Şimdi Ara

Teknosa- Kullanmadığım ürünümü 4. günde iade almıyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar magazadan urun aldim 4. Gun iade etmek istedigimde urunun kutusu acilmamis olmasina ragmen, 24 saat icinde para iadesi vardir. 2-14 gun de sadece hediye ceki verilir diyorlar. Delirecem ya. Hakkim degil mi iade almak 7 is gununde

• Ben de bugun ruyamda telefon aliyormusum ama telefon bozukmus. Hemen gidip para iadesi istiyordum ancak kabul etmiyorlardi. Baska bir urun alin diyorlardi bakiyordum bakiyordum begendigim birsey yoktu en sonunda sinirlenip ortaligi dagitiyordum guvenlik geliyordu adamlarin coplarini alip onlara vuruyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakkını ara

• Mecbur iade almak zorundalar hocam. Başka şubelerine götür bi de oradan dene.. Ama zorundalar.
  • Hocam o internet alisverisi icin gecerli. Magazadan alisverislerde almiyorlar. Kafaya taktim 3 gundur bununla ugrastim yok. 5 farkli subeye gittim. Musteri hizmetlerine aradim. Sikayetvara yazdim yok. Olmuyor. Tavsiyem. Teknosa nin magazasindan sakin ama sakin alisveris yapmayin

• ne almıştınız

• Sandisk 64 gb bellek. Urunden bagimsiz olarak hic bir seyi almadiklarini soyluyorlar. Zaten urunun kutusuna dokunmadim

• Burda beni uzen nokta urun degil. Inanin daha iyi destegi var diye teknosadan birazdaha fazla para vererek urun almisligim vardi. Bu imaji tamamiyla yerle bir ettiler. Alirken hic bir uyari vs de yapilmadi. 90 tl lik urun degil daha buyuk bisey almis olsaydim ne olacakti benim derdim bu

• amazon.com kullan. Mikrofonu bozuk oyuncu kulaklığı için %100 para iadesi yaptılar. Ürün de bende kaldı

• Millet hala internet alışverişi kötüdür sansın
  • forumda bi arkadaş bellona dan mobilya almış ve iade edememişti. sonra bellonaparamıver.com mu ne diye site açmıştı sende böyle ucuz yollu bişiler yapabilirsin

• Teknosa denen kazıkcı firma şu izlenimi sende Nasıl yarattı anlamadım

"daha iyi destegi var diye teknosadan birazdaha fazla para vererek urun almisligim vardi."

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.