Çavuş
10 Şubat 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 215 (Bu ay: 62)
Gönderileri
Hocalarım Mutluluk Duygusu Neden Bu Kadar Ucuz Bişey Saçma Sapan Bir Sebepden Dolayı Mutlu Olabiliyorken, Yine Saçma Sapan Bir Sebepden dolayı Mutsuz Olunabiliyor.

Neden Böyle
Hocalarım Bugün Bayram Buna Özel Ücretsiz BİTCOİN Dağıtıyorum, 2 Ay Öncesindede Yaptığımız Gibi

BTC - BEP-20 (BSC) adresini Gönderen İLK 20 Kişiye ÜCRETSİZ ŞARTSIZ KOŞULSUZ BİTCOİN GÖNDERİYORUM

Teşşekürlerinize Şimdiden Rica Ederim

Herkese Hayırlı Bayramlar

————————

N-ne Bayrammı ?? Bayrama Daha 1.5 ay Var

Neyse Daha Sonra Tekrardan Buraya Yazıp Anlatacağım Hocalarım Konu Biraz Uzun , Yemin Ediyorum Gördüklerimden/Yaşadıklarımdan Sonra Şu Forumdaki En Saçma Konuyu Okumanın Kıymetini Bile Anladım
Hocalarım Amazon’un Çok Hızlı Teslimat Yaptığını Bende Zaten Biliyorum Ancak Bugünkü Şiparişimin yine Bugün ( 7 Saat İçinde ) Gelmesi Beni Çok Şaşırttı

Öğlen 1-2 gibi Verdiğim Şipariş 6-7 gibi Geldi Normalde Bu Kadar Hızlı Değildi Neden Böyle Oldu Acaba ?
Hocalarım saat şuanda 07.12 hayatımda önemli bir karar alarak spor’a başlama kararı almıştım.

Şuanda ise etilerde bir spor salonunda yürüyüşümü yaparken, DH’de Takılıyorum

Derdiniz Varsa Anlatın Derman Bulalım
Hocalarim Ben S20+ dan iPhone 12 Pro Max a Geçtim

İOS DAKİ DH UYGULAMASINDA KARANLIK / GECE MODU YOKMU YAZARKEN GÖZLERİM KOR OLDU SUANDA ACIL YARDIM
Madem Yanıt Yok Silinsin Ozaman
Hocalarım, Biz Bununla Bayadır Konuşuyoruz 4-5 Seneyi Geçmiştir Galiba, Son Birkaç Haftadırda Çok Aktif Olarak İletişimdeyiz. Görüntülü Aramalar -vb- Dediki Ya Haftaya Haftaiçi Buluşalım ( o dedi ) Bende Dedim Tabi Buluşalım Ayarlıyalım , Neyse Buluşmaya Karar Verdik.++

=
[KONUNUN GERİ KALANI ÇÖZÜLDÜĞÜ İÇİN SİLİNMİŞTİR]
=

| OLUMLU / OLUMSUZ | Düşüncelerinizi Bekliyorum Hocalarım

HOCA EFENDİLER ! : Okuyup Okuyup Geçmiyelim Bi Yorum Yapalım Lütfen
Hocalarım Bune Böyle Dünden Beri AKBANK ın Hiçbir Sistemi Çalışmıyor.

Taş Devrine Döndüm Resmen. Mobil Uygulamaya Gireceğim Giremiyorum. Karttan Alışveriş Yapacağım Olmuyor. POS'lar Bozuk. Bankadan Para Çekeceğim Desen oda Olmuyor 21.YY 'da Böyle Saçma Bir Sistem Nasıl Olabiliyor ?

Sinirden Şubeyi Basıcam Şimdi
Dün Açtığım Türkiyeden En Kolay Şekilde Nasıl Tesla Inc. $TSLA alınır [SSLİ] , adlı Konum Silinmiş
Hakkında
İlgi Alanları: Donanım Haber Forum / Konu Dışı
Forum İmzası:
Make humanity a multiplanet species!
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: dün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.092
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 9.222)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 514 (Bu hafta: 41)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.