Şimdi Ara

Teknik Yardımlar : Denenmiş ve Güncel (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
376
Cevap
4
Favori
89.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkür ederim.tiki kaldırdım ama,o linkleri silmemin bir yolu varmı,geçmişi
    silersem silinmeyecegini biliyorum,çok önceden denemiştim.Ayrıca geçmiş üzerinde
    oynayabiliyorum,mesela tek tek link silebiliyorum.Ama adres çubugundakileri sağ
    tıkda sil çıkmıyor.Tüm derdim bu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: #GECE#

Teşekkür ederim.tiki kaldırdım ama,o linkleri silmemin bir yolu varmı,geçmişi
    silersem silinmeyecegini biliyorum,çok önceden denemiştim.Ayrıca geçmiş üzerinde
    oynayabiliyorum,mesela tek tek link silebiliyorum.Ama adres çubugundakileri sağ
    tıkda sil çıkmıyor.Tüm derdim bu.

İşte onlar gözatma geçmişinde saklanıyorlar. Olmazsa gözatma geçmişi/ayarlar/dosyaları görüntüleden girdiğiniz siteleri bulun varsa silin..Bunun haricinde başka yöntem bilmiyorum..
  • mozilla firefox'u yüklesem,begenmediğim zaman kaldırma şansım varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: #GECE#

mozilla firefox'u yüklesem,begenmediğim zaman kaldırma şansım varmı?

Var ama kaldırmanıza gerek yok. Bilgisayarınızda dursun, lazım olur.
  • quote:

11.Bir ihmimalde power kablonuz prize takılı değildir yada elektirikler kesiktir. elektirk sisteminde tamir vardır.Voltaj çok düşüktür

şahsen başıma geldi 2 yıl önce staj yaptığım yerde bi bayan bilgisayarım çalışmıyooor diye çırpınıyordu bakındım bakındım ki ne göreyim kablo takılı değil bunu ona söylemedim, rencide etmek istemedim

paylaşım için gerçekten çoook minnettarım çok işime yaradı... staj defteri dolduruyorum da boş yerler vardı
    emeğine sağlık çok teşekkür ederim

• Arkadaşlar ben pc ye format atçam ama biosta cd yi okutamıyorum. Biosta cd rom seçeneğini en üste getirdim olmadı f12 ti ekkinleştirdim olmadı cd okunurken karşıma hep güvenli modda aç normal modda aç menüsü geliyor. cd yi nasıl okutabilirim

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: V_can_A

Arkadaşlar ben pc ye format atçam ama biosta cd yi okutamıyorum. Biosta cd rom seçeneğini en üste getirdim olmadı f12 ti ekkinleştirdim olmadı cd okunurken karşıma hep güvenli modda aç normal modda aç menüsü geliyor. cd yi nasıl okutabilirim

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Cd hdd den çekilmişse boot özelliği olamayabilir.Açılış sırasında herhangi bir cd koyun boot sırasında 3-5 saniye bekletirse biosu tekrar kontrol edin.

Bekletemeden geçerse cd de problem vardır...
  • merhaba arkadaşlar internet sayfalarını açtığımda arkadaki çizgiler detaylar tam olarak gözükmüyor internet ayarlarındamı yoksa bilgisayar ayarlarındamı problem var anlıyamadım yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler
  • arkadaşlar flash player yükledim internet seçeneklerinden gelişmiş multimedya resimleri göster yaptım ama nafile explorer tekrar yükledim mozilla yükledim ama gene olmadı lütfen yardım
  • süpersin
  • Eline sağlık Arkadaşım
  • arkadaşlar merhabalar

bir problemim var yardımcı olursanız sevinirim.Benim PC yaklaşık 15 dakikada bir kendi kendine restart atıyor.bios u , güç ayarlarını felan hep kontrol ettim ama ne yazıkki hala çözemedim.virüs taramalarında geçirdim yinede sonuç yok.bilgisi olan bir ileri varsa ve beni bilgilendirirlerse çok sevinirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sondurock

arkadaşlar merhabalar

bir problemim var yardımcı olursanız sevinirim.Benim PC yaklaşık 15 dakikada bir kendi kendine restart atıyor.bios u , güç ayarlarını felan hep kontrol ettim ama ne yazıkki hala çözemedim.virüs taramalarında geçirdim yinede sonuç yok.bilgisi olan bir ileri varsa ve beni bilgilendirirlerse çok sevinirim.

aynı sorun bendede var 19 inç lcd monitör aldıktan sonra ekran kartı yandı. yeni kart taktırdım ve şimdi bu problem var format attım ram leri değiştirdim. sorun hala devam ediyo.
  • Merhabalar bugun akşamüstü elektirigin gidip gelmesiyle windows açılamaz hale geldi.
    Açılan ekranda(zemin siyah ve yazılar beyaz) 4 adet seçenek veriyor,hangi birini seçtiysem
    windows açılır gibi oluyor ama açılmıyor.

Telefon ile arkadaşlarımdan aldıgım bilgilerde çelişkiye düştüm.
    Birisi format tek çaren dedi,birisi formata gerek yok başkabir harddisk takılıp sorun
    çözülür dedi..

Şimdi sizlerden en makul olan cevabı bekliyorum.Ona göre hareket edecegim....
    Teşekkür Ederim.
  • teşekürler hocam çok güzel bilgiler var.
  • benim bir sorunum var
    Intel(R) 82845G/GL/GE/PE/GV modelinde bir ekran kartım var ve tv out kablosu ile tv ye bağladığımda görüntü alamıyorum ses var görüntü yok ekran kartı ayarlarında hiç bir şey yok nasıl çözülebilir acaba bu , yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok mutlu olacağım..
  • ImageShack resimlerini göremiyorum lütfen yardıcı olurmusunuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: martinz

ImageShack resimlerini göremiyorum lütfen yardıcı olurmusunuz

Nerede bu sorunu yaşıyorsunuz?
  • explorer da konulara örnek olarak yüklenmiş fotoları göremiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: martinz

explorer da konulara örnek olarak yüklenmiş fotoları göremiyorum

java yüklü mü? yüklü değilse bu adresden yüklemeye çalışınız.

http://www.java.com/tr/
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.