Şimdi Ara

Teknobiyotik güvenilir midir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iyi forumlar, teknobiyotikten işlemci almak istiyorum "Kolay gelsin" diye bir kargo şirketiyle çalışıyorlar. Bu site ve kargo şirketi güvenilir midir ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Kargo şirketi gayet iyi ama firma müşteri memnuniyeti konusunda sabıkalıdır, araştırırsanız mağaza yorumlarını bulabilirsiniz.

• kargo şirketini bilmem ama

teknobiyotik güvenilir bir sitedir

• amazondan ve samsungdan cep telefon aldığımda kolaygelsin getiriyordu sorun yaşamadım hatta takip kısmı baya iyiydi otomatik arama filan gelmişti evdemisiniz diye öyle getirmislerdi

• Kolay gelsin firmasını öneririm fakat teknobiyotik için aynı şeyi söyleyemem

• Önceden çok alışverişim oldu, şimdiye kadar sorun yaşamadım şükür.

• Firma da kargo şirketi güvenilirdir. Ama satış sonrası bir sorun sıkntı çıkması her firma ile olabilir o biraz şans işi. Kargo firması amazon ile de çalışıyor hatta gelmeden önce adrestemisiniz diye teyit

ediyorlar.

Teknobiyotikten alışverişlerim oldu kendi adıma söylüyorum ben bir sıkntı yaşamadım. Ama dediğm gibi kişiler göre yapılan alışverişlere göre değişken bir durum bu.

• Bu firmadan 1 defa alışverişim oldu, sorun yaşamadım ama internette olumsuz yorumlar da var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.