Şimdi Ara

TEB [Çiçek ve Kuyum Alışverişinizin 14'ü Bizden] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
302
Cevap
18
Favori
21.248
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yüzde 14 denmii başlıkta ama 100lira ya 14 lira diyor ben mi yanlış anlıyorum yani 120 lira da harcasak 14 lira değil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: #002#

Etugrul oldu arkadaslar. Müşteri hizmetleri onayladi. Ben çekimi bonus kredi kartı kısmından cektim. 100.95 liralık altin aldim.

100.95 TL lik nasıl aldınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: mltya44

Altungold giyim aksesuar olarak geçiyor. Buna dahil olacağını sanmıyorum. Sevgililer günü için olur.

Geciyor hocam Evet giyim/aksesuar olarak gozukuyor Fakat alt kategorisi kuyum olarak gozukuyor islem yaptiginda kuyum olarak islem gorecek

• rush10 R kullanıcısına yanıt
    Başlığı yönetici arkadaş %14 diye değiştirmiş. 100e 14 TL olacak hocam..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • askmen3755 A kullanıcısına yanıt
    Söylendiği gibi giyim aksesuar olarak geçseydi şu ana kadar herkes diğer kampanyalarda kullanırdı burayı. Muhtemelen alt kategori olarak kuyum geçiyordur ve ona göre değerlendirilecektir. Her ikisi olsa sevgililer günü ile combo olurdu.
  • #002# # kullanıcısına yanıt
    etugrul'da garanti, halk ve kuveyt çıkıyo bi tek. bende teb'le enparanın hesabı var sadece. altungold geçerliyse ordan alırız artık sevgililer günü kampanyası da birleşir hem 42 tl iade + 50 tl kişisel bonus + 20 tl sevgililer günü bonusu gelir 3 x 150 tl harcamaya efsane olur :)
  • Delpo41 kullanıcısına yanıt
    gramaltin.com'dan alışveriş yapınca da bonusflaş'ta giyim/aksesuar yazıyo. geçen sene giyim alışverişine mil kampanyası vardı m&s'nin. bi çeyrek altın aldım mil gelmeyince bankayı aradım, alt kategori kuyum olarak kayıtlı tarzında bişiler demişti mh. senin dediğin gibidir muhtemelen. ama kuyum olduğu için sevgililer günü kampanyasına dahil olmaz bu seferde.
  • damienn kullanıcısına yanıt
    Bende altungold dan alırdım ama teb cok dusuk orandan bozuyor. Kuveyt teb e göre çok daha iyi orandan bozduruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: gbriel

quote:

Etugrul oldu arkadaslar. Müşteri hizmetleri onayladi. Ben çekimi bonus kredi kartı kısmından cektim. 100.95 liralık altin aldim.

100.95 TL lik nasıl aldınız?

0.61 gram alıp hesaba havale ettirdim. Büyük ihtimalle yarın gönderirler.

1 gram alıp 10 lira zarar edeceğime bu şekilde 4 5 lira zarar daha mantıklı.

https://www.etugrul.com/altın-transfer/bütçenize-göre-altın/

Buradan alabilirsin

• Altungold dan bir işlem yaptım ve müşteri hizmetleri ile görüşerek sektörü sordum.

Mücevher gümüş saat kategorisinde geçiyor dedi. Kampanyaya dahil olur mu dedim, alt sektör kuyum görünüyor dahil olur dediler.

• quote:

Bende altungold dan alırdım ama teb cok dusuk orandan bozuyor. Kuveyt teb e göre çok daha iyi orandan bozduruyor.

Matematik konusunda zayifsiniz sanırım en iyisi deniz ve TEB bozuyor

• Altun Gold bonus uye isyeri ve pos ise kuyum olarak tanımlı.Sevgililer gunu kampanyasina katildim ve 100 TL üzeri kuyum harcaması yaptım, doğal olarak bonus
    kazanım mesajı gelmedi.Teb bonusun 14 TL'lik kampanyasında bonus kazanımı olacaktır mutkaka.

TEB [Çiçek ve Kuyum Alışverişinizin 14'ü Bizden]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MUHAT -- 9 Şubat 2018; 22:44:36 >
  • cepteteb banka kartıda geçerli olsaymış keşke kredi kartım yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: emekci35

quote:

Matematik konusunda iddialı değilim ama bizzat sattım. Kuveyt 160 dan teb 155.5 aldı. Bunun içinde matematik profesörü olmaya gerek yok

• takip

• #002# # kullanıcısına yanıt
    Bankalar arasında bu kadar fark olmaz, olmamalı. Mümkün olabildiği kadar mesai saatleri içerisinde işlem yapmaya çalışın çünkü mesai saati dışında bankalar alış-satış makasını açar bankalar. Belki teb satışını mesai dışında satmışsınızdır ondan arada bu kadar fark olmuştur.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emekci35

quote:

Matematik konusunda iddialı değilim ama bizzat sattım. Kuveyt 160 dan teb 155.5 aldı. Bunun içinde matematik profesörü olmaya gerek yok

Hocam siz yanlış saatte altın alis-satis yapmışsınız hataniz orda Kuveyt Türk ile TEB kıyaslanamaz TEB ve Denizbank en iyisi Kuveyt tek olumlu yanı mesai saatleri dışında bile bozulduğunda makas azdır pazartesi saat 9:30 dan sonra her iki bankanın alış ve satış rakamlarına bakın hata yaptığınızı anlarsınız insallah 155.5 TL'ye bozmamissindir

• Normal kuyumcudan altin alicam bonus posu yok sikinti olurmu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronikyorgun

Normal kuyumcudan altin alicam bonus posu yok sikinti olurmu?

konunun ilk üç cümlesinı okusanız yeterli olacak

üye işyeri

• quote:

Orijinalden alıntı: Delpo41

Bankalar arasında bu kadar fark olmaz, olmamalı. Mümkün olabildiği kadar mesai saatleri içerisinde işlem yapmaya çalışın çünkü mesai saati dışında bankalar alış-satış makasını açar bankalar. Belki teb satışını mesai dışında satmışsınızdır ondan arada bu kadar fark olmuştur.

teb şu anda 156.5

ziraat 159

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.