Şimdi Ara

: : : TEKNİK YARDIM LÜTFEN > Xbox 360 Gamepad ile ilgili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kolu calistirdigim zaman kolun uzerindeki 4 yesil isik yanip yanip sonuyor ama makine ile irtibata gecmiyor. kolun onundeki kucuk butona bastigimda da donerek / sirali yanan 4 yesil isik bi sure yaniyor sonra yine hepsi birden yanip yanip sonmeye basliyor ve makine ile iletisim kuramiyor.

Farkli piller denedim ama sorun ayni.

Bu tip bir sorunla karsilasan oldu mu, ne yapabilirim.

Tesekkur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cbaykal -- 26 Mayıs 2009; 16:18:53 >

• gamepad ın o usttekı tusuna bastıktan sonra konsolda da memory unıt ın ordakı ufak tusa bastınmı
  • sync yaptınmı dostum?
  • sadece koldakine değil konsoldaki sync tuşunada basıcaksın öyle denedinmi?
  • cehaletin boylesine soyleyecek bisey yok hakkaten, calisirsa sayet o arkadasa da bir ozur borcluyum, tesekkur ederim cevaplariniz icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cbaykal -- 26 Mayıs 2009; 16:20:34 >
  • Ya hazır konusu açılmışken, benimde kolu ufak kardeşim geçen gün düşürdü, bazen oynarken kapanıyo, arkadaki kapak oynamış sanırım, niye anlattım bunu bilmiyorum ama neyse yoktur sanırım çözümü.
  • quote:

Orjinalden alıntı: expander_

Ya hazır konusu açılmışken, benimde kolu ufak kardeşim geçen gün düşürdü, bazen oynarken kapanıyo, arkadaki kapak oynamış sanırım, niye anlattım bunu bilmiyorum ama neyse yoktur sanırım çözümü.

bantlıcan onu sıkıcakardeşin bence düşürmemiş yere fırlatmış kuvvetlice çnkü bende kaç kere düşürdüm kapakta bi sorun olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chetaci -- 26 Mayıs 2009; 17:20:16 >
  • Bazen oyun oynarken Gamepad'in üstündeki ışıklar böyle bir disko disko havasına giriyor garip garip yanıp sönmeye başlıyor Bunu neden yapıyor?
  • quote:

Orjinalden alıntı: MiC_CheCK

Bazen oyun oynarken Gamepad'in üstündeki ışıklar böyle bir disko disko havasına giriyor garip garip yanıp sönmeye başlıyor Bunu neden yapıyor?

pil bitiyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: sin666

quote:

Orjinalden alıntı: MiC_CheCK

Bazen oyun oynarken Gamepad'in üstündeki ışıklar böyle bir disko disko havasına giriyor garip garip yanıp sönmeye başlıyor Bunu neden yapıyor?

pil bitiyo

Hımm... Bende uzun süre oyun oynayınca biraz dikkat dağıtsın diye yanıp sönüyorlar zannetmiştim disko disko hesabı

Teşekkür ederim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.