Şimdi Ara

Teb Bankakartı alışverişlerinize 500/20 tl indirim(Şubattada devam)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
25
Favori
18.757
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uygulamadan katılım mevcut.Boşa sms atmayınız.

[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1852356/(36e72937-8076-41f8-a659-778e3dd130a1.png, 720, 1280, 3C5254)[/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FOCUSSTYLE -- 6 Şubat 2021; 2:29:31 >

• Sayın arkadaşlar lütfen ifşa etmeyelim kim nereden yapması gerektiğini biliyor konuları bulan bizler konunun faydasının bitmesini sağlayan yine bizler kısaca kendi ayağımıza sıkıyoruz, 1 Ocak'tan itibaren kampanyaların azlığı, İşbankası e/ticaret kampanyasında iş yeri sayısını artırmışken Trendyol'u listeden çıkarması, Garanti'nin giyim elektronik kampanyasında Trendyol işlemlerini kampanyasız Param sanal postan çekmesi hala ders olmadı mı!
    hocam bu adam anasını bacısını yoklattırıyor her konuda ve zevk alıyor bundan

gerçek hayatta çevresinde ilişkileri nasıl merak ediyorum,, nasıl bir tip nasıl bir yaşantısı var,, amacının yardımcı olmak olmadığı ortada.
    çünkü iyilik yapıyorum diye, bir yerlere bir şeylere zarar veriyorsan, o iyilik bi işe yaramaz

amacı yardımcı olmak değil

yardımcı olmak isteyen adam sorana özelden iki kelime yaziverir

iş maxipara patladı neden orda artık açık açık yazmıyorsun adi herif,, patlamadan önce yazıyordun ya desen,, insan olsa laftan anlar, demekki hayvanın biri ki ancak eğitimle bunu anlayabilir

BURDA f p t yazsanız bazı takıpcı kasma derdınde olan ergenler var..engel olunmaz artık bu dengesız tiplere

bunlar bir de banka bilmiyor mu sanki diye üste çıkan yapışkan tipler

uğraşmaya sinir bozmaya değer mi bilmem artık

hakaret etmeden de bir yere kadar

her kuruluşu etıketlemiş bir de önde giden mal

• Teşekkürler hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum seni banka kampanyaların fahri başkanı yapsınlar  

• quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Dostum seni banka kampanyaların fahri başkanı yapsınlar  

Yetki istenilmez,verilirse düşünürz hocam.
    Kolay gelsin
  • Fpt yi yi yi yiteleeeeee

• Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakalım 6 Ocak tarihinde 30 TL iade yansıyacak mı? (Bütün şartlar tamam artı mesaj da attık bekliyorum) Ondan sonra da yatarsa buna da katılırım (F yapmıştım ama artık olmuyormuş umarım indirim yalan olmaz 😱)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can851 -- 4 Ocak 2021; 20:10:57 >
  • geçen ayın ki yatsın deneriz

• Yakında 1000'e 10 diyecekler yuh. 100'e 10-20'den geldiğimiz yere bak.
  • hem enflasyon hem git gide düşen oranlar hem eriyen maaşlar = bir gün hepimiz fakir olacağız

• Fastpay'e tek seferde 500 yüklenir ve geri çekilir. Çok basit. 20 lira az ama taş attın kolun mu yoruldu :) Paycell, tosla falan da olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Can851

Bakalım 6 Ocak tarihinde 30 TL iade yansıyacak mı? (Bütün şartlar tamam artı mesaj da attık bekliyorum) Ondan sonra da yatarsa buna da katılırım (F yapmıştım ama artık olmuyormuş umarım indirim yalan olmaz 😱)

bende onu bekliyorum ordan gelecek sonuca göre buna da gireriz

• CEPTETEB kartı dahil mi acaba
  • ehiamico kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun.
  • ehiamico kullanıcısına yanıt
    artık onlara vermiyor boşuna uğraşma. Artık kolunu yorcan bir şekilde
  • Sabah göz gezdirdim yoktu k.kartindan cektim az daha bekleseymisim iyiymis
  • İtibar etmemek lazım böyle geri veriş oranı düşük kampanyalara ki, itibar etsinler diye miktarı daha çok arttırsınlar..

Kredi kartından çekip o parayı 1 ay sonra ödemek varken, nakit öder gibi hesabımdan en az 500 tl ödeyecem sırf 20 tl için.. Onun yerine eğer şartlar sağlanıyorsa 500 e 50 veren kredi kartları var, o kampanyaları bekler veya katılırdım

• F/P/T olmuyorsa yeni yöntem nedir peki?

• Teşekkürler hocam
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.