Şimdi Ara

PLAYSTATİON 3 MODELİ KONUSUNDA YARDIM !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

ps3 konusunda hiç bir fikrim yok slim vs değişik modeller war 12 gb 500 gb vs her tel her fiyatdan var gittiğimiz bir pes cafe var orda ps 3 var güzelce pes oynuyoruz aynı zamanda evde ps3 de ekranı değişik özellikelrded kullanabilecek dual play gözlükler vs güzel bir tv var almışken nasıl bir ps3 modeli almalıyız hiç bir fikrim yok

online oyun oynarım solo oyunlar oynarım eve dostları çağırıp kafedeki gibi 2 kişi maç yapabiliceğimiz ps modeli öneriniz nedir jail break felan diyorlar hiç uğraşmıyacağım oyunları orjinal almak mecburimi bilmiyorum ama evde harici hdd var 1 tb 2 tb onları bağlayıp oyun yükleyebilirmiym ? önerilerinizi bekliyorum.

• Son çıkanlar zaten superslim versiyonları hocam, 500gb dışında almak sizin zararınıza olur birazcık fiyat farkı için 12gb almayın derim.
    Online oyun oynayacaksınız jail yaparsanız ps3'ünüz yakalanırsa ban yeme ihtimali var buda bir daha hiç online oyun oyanamassınız demek oluyor.
    Sahte oyunla ilgili bilgim yok bu yüzden yapmadan HDD ile oynayabilirmisiniz bilmiyorum ama oynayamassınız gibi geliyor.
    Açıkcası daha çok futbol oynarım bir iki tanede online oyun derseniz orjinal alın hiç sıkıntıya girmeyin derim.

Kolay gelsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: zkn0606

s.a cümleten beyler

ps3 konusunda hiç bir fikrim yok slim vs değişik modeller war 12 gb 500 gb vs her tel her fiyatdan var gittiğimiz bir pes cafe var orda ps 3 var güzelce pes oynuyoruz aynı zamanda evde ps3 de ekranı değişik özellikelrded kullanabilecek dual play gözlükler vs güzel bir tv var almışken nasıl bir ps3 modeli almalıyız hiç bir fikrim yok

online oyun oynarım solo oyunlar oynarım eve dostları çağırıp kafedeki gibi 2 kişi maç yapabiliceğimiz ps modeli öneriniz nedir jail break felan diyorlar hiç uğraşmıyacağım oyunları orjinal almak mecburimi bilmiyorum ama evde harici hdd var 1 tb 2 tb onları bağlayıp oyun yükleyebilirmiym ? önerilerinizi bekliyorum.

Dostum bence 2. el fiyatları araştır, cfw li modeller işine yarayabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: zkn0606

s.a cümleten beyler

benim ps3 süperslim 12 GB modelinden. içerisinde de 40 GB hdd var. ancak ben sana 500 GB öneririm. hem hdd sorunun da olmaz. usb bellekten, harici hdd'den oyun yüklemen için cihazına jailbreak yapılmış olması gerekmektedir. ben orijinal oynama taraftarı bir insanım . ps2'den bu yana tüm oyunlarım orijinal olmuştur. ve şu anki durumda ps3'e rahatlıkla orijinal oyun alabilirsiniz kanımca

• Oyunda sıkıntı yok ben modelleri bilmediğim için acaba slimler performans vs etkiliyor mı diye düşündüm sanırm öyle bişey yok Orjinal 500 gb Süperslim alsam online da oynarım herseyi yaparım sanırm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alim 320 GB al ultra elimden uzak dur bence

• Hocam elinde hdd varsa 12 gb lik olani ucuza bulunca al kendin hdd takarsin.1 tane oyunda alacaksan takmaya gerek bile yok

Kopya oyun icin cihazin ya cfw li yada cobra odeli olmasi gerekiyor superslim alirsan su anda yaklasik 200 tl gibi bir ucretle chazina cobra ode taktirabilirsin.

Cfw icin ya kirilabilir bir makine alip kendin kirdiracaksin yada kirik bi bakine bulup onu alacaksin yalniz dikkat et cfw li makinenin hdd boyutu yuksek olsun. Cobra odede harici ile kullanabilirsin ama cfw ile dahili hdd yi kullanabiliyorsun.

ozet tek oyun oynayacaksan al 12 gb ps3 ucuza birde iyun ayarla mis

• quote:

Orijinalden alıntı: By_KeReMM

Hocam elinde hdd varsa 12 gb lik olani ucuza bulunca al kendin hdd takarsin.1 tane oyunda alacaksan takmaya gerek bile yok

Kopya oyun icin cihazin ya cfw li yada cobra odeli olmasi gerekiyor superslim alirsan su anda yaklasik 200 tl gibi bir ucretle chazina cobra ode taktirabilirsin.

Cfw icin ya kirilabilir bir makine alip kendin kirdiracaksin yada kirik bi bakine bulup onu alacaksin yalniz dikkat et cfw li makinenin hdd boyutu yuksek olsun. Cobra odede harici ile kullanabilirsin ama cfw ile dahili hdd yi kullanabiliyorsun.

Dostum bir düzeltme yapmak istedim CFW makinelerde de FAT32 formatlı harici kullanıldığında oyun oynanabiliyor yani dahili olması şart değil, bizzat kendim 3 senedir kullanıyorum.
    COBRA'lı makinelerde ise oyunlar iso formatlı olduğu için her iki formatta da oynanabilir problem yaşanmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: tamerasker

quote:

Orijinalden alıntı: By_KeReMM

Hocam elinde hdd varsa 12 gb lik olani ucuza bulunca al kendin hdd takarsin.1 tane oyunda alacaksan takmaya gerek bile yok

Dostum bir düzeltme yapmak istedim CFW makinelerde de FAT32 formatlı harici kullanıldığında oyun oynanabiliyor yani dahili olması şart değil, bizzat kendim 3 senedir kullanıyorum.
    COBRA'lı makinelerde ise oyunlar iso formatlı olduğu için her iki formatta da oynanabilir problem yaşanmaz.

Bilmiyordum hocam bilgi için teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.