Şimdi Ara

Teknik Yardımlar : Denenmiş ve Güncel (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
4
Favori
89.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Resimler açılmıyor bendemi sorun var linkler demi ?

Tşk ederim harika bir paylaşım olmuş eline sağlık
  • merhaba arkadaşlar;
    datron marka free dos bir laptop aldım. Fakat xp yi yükleyemiyorum.Sizce ne yapabilirim?Yardımlarınızı bekliyorum.Please!!
  • ARKADASLAR COK ACİLL!! YENİ KONU ACAMIYROM O YUZDEN BURAYA YAZDIMM!!!

hani foruma uye girisi yaparken ya da facebook a fln, sifrenizi girdiginzde windows bi pencere acıyor ve parolanız hatırlansın mı die soruyorya, birde altta bi kutucuk war 'bunu bir daha sorma die' benm kuzen o kutucugu isaretlemş ve paralo hatırlanmasın demş, bu yuzden surekli parola girmek zorunda kalıyrm bu ozelligi yeniden nası aktif debilrim, o gunden beri forumda konu bile acamyrm
  • Süper olmuş.
    Reset sorunu için bilgilerin işime yaradı (herşey temiz macunda hata olması lazım)
  • vall arkdaşım çok saol
  • quote:

Orjinalden alıntı: ©@N

ARKADASLAR COK ACİLL!! YENİ KONU ACAMIYROM O YUZDEN BURAYA YAZDIMM!!!

hani foruma uye girisi yaparken ya da facebook a fln, sifrenizi girdiginzde windows bi pencere acıyor ve parolanız hatırlansın mı die soruyorya, birde altta bi kutucuk war 'bunu bir daha sorma die' benm kuzen o kutucugu isaretlemş ve paralo hatırlanmasın demş, bu yuzden surekli parola girmek zorunda kalıyrm bu ozelligi yeniden nası aktif debilrim, o gunden beri forumda konu bile acamyrm

Örnek, FAce;

Teknik Yardımlar : Denenmiş ve Güncel

Her sitede beni hatırla kutucuğu mevcuttur. İşaretleyip öyle yazın şifrenizi, böylece kayıt alır..

• quote:

Orjinalden alıntı: mustang

rıca ederim arkadaşlar her eve lazım

kardeş allah razı olsun yahu... benım de bılgısayar baslattan kapanmıyordu... servıse goturdum anakartta prıblem var servıse gonderırım ama 1 ayda gelır demıstı ama senın yontem oldu... coookkk tesekkürler paylaşım için eline koluna sağlık.... bı de hıc yoktan yere 1 ay bılgısayarsız kalacaktım

• Burdaki 5-6 şey çok işime yaradı . Yaramayada devam edicek .Çok güzel paylaşım
  • Faydalı bilgiler eline sağlık teşekkürler
  • Ellerine sağlık. Gerçekten mükemmel bir çalışma olmuş. Herkese lazım olacak bilgileri bu şekilde bir araya topladığın ve bizimle paylaştığını için çok teşekkürler..
  • quote:

Windows Kapanmıyor

Bilgisayarda işlem yaparken elektrik kesintisi oldu.

Daha sonra açtığımda sorun yoktu ancak kapatmak istediğimde windows kapanmadı.

Kapatılıyor ekranı öylece kaldı diyelim;

Başlat>Çalıştır>Regedit

Daha sonra gelen pencerede HKEY_LOCAL_MACHINE / SYSTEM / CurrentControlSet / Control

kısmındaki WaitToKillServiceTimeout kısmını değiştirin. Oradaki değeri 20000'den 200'e düşürün.

Çok teşekkürler ellerine sağlık
  • quote:

Orjinalden alıntı: PMD

c director unda

51d35d4c569f6b219808 adında bir klasör var içerisinde update adında bir klasör ve bir sürü dosya

acaba nedir (windows güncellemeleri ile ilgili olabilir mi?)

silsem bir şey olur mu?

Silebilirsin. Yüklenilen güncelleştirmenin kalıntıları.
  • walla elerine salık gzlll dewamını bklerizz:P:P
  • ÇOK TEŞEKKÜR PAYLAŞIM İÇİN EMEĞİNE SAĞLIK
  • mustang sana şunu sormak istiyorum yada diğer arkadaşlar sizde bilirsiniz belki ben pc me format attırdım format attırmadan önce pc de oyun aynamamda sorun yoktu ama format attıktan sonra artık pc de hiç oyun oynuyamıyorum mesela en basit bi gta bile açıyorum pc kitleniyor reset atıyorum tekrar işletim sistemimde iyi ama formattan sonra oldu hangi oyun olursa olsun açtığım zaman bilgisayar kitlenip donup kalıyor bana yardımcı olabilirmisiniz??
  • bilgiler için cok tesekkur ederım :)
  • Arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var..
    Adres çubuğumda olmaması gereken adreslerim var,mesela rapid gibi,tunel gibi.
    Benim bunlarıı silmem gerekiyor.Denedim beceremedim.Lütfen gün içinde yardımlarınızı
    bekliyorum,Yarın pc denetlemeye girecek,sorun çıksın istemiyorum.
    İlğilenen Arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: #GECE#

Arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var..
    Adres çubuğumda olmaması gereken adreslerim var,mesela rapid gibi,tunel gibi.
    Benim bunlarıı silmem gerekiyor.Denedim beceremedim.Lütfen gün içinde yardımlarınızı
    bekliyorum,Yarın pc denetlemeye girecek,sorun çıksın istemiyorum.
    İlğilenen Arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

explorer kısayolu sağ tık/genel/gözatma geçmişi/sil.
  • explorer kısayolu sağ tık/genel/gözatma geçmişi/sil.

Geçmişle ilgili bir problemmi.Geçmişi silemem 99 güne ayarlı.
    Benim sorun şu:
    görünüm/araç çubukları/adres çubuğu..adres çubugumun ok'una tıkladımmı
    ekranın yarısına kadar linkler çıkıyor.ben bu linkleri istemiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: #GECE#

explorer kısayolu sağ tık/genel/gözatma geçmişi/sil.

Geçmişle ilgili bir problemmi.Geçmişi silemem 99 güne ayarlı.
    Benim sorun şu:
    görünüm/araç çubukları/adres çubuğu..adres çubugumun ok'una tıkladımmı
    ekranın yarısına kadar linkler çıkıyor.ben bu linkleri istemiyorum.

O zaman şunu yapın..
    explorer kısayolu sağ tık/özellikler/içerik/otomatik tanımlama/web adreslerinin tikini kaldırın.

Yanlız ziyaret ettiğiniz yerler geçmiş kısmında saklanır. Fotodaki yerden ziyaret ettiğiniz günleri de silebilirsiniz.
     Teknik Yardımlar : Denenmiş ve Güncel

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.