Şimdi Ara

TEB [Çiçek ve Kuyum Alışverişinizin 14'ü Bizden]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
302
Cevap
18
Favori
21.233
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4616'ya SMS gönderebilir veya CEPTETEB Mobil Şubesi'nden katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.
    Kayıt olduktan sonra, bütün bireysel TEB Bonus Card'larınız ile tüm üye işyerlerinde tek seferde yapacağınız her 100 TL ve üzeri çiçek ve kuyum alışverişinize 14 TL indirim verilecektir.
    İndirim en fazla 3 alışverişiniz için geçerli olacaktır.
    Kampanya müşteri bazındadır.
    Bir müşteri toplamda en fazla 42 TL indirim kazanabilir.
    Kampanyadan kazanacağınız indirim tutarı, kartınızın ekstresine 19 Şubat 2018 tarihinde yansıtılacaktır.
    Kampanyaya Bonus sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir. Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
    Kampanyaya sadece yurt içinde yapılan harcamalar dahildir.
    Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
    Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
    Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri ve hisse senedi işlemleri dahil değildir.
    Kampanya katılım SMS'lerinin Banka sisteminde bulunan cep telefonu numaralarından gönderilmesi gerekmektedir.
    Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının Banka sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
    Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL'dir.
    Sade Kartlar, banka kartları ve Ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
    Ek kartların yaptığı harcamalar asıl karta sayılacaktır, ek kartlar kampanyaya ayrıca dahil değildir.

https://www.teb.com.tr/sizin-icin/cicek-kuyum-alisverisleri-14-tl-indirim/

Daha önce açıldıysa affola..

Edit:Yönetici arkadaş konu başlığını %14 olarak değiştirmiş, ancak 100e 14 TL alınacak.. Tekrardan düzeltildi, bilginize...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pelerinli_Keltos -- 9 Şubat 2018; 22:10:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• CEPTETEB oluyor mu anlayamadım.
  • Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soyken -- 9 Şubat 2018; 18:27:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • E tugrul bonus uye işyeri dır değil mi?

3 alisveriş en az 25 lira kar ettirir

• quote:

Orijinalden alıntı: Seyid Battal Gazi

CEPTETEB oluyor mu anlayamadım.

İlk madde de var hocam. Katılırız sıkıntı olmaz bence

• altungold bonus puan kullanilabiliyor galiba uye isyeri

• Sevililer günü kampanyası ile birleşir mi?

• 19unda indirim yansıtılacak. Nasıl emin olabiliriz ki aldığımız şeyin, kampanyaya dahil olduğunu.
  • Etugrul bonus kresi kartı diye özel bir yer var. Hatta bonus kartı sectiriyor. Büyük ihtimalle üyedir

• Güzel kampanya

• Vatansever Müslüman Türk kullanıcısına yanıt
    Burada gram altın Etugruldan ucuz hocam
  • Evde teb bonus ve axess bolluğu vardı, iyi oldu.
  • Çeyrek borcum vardı, iki kart var iyi oldu bu kampanya, tüm posların dahil olması da güzel

• Müşteri hizmetleriyle bir mağazanın kuyum olarak görünüp görünmediğini sormak için görüştüm. Durduk yere "Cepteteb kartı kampanyaya dahil olmayabilir, pazartesi teyid alıp alışverişinizi öyle yapın" diyor. Dahil etmediklerinde doğrudan "cepteteb kartları dahil değildir" yazıyor zaten dedim. Israrla teyid alın deyip durdu. Bi haltlar karıştırmasınlar sonradan?
  • cebteteb de teb bonus özellikli her seferinde aynı muhabbeti yapıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: yazilimsever

Müşteri hizmetleriyle bir mağazanın kuyum olarak görünüp görünmediğini sormak için görüştüm. Durduk yere "Cepteteb kartı kampanyaya dahil olmayabilir, pazartesi teyid alıp alışverişinizi öyle yapın" diyor. Dahil etmediklerinde doğrudan "cepteteb kartları dahil değildir" yazıyor zaten dedim. Israrla teyid alın deyip durdu. Bi haltlar karıştırmasınlar sonradan?

Arayınca öyle oluyor. Niye arıyorsun ki

• Uzun süredir kullanmıyordum Cepteteb'i. Alışveriş yaptım fakat SMS gelmedi. Normalde geliyor muydu? (Yapı Kredi hemen SMS gönderiyor, ondan soruyorum)
  • soyken kullanıcısına yanıt
    Alışveriş yaptığım yerin kuyum olarak geçip geçmediğini teyid etmek için aradım. Kendiliğinden söyledi bekle mekle diye, he he dedim kapattım. Zaten 2 sektör var. Sektör uymazsa boşa mı alışveriş yapalım.
  • yazilimsever kullanıcısına yanıt
    cepteteb mobil uygulamadan kampanyaya katıldım sadece cepteteb kredi kartım var, kampanya şartlarında; "sade kartlar, banka kartları ve ticari kartlar kampanyaya dahil değildir." yazıyor, yani cepteteb dahildir, sonradan değişiklik yaparlar mı bilemem ama değişiklik olacağını sanmıyorum cepteteb dahil olmasa yazarlardı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • uncrowned king kullanıcısına yanıt
    Olsa da kampanyaya katıldığımda dahildi. Alırım her türlü. Sıkıntı yok
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.