Şimdi Ara

TeknoSeyir yeni versiyona geçti, beta yayında! (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
740
Cevap
29
Favori
36.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mesut abim iyisin hoşsun beyefendisinde ben bu "biz başka editörleri konuk almayız sadece kendi editörlerimizi alırız" olayında çok kırıldım.Daha farklı cevap bekliyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YNQs

Öğrenci adamım ama teknoseyir'in paralı üyeliğini kesinlikle alacağım ister 20 ister 30 tl olsun. Donanımhaber'i de Teknoseyir'i de izliyorum ve hepsinin yeri ayrıdır. Ama herkes bir yana Levent abi bir yana

+yanyatmışsekiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada levent abi'yi, mesut abi ile kıyaslayanlar bu resimden sonra düşüncelerini bir gözden geçirsin...

TeknoSeyir yeni versiyona geçti, beta yayında!
  • karamurat28 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

O cevabın altında bir çok neden var :)

Donanım Haber, Türkiye'de Yurt Dışındaki sitelere haber servisi yapan tek Teknoloji Sitesidir.

Engadget, Theverge, Anandtech ve benzeri saygın bütün teknoloji sitelerinde bizim kaynak gösterildiğimiz haberlere rastlayabilirsiniz.

Bu haberler sonrası ise bizi sürekli olarak firmaların yurt dışı ofislerine şikayet eden bir kaç isim vardır :)

Bu yüzden biz sadece biz ile devam ediyoruz. Madem ki bizim başarımızı yurt dışına şikayet ediyorlar onlar da onlarla takılsınlar.

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • İnsanlar yaşla değil beyinle ilerler dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xan'ela

quote:

Orijinalden alıntı: engins

TS ekibi makarna pişirse bile oturup izlerim.

• Bu konu kapanır.

Teknoseyirin plus üyeliğini başarılı olacak ve anında donanımhaberde plus üyeliğe geçecek demedi demeyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel sitelerden biriydi
  • Teknoseyir inceleme yapıyor gibi gelmedi hiç bana. Ürünü alıyorlar ortalarına, kahvede gibi konuşup duruyorlar.
    "Reklam alamıyoruz çünkü firmalar bizi ciddiye almıyorlar." gibi cümlelerle dertlerini anlatsalardı daha doğru söylemiş olurlardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NDS

Bu konu kapanır.

Teknoseyirin plus üyeliğini başarılı olacak ve anında donanımhaberde plus üyeliğe geçecek demedi demeyin.

Ben de tam tersini hissediyorum. Tutmayacak ve teknoseyir kapanacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her incelemesini seyretmekten keyif aldığım, muhabbetlerine doyum olmaz insanların olduğu çok güzel bir site. Bu ekip bir kanalda yayın yapıyordu, ismini unuttum. Hiç kaçırmaz izlerdim. Her daim destekçileriyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeiist

İnsanlar yaşla değil beyinle ilerler dostum

• bizim millet beleşi sever.paralı üyelik zor işler bizde.alacam diyip her ay vermeye kaç üye razı olacak göreceğiz.umalım işlesin tabiiki.konsolüssü gibi olmasın sonu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Riven_

bizim millet beleşi sever.paralı üyelik zor işler bizde.alacam diyip her ay vermeye kaç üye razı olacak göreceğiz.umalım işlesin tabiiki.konsolüssü gibi olmasın sonu.

Konsolüssü kapandı ama en azından konsolüssün'deki abilerimiz şuan multiplayer'da umarım gerçekleşmez ama gerçekleşirse teknoseyirin de başına aynı şeyler gelir umarım da böyle değerli insanları kaybetmeyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

quote:

Orijinalden alıntı: Blood Money

Sert konuşmuşum kusura bakmayın. Mesajı sildim.

Merhaba,

Sert değil yanlış konuşmuşsunuz. M8 incelemesini nasıl izlediniz bilemem ama kesinlikle konuyu çarpıtmışsınız.

Burada kusura bakacak ben değilim sizin mesajınıza prim verip haklı sananlardır.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

Dh Geçme diye bir olay varmı acaba ? 2 side bu sektörün En başarılarından birisi severek takip ettiğim insanlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: celcelet

Teknoseyir inceleme yapıyor gibi gelmedi hiç bana. Ürünü alıyorlar ortalarına, kahvede gibi konuşup duruyorlar.
    "Reklam alamıyoruz çünkü firmalar bizi ciddiye almıyorlar." gibi cümlelerle dertlerini anlatsalardı daha doğru söylemiş olurlardı.

İşte püf noktası orası normal bir kullanıcı gözüyle yorumluyorlar eksi, artı taraflarını tartışıyorlar vs. böylede olmalı bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu hale gelmelerinin tek sebebi fanboyluk yapmadan eğriye eğri doğruya doğru demelerindendir. Can sıkıntıma birebir geliyor adamlar :D Birçok forumda artık onu mu alayım bunu mu alayım muhabbetleri, o telefon bunu döver şu telefon çöp gibi saçma sapan yorumlardan gına geldi artık :D
  • Speed-Step kullanıcısına yanıt
    Teknoseyir bize laf atıyor diyorsunuz da şunu nasıl açıklayabilirsiniz acaba?

ya da yaptığınız şu yorumu:

quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step
    ...
    Herkesin evinden video yükleyebildiği bir servis mi iştir yoksa binlerce kişiye kendi teknolojiniz kendi geliştirdiğiniz alt yapı ile hizmet vermeye çalışıp bunu sürekli güncellemek mi?
    ...

• Herkes mutlaka google'a hergün birşey araştırmak için yazıyor.Bende yazıyorum ve TeknoSeyir bana hep yardımcı olan incelemelere ev sahipliği yapmış olan bir sitedir.Bana bu şekilde yardım edildiyse iyi veya kötü günde bende her zaman yanınızdayım.Aynı şey donanımhaber içinde geçerlidir.Zaten insan yardım aldığında sorununa çözüm bulduğunda ister istemez yardım etmek istiyor,bilgi paylaşmak,tecrübelerini paylaşmak istiyor.Bencil olmaya gerek yok! herkes hayatını kazanmak için bir şeyler yapmaya çalışıyor.İyi yada kötü haber yapılabilir,altına bu ne böyle,yine mi bu! yeter artık gibi yorumlar yazmaktansa teşekkürler demenin daha yeterli olacağını düşünüyorum.

saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakkcbyk

Su tarafsizlik konularina falan kesinlikle katiliyorum. Fakat incelemeler cok amatorce.

Simdi diceksiniz yok o sicak bir hava katma acisindan falan filan. Yok arkadas bildigin bariz amatorce.

Sen bi google'a levent pekcan ve murat gamsız yaz bakalım...
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.