Şimdi Ara

Tbtnet nedir? kullanan var mı? (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
489
Cevap
10
Favori
49.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @TBTNET ile GeForce NOW Türkiye sunucusunda aldığım kayıp ve ping değeri:

Tbtnet nedir? kullanan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NewsTR

Arkadaşını davet et kampanyası gelebilir.

İnşallah öyle bişey olmaz. Aylık foruma özel bir indirim olursa çok daha iyi olur. Arkadaşını getir, ilk 6ay şu para sonra bu para gibi saçma sapan kampanyalar gelip geçici. Sabit bir kampanya gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Doggymania

İnşallah öyle bişey olmaz. Aylık foruma özel bir indirim olursa çok daha iyi olur. Arkadaşını getir, ilk 6ay şu para sonra bu para gibi saçma sapan kampanyalar gelip geçici. Sabit bir kampanya gerekiyor.

Alıntıları Göster

büyük ihitmal fiber 100 mbps 85 olur , 6 aylık taahüte ise 1 ay bedava verilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jayus -- 19 Şubat 2021; 14:2:41 >
  • ICE_BLUEE I kullanıcısına yanıt

Sonuç?

• Boş vaat miydi acaba? Kaç hafta oldu

• wepe özel 35 mbit 64 tl paketine geçicem, kullanmaya başlayınca yazarım. tt altyapısı kullandıkları için bağlantımda sorun olmuycanı düşünüyorum bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Yaşanmış olan sorunun telafisi niteliğinde Sadece DH kullanıcılarına

Özel bir kampanyamız olacak. Bu kampanyayı ya bu konunun altında yada Farklı bir konu başlığı altında duyuracağız.

yüksek Hızlarda 100Mbps Fiber ve Vdsl Özel bir kampanyamız olacaktır.

Saygılarımla."

TBTNET'in mesajı böyle arkadaşlar, nereden çıkartıyorsunuz şekil şekil kampanyalar ya :) DH'ye özel arkadaşını getir kampanyası mı olur. Firmanın DH'ye özel kampanya uygulama şekli bekli, 35'lik pakette de olduğu gibi fiyat indirimi yapıyorlar. Gönlüm razı değildi bunu söylemeye (dahası olsun istiyordum) ama olacak denklemi söyleyeyim: 70 liralık 35 MBit paket, DH'ye özel 65'e veriliyor. 80 liralık 100 MBit paket de DH'ye özel 75'e verilecektir yani, bu kadar.

• @TBTNET Kampanya neyse açıklayın artık.Issler fiyatları değiştirdi.Geçisin en yoğun olduğu zaman susuyorsunuz.Her şey alt tarafı 5 tl'lik indirim için yoksa ?

• Merhabalar,

Kampanyamız yeni konu başlığı altında duyrulmuştur.

Tüm DH kullanıcılarına hayırlı olması dileğiyle.

https://forum.donanimhaber.com/tbtnet-telekom-ana-konu--147997475#147997475

• Mevcut müşterilere 1 ay bedava yok sadece 5 tl cik indirim var,her kampanyada yeni gelen yararlanıyor malesef ülkemizde tüm şirketler böyle,bakalım bizde diğer firmalardan güzel kampanyalar bekliycez,bizi düşünmeyeni bizde düşünmeyiz ...

• Sanırım ifşa etmiş oldum :) Ardından hemen yayınladılar kampanyayı :) Şaşırmadım doğrusu, şaşırtmaları için bekledim uzun bir süre sessizce ama sonuç değişmedi. Yaklaşık 1 haftalık bir mağduriyet yaşayan kullanıcılar için faydasız bir kampanya. Kampanya yapacakları varmış, bizi de kullanmış oldular sadece :) Hele zaten 35 MBit kullanan benim için hiçbir faydalı durum yok şu an. 1 ay ücretsizden faydalanabilseydim, 100'e geçiş yapardım bari @TBTNET. Faydayı da geçtim umarım yoğun talebin bize olumsuz yansıması olmaz.

• 35mgbt tarifesindeyim 100 mgbt vdsl e geçiş yapabiliyormuyum direk 5tl indirimden faydalanıp ? @TBTNET

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7826FC5D2

35mgbt tarifesindeyim 100 mgbt vdsl e geçiş yapabiliyormuyum direk 5tl indirimden faydalanıp ? @TBTNET

Merhabalar,

Form bırakarak başvuru yapabilirsiniz.

ilgili ekip arkadaşlarımız tarafınıza dönüş sağlayarak talebinizi alabilirler.

• TBTNET kullanıcısına yanıt
    ne formu acaba ? suan sizin müşterinizim 35 mgbt vdsl kullanıyorum destek kaydından size ulaşsam 100 mgbt vdsle geçiş yapabilirmiyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7826FC5D2

ne formu acaba ? suan sizin müşterinizim 35 mgbt vdsl kullanıyorum destek kaydından size ulaşsam 100 mgbt vdsle geçiş yapabilirmiyim ?

http://dh.tbtnet.net

bu adresten bilgi iletmeniz gerekli,

Telefonda yada destek merkezi üzerinden işlem alınmamaktadır.

DH kullanıcılarına ayrıcalıklı sunulduğu için bu yöntem ile başvuru yapmanız gerekmektedir.

• TBTNET kullanıcısına yanıt
    tamamdır teşekkürler 👍🏻
  • ben altyapı sorguladığımda santrale 8 metre en fazla 18 alabilirsiniz diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: windwind

ben altyapı sorguladığımda santrale 8 metre en fazla 18 alabilirsiniz diyor.

Bir ara o sorun bende de vardı. Bir yan daire üzerinden altyapı sorgulamayı dener misiniz?

• robotica R kullanıcısına yanıt

Şimdi düzeldi 75 oldu hız. geçenler memnun kalırsa bende gecebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.