Şimdi Ara

Psikiyatri'ye Gittik Depreks Verdi;

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
34.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Dün itibari ile , aşırı dikkatsizlik,konsantrasyon bozukluğu ve aşırı unutkanlıktan(öss sınavlarına hazırlanıyorum diye özellikle belirtmiştim) şikayetlerle psikiyatriye gittim 90 soruluk test neticesinde Depreks 20mg 16 kapsül bir ilaç koltuk altıma sıkıştırılarak gönderildim.
    Bu ilaç işe yararmı bilmiyorum ve işin aslı bu tarz ilaçlar bana biraz soğuk geliyor bu konuda nasıl bir farklı yöntem izleyebilirim bilginize ihtiyacım var...

• Sen yine iyisin, kulak çınlaması yüzünden gidip, 566 soruluk test çözüp, stablon ile gönderildim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: biostrike

Sen yine iyisin, kulak çınlaması yüzünden gidip, 566 soruluk test çözüp, stablon ile gönderildim

566 soruluk test mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rap_üstad

quote:

Sen yine iyisin, kulak çınlaması yüzünden gidip, 566 soruluk test çözüp, stablon ile gönderildim

566 soruluk test mi?

Doğru diyor şaşırmayın: ) bende bugün gordum o kitap gibi soru demetcigi kağıtlar , acayip sorular var nörolojiden tutun urolojiden cikiyor: )

• Ne tip sorular var? örnek verebilir misiniz?

• İlacı biraz araştır ama dene .. Bünyeden bünyeye fark eder. Bence kullan faydasını görürsün.Beyinde bazı hücreler işlevini kaybediyor ama bunlar sayesinde bir nebze düzelme yolunda ilerliyorsunuz.
  • quote:

Soruları merak ettim internette filan bulabilirmiyiz acaba?
    ÖSS soruları bile oluyor sonuçta
    Bulabilen link atarsa sevinirim
  • Bırak deprexi prozac a başla hiç bi etkisi olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: LucidEresbos

quote:

Soru sayısı 546 falanda olabilir orasından tam emin olamıyorum 2 saat kafayı yedikten sonra gözüm hiçbirşeyi görmedi Kişilik testi diye hatırlıyorum doktorum öyle demişti yanılmıyorsam, çok çeşitli sorular var(soru dediğim önerme şeklinde siz doğru ya da yanlışı işaretliyorsunuz boş bırakma şansınız yok) ve bazı sorular tekrarlanmış, tekrardan kastım 30. soruda sorduğunu 400. soruda tekrar sormuş, 178. deki 305. de gibi. ilk gün çok soru aklımdaydı şu an pek yok ama hatırladıklarımı yazayım

-Küçükken bakkallardan küçük/büyük eşyalar çaldım
    -Sigara içen kadınları çekici bulurum (evet çekici buluyorum ama içen kadına göre değişir )
    -Mastürbasyon yaparken hemcinslerimi arzularım (Kulak çınlamasıyla gidipte böyle bir önermeyle karşılaşmak çok ilginç geldi )
    -(Eğer erkekseniz) kadın olmayı, (eğer kadınsanız) erkek olmayı isterdim

Aklımdan kalanlardan ilginç olanları bunlardı, üzerinden 1 ay geçtiği ve çok unutkan bir insan olduğum için çoğunu unuttum. Yakın zamanda tekrar gitmek gibi bir durumum olursa sizin için soruları çekerim.

BURADA çeşitli testler mevcut ancak kendi çözdüğüm testi bulamıyorum yine de çeşitli sorular var bir fikir edinebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biostrike -- 9 Ocak 2013; 9:26:00 >

• Bulunsun

• psikyatrik ilaç kullanımını tavsiye etmiyorum açıkçası inanın faydasından fazla zararını gördüm :S
  • quote:

Hem sorular kazik hem de fiziksel test te cok sira var. Bir gittim baktim sira gelmiyor, bir dahada gitmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

Ne tip sorular var? örnek verebilir misiniz?

ilk 45 lik soruyu telefonla fotoğraflayabildim ikinci sayfada dt geliverdi arkadaşlar aceleyle çektiğim için resmi biraz büyütün okunuyor kendi verdiğim cevapları sildim o silgi izi onun için var.işte ilk öss 45 lik soruları buyrun

Psikiyatri'ye Gittik Depreks Verdi;

• psikiyatrik ilaç içmeyin hayattan koparsanız çünkü herşeyinizi mahvederek insanca yaşamanızı engeller.daha önce yazdığım mesaj.

kardeş bu hastalık bende de var.kesinlikle ilaç içme ilaç daha kötü yapıyor.psikiyatri kapitalizmin sahte bilimidir.

psikiyatrik ilaç içme çok zararlıdır.ben kullandım çok pişman oldum.vücut olarak gelişmeni engeller.uyuşturucu gibi etki eder.

daha önce yazdığım mesaj.

kötü bir durum asosyallik kardeş düzeltmelisin.ama burda psikoloğa git diyorlar.her zamanki mesajımı yazayım bir kişi daha psikiyatriden ve ilaçlarından dert çekmesin.pskiyatrik abd tarafından kurulmuş hastaları kontrol altına almak ve hasta insanların geçtiği kötü durumları görüp başka insanları o hale sokmayıp kendine işgücü yaratmak için vb kurulmuş sahte bir bilimdir.ilaçları hastalığı daha kötü yapar,sıkıntı yapar,katillik ve intihar yapar kanser yapar vb hatta bir yerde gördüm yılansı hareket yapar yazıyordu belki eşcinsellik bile yapar.o yüzden psikiyatriste görünme psikolog neysede.ilk başta kitap film izle oyun oyna ders çalış bunları yoketmeye çalış sonrada insan içine çık.linklere bak ve yazıyı oku.

http://bianet.org/biamag/saglik/120630-psikiyatra-gidip-ilac-alan-bu-kitabi-okusun

http://ekonomi.milliyet.com.tr/psikiyatrinin-uydurma-hastaliklari/ekonomi/ekonomiyazardetay/14.09.2011/1438254/default.htm

radikalde konuyla ilgili çıkan bir habere göre ilaçlar hakkında dönen şöyle spekülasyonlar mevcuttur:

1- depresyonların tedavisinde kullanılan ilaçlardan özellikle seçici serotonin geri alım engelleyicisi (ssri) grubundan ilaçların özellikle birkaçı, homisid (başkasını öldürme), suisid (kendini öldürme) hatta her iki davranışa birden yol açabilir.
    2- psikiyatrik ilaçlar, beyinde kalıcı hasara, kansere neden oluyor.
    3- psikiyatrik ilaçlar, beyin biyokimyasını etkileyerek, daha doğrudan deyişle değiştirerek psikiyatrik bozuklukları tedavi ediyor. mesela yukarıda anılan ssri ilaçlar, beyindeki serotonin adlı biyoamin'in akışını hızlandırıcı etkiye sahiptir. başka ilaçlar da dikkate alınırsa, psikiyatrik ilaçlar, dopamin, noradrenalin üzerinden beyinde biyokimyasal değişmelere yol açarak sonuca ulaşıyor. halbuki söz konusu ruhsal bozuklukların, beyindeki biyokimyasal değişmeler sonucu ortaya çıktığı konusunda kesin kanıt yok.
    4- psikiyatrik ilaçlar, alışkanlık yapan ve tabii uyuşturucu olan alkol, hatta esrar gibi etki ediyor. psikiyatrik yakınmaları olan kişiler, bugünün legal ilaçlarını kullandıklarında iyileşme belirtileri gösterseler bile, ilacı bıraktıklarında, belirtiler geri geliyor. başka ifadeyle, bu ilaçların etkisi geçici, sadece kullanıldığı sürede ve anılan uyuşturuculardan çok farklı değil.

ayrıca bu linkteki yazıyı incelemeni tavisye ederim.ilaç kullananların daha geç iyileştiğini yazıyor.

http://www.tavsiyeediyorum.com/makale_2403.htm

• Fikrini söyleyen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum ve kesinlikle bu tür ilac kullanmayacağıma eminim.15 gün sonraki randevuda olup bitenleri yine sizlerle paylaşacağım.
  • Kardeş o ilacı hiç kullanma derim. Psikiyatrist bana da verdi o ilacı, 6 ay kullandım. Tek etkisi ilaç kullandığım dönemdeki cinsel sorunlar ve aldığım 25 kilo oldu... Hala o dönemde aldığım kiloları vermeye uğraşıyorum. Onun dışında hiçbişey yaptığı yok. İlacı kullanırken biraz toparlanma oluyor ama, bıraktığın an yine eski halindesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALONSO_06

Kardeş o ilacı hiç kullanma derim. Psikiyatrist bana da verdi o ilacı, 6 ay kullandım. Tek etkisi ilaç kullandığım dönemdeki cinsel sorunlar ve aldığım 25 kilo oldu... Hala o dönemde aldığım kiloları vermeye uğraşıyorum. Onun dışında hiçbişey yaptığı yok. İlacı kullanırken biraz toparlanma oluyor ama, bıraktığın an yine eski halindesin.

teşekkür ederim kardeşim biraz araştırmasını yaptım ve bu tür ilaç kullanmamaya karar verdim
  • Yanlız hastanedeki bir aayrıntı dikkatimi çekmişti, muayene ye gelen randevulu randevusuz herkeze eline peşin peşin recete sıkıştırılıyordu iilginç gelmişti bana

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LucidEresbos

quote:

Soru sayısı 546 falanda olabilir orasından tam emin olamıyorum 2 saat kafayı yedikten sonra gözüm hiçbirşeyi görmedi Kişilik testi diye hatırlıyorum doktorum öyle demişti yanılmıyorsam, çok çeşitli sorular var(soru dediğim önerme şeklinde siz doğru ya da yanlışı işaretliyorsunuz boş bırakma şansınız yok) ve bazı sorular tekrarlanmış, tekrardan kastım 30. soruda sorduğunu 400. soruda tekrar sormuş, 178. deki 305. de gibi. ilk gün çok soru aklımdaydı şu an pek yok ama hatırladıklarımı yazayım

-Küçükken bakkallardan küçük/büyük eşyalar çaldım
    -Sigara içen kadınları çekici bulurum (evet çekici buluyorum ama içen kadına göre değişir )
    -Mastürbasyon yaparken hemcinslerimi arzularım (Kulak çınlamasıyla gidipte böyle bir önermeyle karşılaşmak çok ilginç geldi )
    -(Eğer erkekseniz) kadın olmayı, (eğer kadınsanız) erkek olmayı isterdim

Aklımdan kalanlardan ilginç olanları bunlardı, üzerinden 1 ay geçtiği ve çok unutkan bir insan olduğum için çoğunu unuttum. Yakın zamanda tekrar gitmek gibi bir durumum olursa sizin için soruları çekerim.

BURADA çeşitli testler mevcut ancak kendi çözdüğüm testi bulamıyorum yine de çeşitli sorular var bir fikir edinebilirsiniz

Ben gittiğimde 3 kalem ilaç yazıp göndermişlerdi test yoktu saolasın bir bakalım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.