Şimdi Ara

Tbtnet nedir? kullanan var mı? (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
489
Cevap
10
Favori
49.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben bugün başvuru yaptım vdsl hizmetine bakalım nasıl olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: TBTNET

http://dh.tbtnet.net

bu adresten bilgi iletmeniz gerekli,

Telefonda yada destek merkezi üzerinden işlem alınmamaktadır.

DH kullanıcılarına ayrıcalıklı sunulduğu için bu yöntem ile başvuru yapmanız gerekmektedir.

Alıntıları Göster

Bilgi ilettim, geri de dönüldü ancak geri dönen elemanınız ilgili birime aktarıyorum arayacaklar dedi, arayan olmadı.

• Modem bağlantı yı çok etkiler mi Asus iyi mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kipir -- 27 Şubat 2021; 2:42:46 >
  • robotica R kullanıcısına yanıt

banada geri dönüş sağlamadılar birime aktarıyorum aranıcaksınız dedi aynı sana dedikleri gibi

• Gelişme var mı Hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerÇel

Gelişme var mı Hocam?

bugün aradılar hocam işlemleri başlatmışlar.

100 mpbs 75tl'ye kullanacağım vdsl paketini. modemim olduğu için ekstra modem istemedim. türk telekom ekibine yönlendirmiş bakalım ne zaman gelecek

• upload düşük değil mi? başka isslerde 8 veriyorlar

• türk telekom ekibinden bir arkadaş geldi. elinde bir sürü takım taklavat vardı helal olsun. işimi ben sağlama alırım öyle gelirim dedi :)

kutu bana 10 metre olduğu için 103 dl 18 up aldım kesinti falan olmadı genel testi yarın yapacağım ping vs nedir diye. duruma göre bilgilendirme yaparım

• kipir K kullanıcısına yanıt

Komşunuzun paket hızı aynı mı sizinle?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kabloluda 90 alıyorum fakat wifide ise 5-10 arası alıyorum ve modemin yanındayım. saçma değilmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: SDEOEUS

kabloluda 90 alıyorum fakat wifide ise 5-10 arası alıyorum ve modemin yanındayım. saçma değilmi?

Modem asus mu?

Kablosuz ile ilgili sorun var, arayüzden kanal değiştirip deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 24 Şubat 2021; 18:43:55 >
  • agalar öldünüz mü? neden kimse yorum yapmiyir? kullananlar memnun mu?

• windwind W kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: windwind

agalar öldünüz mü? neden kimse yorum yapmiyir? kullananlar memnun mu?

arkadaşım genel olarak internetleri iyi normal kullanım da sorun yaşamazsınız youtube, netflix vs hiç sorunsuz, net sayfalarındada gördüğüm bir sorun olmadı. ama ben çok kaliteli filmler falan izleyeceğim 4k 8k gibi derseniz 35000 üzeri de bağlantı yaparsanız onlarda da sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. sonuçta taahhüt yok deneyebilirsiniz.

• Netflix sorunsuz yazmışsınız?

Test yaptınız mı fast.com üzerinden bende arada donmalar oluyor ve testlerde düşük çıkıyor.

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/148085653

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 27 Şubat 2021; 21:43:48 >
  • netflix te hiç donma rastlamadım, netflix kullanıyorum. bildiğim kadarı ile netflix ve benzeri platformlar proğramları öyle yapmışlarki youtube de öyle mesela siz hiç farkında olmadan internetinizin durumuna göre çözünürlük ayarı yapıyor ve kesintisiz hizmet sunuyor. samsung tv de kurulu olan netflix ile 4k filmleri de izliyorum 1 tık düşük olsa da kalite kesinti donma yaşamadım. modem ve hatla ilgili ciddi sıkıntınız olabilir. Airtes ve huawei hg630a var bende ikisi de iyi ama huawei hg630a biraz daha iyi gibi. ayrıca bazı cihazların ram kapasitesi düşük üzerine fazla kurulum yapıldı ise arka planda çalışan proğramlar da olabiliyor bu nedenle cihazda yetiştiremeyince takılmalar yapıyor bu netle alakalı değil bunları iyi ayırmak gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kipir -- 28 Şubat 2021; 1:50:1 >
  • windwind W kullanıcısına yanıt

Arada sorun oluyor fakat piyasada hepsi sıkıntılı,kampanya güzel bu fiyata denemeye değer tavsiye ederim

• Merhabalar, halihazırdaki abonelere sadece indirim veriliyor, 1 ay ücretsiz kampanyası kampanya açıklandıktan sonra gelen abonelere özel. Müşteri hizmetlerinden alınan kesin bilgidir, geçişimin onaylandığı söylendi.

Forumda 1 ay ücretsiz de verileceği söyleniyordu, bilemedim.

Dip not: Unutmadan, netflix konusunda sorun yaşamadım, kablosuz bağlı televizyonda sıfır sorun, bir ara modemi kablolu bağlayıp 4k içerikleri de deneyeceğim. Bilgisayardan amazon prime video en üst kalite (saatlik 7 gb) seçili, onda da sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robotica -- 1 Mart 2021; 17:24:25 >
  • netspeed abonesiydim, tbtnet web kampanyası cazip geldiği için geçiş yaptım. 26.02.2021 tarihinde bağlantım aktif oldu, ilk 2 gün hiçbir sorun yaşamadım ama 3.cü günün akşam saatlerinde internet bağlantım birden bire gitti. Yani bağlantım var görünüyor ama indirme ve yükleme hızı yok bitik durumda, müşteri temsilcisi modeminizi yeniden başlatın beyefendi vs. gibi şeyler söylüyor (her zamanki soğuk espiri işte)

Her neyse bugün dördüncü günüm ve şu anki hız bu şekilde:

Tbtnet nedir? kullanan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hanifisari -- 5 Mart 2021; 21:13:29 >

• hanifisari kullanıcısına yanıt

Hocam testi kablolu yapıp sonucu ve hat değerlerinizi atar mısınız? İnceleyelim.

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.