T

Yüzbaşı
06 Aralık 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 60 (Bu ay: 4)
Gönderileri

Merhaba beyler forumda dolaşırken bu içinde oyun yüklü hesap alım muhabbetlerinde direkt cihazların ban yeme riskinin olduğunu duydum Daha yeni bu oyun ilanını görüp merakımdan sipariş vermiştim hesaplara girip baktığımda 130 cihazın bağlandığını vs görüyorum microsoft hala ban atıyormu 2 tane oyun oynayacağız diye konsolu banlatmayalım yakın zamanda ban yiyen varmı?

Merhalar ikinci el one x aldım garantisi mevcut internette duyduğuma göre one kollarını garantiye yollarsanız yeni series kolları ile değiştiriyorlarmış xbox türkiyeye ulaşmaya çalıştım defalarca hem mesai saatinde hem dışında telesekreterden xbox ı tuşladığınızda telesekreter kapanıyor webchat zaten aktif değil bende xbox us webchat ine bağlanıp oradan ingilzice olarak derdimi anlatmaya çalıştım kadın kontrolcu değişimimin olabileceğini mevcut gamepad ile aynı ürünü gönderdiklerini gibi bir şey söyledi eski kontrolcüyü verip yeni nesil ile değiştirilen arkadaşlar gördüm oysaki internette

Sorunu ne ? falan diye sordu bende major sorunu yok ufak tefek yıpranmaları var sol analoğda ufak bi göze batmayacak sıyrık vardı onu söyledim sonra beni yönlendirdi bi ups çağrı maili geldi ama şimdi söyle bi sorun var kol sorunsuz çalıştığı için xbox türkiyenin değiştirmeme ihtimali varmı yada tamir edip yollama ihtimali varmı eğer yenisini göndermeyecekşerse kolu yollamak istemiyorum gerek yok vakit kaybı daha önce yeni kol ile değiştirebilen arkadaşlar varsa aydınlatırsa sevinirim

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/18/f1/d1/18f1d15592aba02d81ad3f88d6333c60.png&t=0&width=480&text=1
Sipariş tarihi 17 04 2020
Güncel tarih. 02.06.2020
NİSAN AYINDA VERDİĞİM SİPARİŞLER HALA DAHA ULAŞMADI VE HİÇBİR ŞEKİLDE BİLGİYE ULAŞAMIYORUM UB kodlu bir track number verdi satıcı LatviaPost isimli bir firma çıktı. 45 gün oldu ne gelen var ne giden. Aliexpress ,17 track ,cainano hepsi ürün türkiyede ptt de gösteriyor ama global tracking kodu türkiye içini göstermiyor global koduda hiçbir yerde bulamadım ptt sitesinden sorgulanmıyor telefon açıyorum hat düşmüyor aynı durumda olan varmı yada bir çözüm yolu öneren open dispute açmak istemiyorum ürünler lazım

Türkiyede x bir Anadolu sehrinde biat in önünün alinamadigi muazzam tutucu biryerde yasamaya ,okumaya çalisiyorum

3.senem oldugu için okul ile ilgili atip tutabilirim hepsi basima geldigi icin rahatim aksini idda edemessiniz

Okulun çimlerinde oturursun güvenlik gelir burada oturamassiniz der

Sanki okulu soyacakmissin gibi okulun alakali alakasiz. Ipsiz sapsiz köselerine kurulan güvenlik kameralari

Okulda tek bir görüs hakim : milliyetcilik ali kiran bas kesen tiplerdir okulun ilk günü birinci siniflara gidip aranizda vatan hainleri illaki vardir biz onlari bulup temizleyecegiz diye milletin okuma hevesini ellerinden alirlar ( birde biat cilar var onlari geciyorum insan degiller benim nezlimde )

Okuldaki kadinlarin yuzde %60-65 i bas örtülü ama görseniz cami avlusunda öpüsen turbanli hatun gördü bu gözler ..

Okulda finans matematigi dersinde faiz geliri hesaplamasi anlatilirken biat ci proflarin her sorunun basinda faiz haramdir peygamber efendimiz yasaklamistir diye beynimize algi operasyonu yapmasi ( bilinç li olarak yapilan birsey adam kendi kitabinin ilk satirinda faiz haramdir diye dip not attirmis sanki onun üstüne vazifeymis gibi )

Okuldaki derslerin %95 inde (benim gördügüm dersler) bize masal anlatiliyor hicbir sekilde dogruyu anlatma gercekleri anlatma taraflari degiller iktisat hocasi ki kendisi üniversitenin iktisat bölüm baskanidir hatta kurucusudur 2018 türkiyesinde herseyin yolunda oldugunu türkiyenin gsmh sinin ve ihracat hacminin yeterli oldugunu söylüyor tabi yersen .. sordugumuz zaman kriz yok stokcular oyle yapiyor söyle yapiyor vs vs

Tüm bu saçmaliklarin içersinde Dün Dis Ticaret dersine. Bir adam girdi prof. Dr

ilk defa ondan ders aldim adamin ilk kelimeleri ; Bu ulkede benden daha cesaretli bir adam yoktur buna erdoganda dahildir kimsenin söylemeye cesaret edemeyecegi seyleri benden duyacaksiniz dogrulari duymaya tahammulunuz yoksa iptirin gidin dersimden ben koyun ögrenci yetistirmem akli vicdani hür nesiller yetistiririm dedi tabi insan 3 senedir tek bir görüse hakim okulda böylesine ciddi bir ses duyunca birden irkiliyor okuma hevesim geldi bu kadar masalin icinde bana gercekleri anlatacak birisinin olmasini uzun zamandir bekliyordum allah gönderdi

Neyse Özet : Hicbir tarafa biat etmeyen kimsenin köpegi olmayan universte hocaniz candir size çok sey katabilir
Beyler ben çok hayal kurarim bir gün cumhurbaskani olursam yapacak icraatlerim var tutarmi tutmazmi bunlarj merak ettim sadece distopyama katilmak isteyen konunun altina yorum yazabilir sen cumhurbaskani olamazssin vs tarzi yorumlara takip cevap bile vermicem

Icraatler : otoban ücretini kaldirir vatandasi kendi parasiyla yaptirdigi otobanlarda ücret vermek zorunda birakmazdim

Ülkedeki tüm kyklari kizli erkekli olarak düzenlerdim bu düzenlemeyle namus meselesinde yeni bir soluk acardim karma oturumun toplumu ayristirdigina inaniyorum böylece ülke erkekleri hayatlarinda ilk defa kiz görmüs gibi davranmazlardi kadinlara sokakta taciz edilmezdi

Ayriyetten bütün universte ögrencilerine iyi bir aylik baglardim simdiki gibi aylik muhtarlar toplantisi yerine aylik ögrenciler toplantisi yapardim ama medyatik olmazdi ülkenin kurucusunun ülkeyi onlara emanet ettigini hatirlatir görüslerine önem verirdim

Din ve devlet islerini mutlak suratle ayirirdim mesela egitim devletin isidir egitimi devlet verir dini okullari kapatip tamamen karma egitim yapardim ayriyetten kaliteli hocalardan herkese dini egitim aldirirdim kücük yastan itibaren ( cami hocasi degil dini çarpitmayan din alimlerine yönelirdim)
Ayrica üniversteye alimi zorlastirirdim herkesi üniversteye yönlendirmezdim ülkemin universte mezunundan çok nitelikli iscilerin ,çiftcilerin elinde olmasini isterdim böylece kendi kendine yeten bir ülke olursuk bknz : ülkede isletme den çok isletme mezunu olmasi

Ülkede benden baska dini egitim veren neresi varsa hepsi kapattirip baslarindaki kendini bilmezleri idam ederdim Nurcular Süleymancilar hilafet isteyenler vs ..

Varmi baska icraat isteyen
GERÇEKTEN soruyorum 1500 liraya sıfır silver passport satıyorlar uygulama desteği ne spotify destekleri instagram desteği nasıldır şarkı nasıl gider sadece görüntümü yoksa süründürmeden kullanılirmi
Öncelikle selamlar bayadır uğramıyordum

iphone 6s ve Android arasında çok kararsız kaldım marka takıntısımı bilmiyorum ama gönlüm iphone 'a kayıyor

önceki telefonlarım s4 ,mi5 bu iki telefonda beni gerçekten üzdü

s4 kamera rezaletti kronik sorunları vardı hiç anlatmıyorum bile mi5 ise içinde aldıgım zamanın en iyi işlemcisi (sd 820veya 21 olması lazım) olmasina rağmen ara ara kanser edicek şekilde takılıyordu ortalama vericek olursam 3 günde bir falan anlık bi takılma değil 10 15 sn süren takılmalar android kullananlar iyi bilir artı ekranda bir parmak boğumu ebatlarında lacivert leke oluşmuştu öyle çok varlıklı insanlar değiliz hiçbirimiz mi 5 genel olarak tatmin ediyordu malesef suya düştu..

telefondan Beklentilerim
Iyi fotograf çeksin
stabil olsun yazi yazarken klavye donmayı versin a.

telefon 2 3 işlemi ayni anda yaparken son100 metreyi koşan beygirler gibi yazin gta5 +render yapan pc gibi sesler cıkarmasin alevtopuna dönmesin

uygulama acilis süreleride çok önemli onda kafam allak bullak android geç acıyor optimize olmadiği için ios desen whatsapp a her girdiginde 3sn de baglaniyor

neyse kısaca küçük ebatlarda tuğla gibi olmayan bir telefon istiyorum stabil ve özgür olması lazim piyasada öyle bir cihaz yok malesef tavsiyelerinizi bekliyorum..
Arkadaş böyle kampanyami olur allahini severseniz 1116 tl indirim yapılan cihaz kampanyasına buyrun birlikte bakalım

https://bireysel.turktelekom.com.tr/cihazlar/Sayfalar/iPhone-indirimli-teklifler-kampanyasi.aspx?m=0&utm_source=facebook&utm_medium=muhtesem-iphone&utm_campaign=06-06-2017

Sömürücü türk telekom tarifeye ek ayda 104lira taksitle iphone 7 kampanyasi yapmiş 1116 tl de indirim var sözde (indirimmi bindirimmi görücez şimdi)

Ayda tarifeye ek 104 liradan iphone 7 almanız için 36 ay kontrat imzalamaniz gerek bu tarifeden yararlanabilmek için ise 149 liralik bir tarife kullanmaniz gerekiyor kısaca söyle hesaplayalim

İphone 7 hepsi burada fiyati :3300tl
Türktelekom 36 ay vadeli fiyati : 104×36 3750tl

Fatura ve telefonun size 3 sene içerisinde yavaş yavaş geçireceği o uçuk toplam fiyat : Her ay telefon arti fatura için 253 türk lirasi 253×36: 9,108 lira

Yanliş duymadiniz 9 bin türklirasi cihazin bedeli 3300 tl
Edit :attiğim fotografta birşey göremiyorsunuz sanirim bende siyah filtrede 3 cm boyunda bir lacivertlik var nasil göstericem bilemedim

Merhaba , yaklaşık 6 aydır kullandıgım mi5 cihazımın
ekraninda lacivert bir leke oluştu pikselmi öldü yoksa darbeyle oluşan bir lekemi bilmiyorum cihazin öyle aman aman bir darbeside yok 10 üzerinden en az 8 alır . Simdi garantiye versem malum ithalatci garanti değistirmicek ben telefonsuz kalicam ne önerirsiniz bu nedir

Aslında çokta bir bilgim yokta Apu sistem ile normal sistem arasinda kaldım mesela Amd a10lu ekran kartsiz bir sistemmi(apu)

Yoksa yeni çikan gt 1030 ekonomik ekran kartli pentium 3 işlemcili bir bilgisayarmi pentium 3 e 1050ti takiyorlar doyuruyor karti

ne diyorsunuz dostlar işim orta seviye oyunlar en fazla fifa 17 yada call of serisi oynarim ayda yilda bir genelde cs go lol dota üçgeninde takiliyorum amacım en az 3 4 sene 60 fps sabit en azindan cs go dota lol oynamak
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.009
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 14.661 (Bu ay: 181)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 519 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.