Şimdi Ara

TBTNET TELEKOM - ANA KONU - KESINTISIZ INTERNET (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.491
Cevap
46
Favori
154.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aynen gözükmüyor 200 bin abonesi olan iss firmalarını gösteriyor sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @mustafa371988 @SerÇel Netflix'de sorun yaşadınız mı? Testlerde düşük çıkıyor.

https://fast.com/tr/#

88 tanımlı hat

TBTNET TELEKOM - ANA KONU - KESINTISIZ INTERNET

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 25 Şubat 2021; 17:45:13 >
  • NewsTR kullanıcısına yanıt
    Netflix yok maalesef, testi akşam yapar bildiririm.

Netflix yok benim, internette sorun yok iyi şuan Fenerbahçe'nin maçı olduğu gece 4 saat civarı sorun vardı şuan iyi.

• Salı günü evrakları hem mail yoluyla hem de kargo ile gönderdim, kargo teslim edildiğini söyledi ama hala dönüş yapan ya da arayan olmadı. Ben 4 kez ardım her defasında arkadaşlar size dönüş yapar cevabını aldım. 1 Marttan önce geçişim sağlanmazsa mevcut ISS ile devam edeceğim ve Tbtnet'e geçiş yapmayacağım. 4 yıldır kullandığım ISS yanlış fiyat politikası yüzünden bırakacaktım ama bu kadar ilgisiz bir ISS de beklemiyordum.

Mevcut hat değerlerim gayet iyi TBT olmazsa başkası olur.

@TBTNET

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi admestos -- 25 Şubat 2021; 19:3:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: admestos

Salı günü evrakları hem mail yoluyla hem de kargo ile gönderdim, kargo teslim edildiğini söyledi ama hala dönüş yapan ya da arayan olmadı. Ben 4 kez ardım her defasında arkadaşlar size dönüş yapar cevabını aldım. 1 Marttan önce geçişim sağlanmazsa mevcut ISS ile devam edeceğim ve Tbtnet'e geçiş yapmayacağım. 4 yıldır kullandığım ISS yanlış fiyat politikası yüzünden bırakacaktım ama bu kadar ilgisiz bir ISS de beklemiyordum.

Mevcut hat değerlerim gayet iyi TBT olmazsa başkası olur.

@TBTNET

Merhabalar,

Arkadaşlarımıza iletiyorum konuyu, Takibinde olacağım.

Saygılarımla.

• TBTNET kullanıcısına yanıt
    Merhaba yarın evrakları gönderiyorum sorunsuz kullanırız inşallah, bu arada hız profili hakkında biraz bilgilendirirseniz sevinirim
  • Netflix de routing yada ip blogu kaynaklı sorun var.

Sizin ip ile çıktığımızda sunucu olarak hep yurt dışına bağlanıyor ve %50-60 hız kaybı oluyor filim izlerken donmalar oluyor.

Aynı anda türknet ile test yaptığımda sorun görünmüyor Türkiye sunucularına bağlanıyor hız normal çıkıyor.

88 mbit hat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 26 Şubat 2021; 0:10:20 >
  • TBTNET TELEKOM - ANA KONU - KESINTISIZ INTERNET

bu neden bu kadar düşük çıkıyor

• Bende hız kablosuz bağlantı ile bu şekilde çıkıyor. Kablolu deneme şansım olmadı. Tanımlı hızım 79 Mbps.

• 5ghz ise zaten kablolu gibi hız verir, sizin de sunucu yurt dışı seçmiş anlaşılan herkeste netflix de %50 hız kaybı var.

@TBTNET bu konuda düzeltme ne zaman olacak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 25 Şubat 2021; 23:2:59 >
  • Tanımlı hızım 102 megabit benim sağlam çıkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa371988

Tanımlı hızım 102 megabit benim sağlam çıkıyor

1.4 mbit çıkmış uçuyor TBTNET TELEKOM - ANA KONU - KESINTISIZ INTERNET 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 25 Şubat 2021; 23:49:46 >
  • merhaba her gün kopma ve ping problemi yaşıyorum desteğe de yazdım düzeltildi dendi ama hala problem mevcut

destek konuşma kodu : (#462499)

Sağlam derken hıza dikkat çekmek için dedim,bazen 96 ksps bile çıktı ilginç,nperfte kablolu 94 falan çıkıyor burası farklı galiba yurt içi dolaşmada sorun yok

• TBTNET TELEKOM - ANA KONU - KESINTISIZ INTERNET
  • mustafa371988 M kullanıcısına yanıt

Netflix kullansanız sinir hastası olursunuz bu hızlarla.

Onun dışında 2 hafta öncesine göre 9-10 ms oyunlarda ping artışı var, zaten mevcut müşteriyi kampanya dışı tuttular pek olumlu gitmiyor süreç benim açımdan.

Ön ödemeli fatura işide garip ay başında kullanmadan fatura kesiliyor ama son ödeme 23 neredeyse ay sonu o zaman niye böyle sistem yapıyorsun.

Olurda başka firmaya geçen olursa dikkat etsin sitede yazdığına göre;

Alıntı

metni:
    Fatura Ay Başında Peşin Çıktığı İçin Ay Ortasında Yapılan İptal İşlemlerinde Geri Ödeme Yapılmaz.https://tbtnet.net/sss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 26 Şubat 2021; 0:1:39 >

• Bakalım gidişat ne gösterecek, mutlaka kapasite arttırıcı çalışmalar yapmaları gerek çok kişi gelir kampanya ile 10 güne falan iyice belli olur nasıl olacağı

ayın 20 sinde başka firmaya geçtik yada çıktık diyelim onu vermekle yükümlüler,kısmi ücret alınır geri kalanı iade edilir bu işin kuralı bu,inşallah böyle bi durumda kalmayız

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa371988

ayın 20 sinde başka firmaya geçtik yada çıktık diyelim onu vermekle yükümlüler,kısmi ücret alınır geri kalanı iade edilir bu işin kuralı bu,inşallah böyle bi durumda kalmayız

Evet kullanılmayan gün sayısı normal şartlarda iade edilir ancak sitede yazdığına göre iade etmiyorlar uğraşıp thh ile alınır.

Ayrıca aklıma geldi ilk 3-4 gün 35 paketi verilmişti hız olarak fatura da ona göre düzeltme olur demişti mh tabiki olmadı normal fatura geldi.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.