M

Binbaşı
08 Aralık 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 30 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Maçtan önce şampiyonluğu garantilemişti Fenerbahçe, acaba burada kupayı kaldırsaydı neler olurdu

[DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded]

Kendini temiz uslu sanan gslilere gelsin, birdaha izleyin unutmuşsunuzdur
Arkadaşlar 4-5 gündür bu sorunu yaşıyorum her 10dk bir internet kopuyor, adsl ışığı sürekli yanıp sönüyor, biryeri telefonla arayınca net geliyor, 10-15dk sonra yine gidiyor.

Splitter'da sorun yok, ana hattı splitter olmadan taktım yine olmadı

Var mı bu sorun ile karşılaşan çözümünü bilen ?

Sanırım ya modem bozuldu ya da tel hattında sorun var.

İlk kez Tokyo Game Show 2010'da duyurulan Devil May Cry oyunu DMC, Dante'nin yeni haliyle birçok oyuncuyu şaşkınlığa uğratmıştı. Oyunun geliştiricisi Ninja Theory'nin Dengeki PlayStation adlı dergiye yaptığı son açıklamaya göre ise durum düşünülenden biraz farklı ve bildiğimiz Dante hala orada bir yerde!

Ninja Theory ile yapılan söyleşiye göre DmC oyunu paralel bir evrende geçiyor ve burada kontrol edeceğimiz Dante, bildiğimiz tanıdığımız Dante değil. Yani Devil May Cry serisinin ana karakteri için hala umut var. Bunun yanında DmC için hala zaman olduğunu, şu ana kadar oyunun sadece %30'luk bölümünün tamamlandığını da belirtelim.

http://oyungezer.com.tr/haberler/45-oyun-dunyasinda-olup-bitenler/7244-dmc-paralel-bir-evdende-gececek

İnşallah doğrudur Allahım
nasıl okuyorsunuz
acer aspire 5542g amd athlon 2 x2 m300, ati hd4570 , 3gb ram laptopun özellikleri bunlar . bu alete hangi mac işletim sistemi daha sorunsuz stabil kurulur ve çalıştırılır sizce ?
arkadaslar ben yabanci dilden sinava girdim 470 puanim var ve alandisi siralamam 1819. yine 470 yapip alanici olan arkadasim 1200. oldu. simdi o adam 470 puanla 1200 luk yerlere yerlesebiliyorsa benim de yerlesebilmem gerekir degil mi ?
ben üniversitede mütercim tercümanlığı seçmeyi düşünüyorum bunun sonunda da sözlü tercüme yapmak istiyorum. acaba aramızda sözlü tercüme yapan arkadaşlar varsa konu hakkında bilgi verebilirler mi mesela maaşları iyi midir sürekli iş imkanı buluyorlar mı bulamadıkları zaman ne yapıyorlar vs.
kimse dil sınvından söz etmiyor nedense
arkadaşlar hotmailden gelen bir mesaj silinmişse ve sonra silinenler klasöründen de silinmişse bunu geri getirmenin bir yolu var mıdır ? hotmail e mesaj atsak fln olabilir mi mümkün müdür ?
nikon d3100 almaya karar kıldım ilk dslr makinem olacak.12 taksitle alacağım en uygun nereden alabilirim sizce ?
garanti veren kaç tane distrübütör var aldığım yere göre fark eder mi? yani gitti gidiyordan 1500 liraya alabilecekken 300-400 lira fazla verip bimeks darty gibi yerlenden almaya gerek varmı alırsak ne faydası olur ?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.348
İkinci El Bölümü Mesajları: 42
Konularının görüntülenme sayısı: 62.381 (Bu ay: 20)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.