5 Mayıs 2014; 22:28:45 >
  • Galiba Donanımhaber'in %80'i Teknoseyir'ci.
  • Kesinlikle kapanmaması gereken sitelerden birtanesiydi. Ama bir yerde haklılar yani, emeklerinin karşılığı bu kadar ucuz olamaz. Sitelerinde açtığı anket ile herşey ortada ben olsam bende kapatırdım. Umarım tekrardan böyle bir projeye adım atarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzcanQQ

Galiba Donanımhaber'in %80'i Teknoseyir'ci.

Forumlara daha login olmamış % bilmem kaç DH'liyi PC başında zor tutuyoruz :)
  • Bu başlığı da DH vs. TS yaptınız ya helal olsun valla. İki yeride takip edin, yabancı siteleri (mesela The Verge) de izleyin, teknoloji dergileri de alın (Chip, PCnet) sonra kendiniz sentez yapın aklınızda. neden takım tutar gibi düşünüyorsunuz ki?
  • Soul741 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Biz yüz yüzeyken de onlara bunu söylüyoruz :) Arkadan videodan laf sokmuyoruz yani merak etmeyin.

En azından çıkıp biz tarafsısız alayı taraflı, biz inceleme için para almıyoruz(!) alayı alıyor kullanıcıyı yanıltıyor diye söylemlerde bulunmuyoruz.

Neyse o kısacası :)

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • Ey Mesut çevik madem inceleme videolarınıza bu kadar güveniyorsunuz forumu 1hafta kapatıp sadece anasayfayı açik tutun bakalım kaç kişi izliyor.Asus intel sizin incelemelerinize hayran olduğu için değil üye sayısı çok ve aktif bir forum olduğu için reklâm veriyor.Siz zaten taraflı da yapsanız her türlü üye sayısından dolayı taraf tutma kaygınız en fazla ekstra kazanç için olur.Ama o adamlarda astarı yüzünü karşılamıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ek olarak donanımhaber.com reklamlarına takan arkadaşlar sesleniyorum bi **** a bakıyor herşey !!
  • Cok amatorce idi ama dobra idiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: HasanAkdenz

Kesinlikle kapanmaması gereken sitelerden birtanesiydi. Ama bir yerde haklılar yani, emeklerinin karşılığı bu kadar ucuz olamaz. Sitelerinde açtığı anket ile herşey ortada ben olsam bende kapatırdım. Umarım tekrardan böyle bir projeye adım atarlar.

Kapandığı falan yok. Başlığı değiştirsin biri.

• Çok beğendiğim bir editör grubuydu. Özellikle Levent Bey'in değerlendirmeleri çok yerinde oluyordu. DH editörlerinin inceleme ve değerlendirmelerini de yavana atmayın. Mesut, Erdi, Ender üçlüsü gayet de güzel eleştirilerde bulunuyorlar. Mobil cihaz konularında Note 3 ve Gm Elite cihazlarını saymazsak herhangi bir sorun yok. Burada ''İşsiz'' editörleri konuşursak en başta shiftdelete ekibi gelir. Ben daha bu arkadaşların normal bir incelemesini görmedim. 5-6 dakikalık reklamdan ibaret bir video çekiyorlar hepsi bu. Donanımhaber ve Teknoseyir her zaman gönlümde ayrı bir yerdedir. Her daim buralarda çalışan bilgili editörleri, işlerinin başında görmek isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

Merhaba,

Sevgiler,
    Mesut Çevik

Bence youtube da yayın yapmalasalar bu kadar tanınmazlardı. 60k abonesi var youtube da. Bu rakama zor ulaşırlardı.
    Yani maddi açıdan youtube belki teknoseyiri bitirmiştir ama tanınmaları açısından çok faydası oldu.
  • Merhaba,

Çok basit bir hesaplama yöntemi var :)

2si1'in son bölümü

http://forum.donanimhaber.com/m_91332972/tm.htm

Forumdan tıklanma sayısı sadece "543"

Anasayfa'dan tıklanma sayısı ise "18000"

Bizde her şey açık ve net :) Ne video izlenme sayılarımızı saklıyoruz ne de haber okunma. Kısacası forum sandığınız gibi ana sayfayı beslemiyor.

Alın hangi habere forumdan kaç kere tıklanmış bakın:
    http://forum.donanimhaber.com/forumid_189/tt.htm

Donanım Haber'i sadece forumdan ibaret saymak genelde sadece forumda belli konulara giren kişilerin yaptığı bir şeydir istatistikler yalan söylemez :)

Sevgiler,
    Mesut Çevik

• iyi olmus, butun incelemeleri gereksiz muhabbet iceriyor.Zorla inceleme yapiyorlar gibi bir hava var.

• Ya bir şey diyecektim, vazcaydım.

Videoları değil, sitenin genelinden bahsediyoruz biz. Yoksa herkesin anasayfadan girdiği aşikar.

• Speed-Step kullanıcısına yanıt
    Benim gözümde tarafsızlık konusunda konuşabilecek son teknoloji editörü sizsiniz. Bunları gayet göz önünde olan verilerle ortaya koyabilirim. Fakat pek tabiki kabul etmeceğiniz için hiç uğraşmıyorum. Siz kendinizi daha iyi bilirsiniz. Gelgelelim diğer konuya, Teknoseyir'in para aldığını gördünüz mü? Noter olarak sizi mi tuttular firma ile anlaşırken? Suç isnaf etmek için ortaya bir şeyler koyunda inanalım? (Sakın benim hakkımda ne veri varmış demeyin, #Experİyidir değil mi?)
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.