Şimdi Ara

tek gecelik teklif ettiğim kızdan geçen gün özür diledim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://forum.donanimhaber.com/kiza-tek-gecelik-iliski-teklif-ettim-cok-sinirlendi--150078067

dans çıkışı dansın yakınındaki cafede oturuyordum sonradan o geldi göz göze gelince yine sinirli bi şekilde bakıp öndeki masalardan birine oturdu

baktım kurstan başka biri gelmeyecek eve gidiyim dedim hesabımı ödedim toparlandım gidiyordum ama kızın beni her gördüğünde bana ters ters bakmasından rahatsız oluyordum sonuçta yüz yüze bakıyoruz kursta

masasına oturdum kıçımın tek tarafı havada kalacak şekilde yani bir şey söyleyip gideceğimi beden dilimle anlattım, oturduğum gibi ”ne var” diye bağırdı

özür dilerim tekrar dedim

”Tamam diledin” diye bağırdı sonra telefonuna bakmaya devam etti

@inonu88

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu nasıl rezillik la.

• Heisenbergin asistanı H kullanıcısına yanıt

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: poyrazispir12

Komik mi lan

• Evet Hocam

• Kız neden ergen gibi davranıyor?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Astrian

Kız neden ergen gibi davranıyor?

napması lazımdı 

• Bağırmasa daha hoş olabilirmiş.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ah ulan maraz ali tek gecelik iliski teklif edilir mi la? Yanlis birine denk gelecen abisi kardesi sevgilisi bicagi takacak olan sana olacak. Kendini avrupa da felan mi sandin. Biraz kendine gel ve mantikli kizlarla konusmaya bak her kusun etini yemege calisma o kus birgun seni zehirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-EA6F8F78B

Ah ulan maraz ali tek gecelik iliski teklif edilir mi la? Yanlis birine denk gelecen abisi kardesi sevgilisi bicagi takacak olan sana olacak. Kendini avrupa da felan mi sandin. Biraz kendine gel ve mantikli kizlarla konusmaya bak her kusun etini yemege calisma o kus birgun seni zehirler.

Hocam telefonunda tinder yüklü+kendisi demişti dansa başlamasam enerjimi atmak için sevişirdim diye+ilk buluşmada eski sevgilisinin daha önce yattığı erkekleri öğrenince ayrıldığını anlatmıştı

• Ya hocam salla bosver. Milyonlarca kiz var sanada elbette biri dusecek illa turk felan olmasina gerek yok. Kizlara sex objesi gozu ile bakma yeter emin ol yabanci kizlarla daha rahat anlasirsin. Eger sex yapmak istiyorsan milf lere yazabilirsin daha rahat tavlarsin  

• Tek gecelik ilişkiyi doğrudan ayılama teklif etmek de nasıl bir odunluktur hocam kusra bakma ama

• Hocam ne kursu bu hiphop mı ?

• Aga tamam zamana birak, arada selam verirsin buzlar erir. Ustune gidersen kotu olur boyle seyler yapma.

• sen harbidenbu kadar uğraşıyon nasıl hala kız bulamıyon tipin de var

daha önce hiç yaptın mı?

• Aklındaki herşeyi ulu orta söyleyemezsin, herşey zaten kendiliğinden gelişir. İhtiyaç o yönde bile olsa bunu sözle söylemek ne büyük densizlik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tinder kullanan kıza tek gecelik ilişki teklif edip red yiyince iki defa özürmü diledin muhahahshha kız seni elek yapmış boynuzların gıcır gıcır bu saf hala özr dileme peşinde 😂😂😂😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toress86 -- 14 Ağustos 2021; 0:48:21 >
  • Bitmedi gitti şu kurs olayları lo

• "Ozur dilerim, itim ben it." deseydin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maraz Alinin sağ kolu

Hocam telefonunda tinder yüklü+kendisi demişti dansa başlamasam enerjimi atmak için sevişirdim diye+ilk buluşmada eski sevgilisinin daha önce yattığı erkekleri öğrenince ayrıldığını anlatmıştı

Alıntıları Göster

Ya kiz gay ya da eski sevgilisi gay.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.