Şimdi Ara

TeknoSeyir yeni versiyona geçti, beta yayında! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
739
Cevap
29
Favori
36.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fasakasa

Bu teknoseyirin bir dota 2 incelemesi var evlere şenlik. Oyunlar dışındaki platformlarda incelemeleri iyiydi

Daha öncede yazdım dota konusunda hata yaptıklarını söylediler ve konuk getirdiler 2. Videoyu çektiler avukatları değilim ama eğer evlere şenlik videolar konu olacaksa burdan tonla örnek verilebilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni kıran bana kibirli denmesidir. Zira bu tanımadığınızın göstergesidir. 10 yıldır bu işteyim ve gece gündüz çalışmam sırf işi sevmemdendir.

Sosyal medya hesaplarım bile sadece soru cevaplamak için açıktırlar.

Kibir söyleneni cevapsız bırakmamaksa haklısınız ne diyeyim.
  • Levent Bey hakikaten izleyip dinlerken keyif aldığım bir editör..İçide dışıda tatlı bir tonton abimiz..Keşke veresiye ürün tanıtmasalar..Teknoseyir herzaman seyredilir..
  • DH formu olarak kaç yıllık dostlukları yıkacaksınız. Bravo valla. Yahu DH ve Teknoseyir. Neden karşılaştırıp duruyorsunuz. Adamlar anlattı işte. Bu işin yürümesinin iki yolu var.
    1-)Ya izleyiciden destek alıp, tarafsız, adam akıllı inceleme yaparsın
    2-)Ya da reklam alır kısmen taraflı inceleme yaparsın. Her şey beleş olur.
    Anlayın işte başka türlü bu iş yürümez.
    DH ikinci yöntemle yürütüyor işini
    Teknoseyirde birinci yöntemi tercih ediyor.
    Eğer DH'nin taraflı incelemelerini beğenmiyorsanız gidin plus üyelik alın teknoseyirden. Her şey tarafsız olsun.
    Bu kadar basit.
    Ama taraflı taraflı diyen DH yi topa tutanlar biliyorum ki plus alın deseler almazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

Beni kıran bana kibirli denmesidir. Zira bu tanımadığınızın göstergesidir. 10 yıldır bu işteyim ve gece gündüz çalışmam sırf işi sevmemdendir.

seviyoruz seni reyis bakma sen birkaç kişiye
  • arkadaşlar sıteyı takıp etmesenızde allah rızası ıçın şu adamlara destek olun, cunku sızı yuzlerce lıra zarardan kurtarabılırler, şuanda vıdeodakı gıbı örnegın x markası fırmalara para verıp kötu mallarını altın gıbı övdutturuyorlar, bu adamlar bunu yapmıyor,

ben sıtelerıne hıc gırmem etmem fakat 10 lıra olursa destek cıkacam, cunku bu adamların vıdeolaını ızlemek bana keyıf verıyor
  • bu şekilde devam etmenin imkansız olacağını söyleyip son bir yol deneyip son kurşunu atacağız demişler. internete byte olarak düşen neredeyse her şey bedava da elde edilebilir hale geldiği için kimileri zor durumda kaldı. günümüzde gerçek artık bu.

bağlantılar sağlam değilse, gelir yolu bulunamamışsa hayatta kalmak zor tabi. bir iki kere izledim, kesin bir şey diyemem ama hoş ve kendine has bir ortamları vardı.

ancak günümüz de teknoloji hakkında belli oranda bilgi sahibi olmak gerekir. ben şahsen kendimi tamamen teknoloji sitelerine, editörlere ya da herhangi bir incelemeye bırakma taraftarı değilim.

çok cahil kalırsanız; yeteri birikime sahip olmayanın da, belki bir şekilde tarafsızlığını yitirenin de, aldığı ürünü yere göğe sokamayanın da, fanboyun da lafıyla istemediğiniz bir alım yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyuıtyuı -- 5 Mayıs 2014; 21:42:15 >
  • arada severek izlerdim devam edememeleri kötü olmuş. bana konsolüssünü hatırlattı
  • quote:

Beni kıran bana kibirli denmesidir. Zira bu tanımadığınızın göstergesidir. 10 yıldır bu işteyim ve gece gündüz çalışmam sırf işi sevmemdendir.

mesut abi ben şahsen sizin taraflı incelemeleriniz olduğunu düşünmüyorum ama sitenizde en büyük eksik şu reklamlar tamam reklama karşı değilim ama sizinkisi artık işin suyunu çıkarmak oluyo ben daha sade reklamlar olsun ama taraftarıyım bu kadar fazla olmasın yoksa gerçekten insanı boğuyor bu kadar çok reklam ve bu reklamlın aşırı sık olması sırf şu turkcell reklamı yüzünden adblock kurdum geçen gün ... yaptığınız incelemelere sözüm yoktur birebir tanımasam bile videolarda gördüğüm kadarıyla iyi bi abimizsin saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Konungariket Sverige -- 5 Mayıs 2014; 21:44:00 >

• Speed-Step kullanıcısına yanıt
    kibirli olmak suç mu? yuh... eleştirmen için bahane arıyorlar...
  • quote:

Mesut Abi gibi içten samimi biri var mı yahu demediğinizi bırakmamışsınız ayıp.Videolarını izlerken bile arkadaşlarla sohbet ediyormuş gibi oluyor insan.Kişisel soru soruyorsunuz madem sormayın cevaplamasın adam gece gündüz cevap vermeye araba kullanırken bile video çekip soruları cevaplayan birisi daha ne yapsın.Valla bu zamana kadar hiç bir editörün videolarını izlerken bu kadar keyif almıyordum emeğinize sağlık iyi geceler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kırmayın Mesut Abi'yi.

Ciddiyim, güldüğüme bakmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeiist

Teknoseyir kadar acemi is cikaran bir inceleme kanali daha yok nasil dh den daha iyiler ya Erdi bey bir cihaz hakkinda konusmaya basladiginda cihazin malzemesinin hammaddesinin nerde uretidigini ogreniyoruz 90 lardan beri bu isi yapan adamlarla kiyasladiklari adamlara bak...

Ha ha ha ha :) 90'lardan beri bu işi yapan adamlar Teknoseyir'dekiler. Karıştırmışsın sen galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: urzais

quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Bu teknoseyirin bir dota 2 incelemesi var evlere şenlik. Oyunlar dışındaki platformlarda incelemeleri iyiydi

Daha öncede yazdım dota konusunda hata yaptıklarını söylediler ve konuk getirdiler 2. Videoyu çektiler avukatları değilim ama eğer evlere şenlik videolar konu olacaksa burdan tonla örnek verilebilir

Hayır ciddi bir inceleme ekibiyseniz öyle bir tarafa yaylım ateşi açar gibi cahili olduğunuz bir konuda öyle inceleme yapamazsınız. Zaten ona inceleme demek diğer incelemelere hakarettir. Çıkarmışlar ergen bir tane dünyadan haberi olmayan elemanı habire sallıyorlar yok öyle iş. Evlere şenlik kibar söylemi Dota 2 incelemeleri hem üslup hem içerik olarak tam bir rezilliktir. İnceleme nasıl yapılmaz sorusunun cevabıdır.

• inceleme izlemek için paralı üyelik istenecekse yürümez o iş.
    sen de herkes gibi reklamını alır parasını ordan çıkarırsın sunucuların. öyle yürür.

ben de arada izliyorum ama bazen gereksiz uzattıklarını düşünüyorum.

GMD konusunda hem dh hem orası kötü yaptı bence. dandik telefonu milyon kişi aldı. Uzun süre test edilmeliydi.
    Arkadaş aldı ben onaylamadan, ilk gün uçak gibiydi telefon, bir ay geçti boğuldu resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

Kırmayın Mesut Abi'yi.

Ciddiyim, güldüğüme bakmayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Blood Money

Sert konuşmuşum kusura bakmayın. Mesajı sildim.

Merhaba,

Sert değil yanlış konuşmuşsunuz. M8 incelemesini nasıl izlediniz bilemem ama kesinlikle konuyu çarpıtmışsınız.

Burada kusura bakacak ben değilim sizin mesajınıza prim verip haklı sananlardır.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

Abi seni de severim de orayi da dh ile birlikte takip ediyodum kapanmasın be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kibirli olsaydı sanırım burdaki yazılanları okuyupta cevap vermezdi , adam belki biraz daha samimi olarak konuya giriyor araya ciddiyet koymuyor diye böyle düşünüyorsunuz bana kalırsa
  • Ya herkes yanlış anlamış. Bi insan da mı videoyu izlemez ya ?

Arkadaşlar, teknoseyir kapanmıyor. Sadece Teknoseyir+ adında bişey çıkacak. Ek avantajlardan yararlanacak. Hemen ne bu panik ?
  • Öğrenci adamım ama teknoseyir'in paralı üyeliğini kesinlikle alacağım ister 20 ister 30 tl olsun. Donanımhaber'i de Teknoseyir'i de izliyorum ve hepsinin yeri ayrıdır. Ama herkes bir yana Levent abi bir yana
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.