Şimdi Ara

Tavern Brawl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
3
Favori
7.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

Bence sürekli olarak şöyle bir 10 wine falan verse hem oyun sayısını arttırır hem de iyi bir hediye olmuş.

Bu dediğin olsa herkes bir haftada Classic Set'i tamamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokg

quote:

Bence sürekli olarak şöyle bir 10 wine falan verse hem oyun sayısını arttırır hem de iyi bir hediye olmuş.

Fena mı olurdu ya; hala eksiklerimiz var Classic sette

Ücretsiz kalacağı doğrulandıysa ne ala; ama bu pack hediyesinin hakikaten de several (4 -5 diyelim) brawl sonrası devam etmeyeceğini kesinleştiriyor kanımca.

Ne olursa olsun; değişiklik iyi gelir.. Şimdi millet "Bu haftaki Brawl için deck oluşturma stratejileri, Bu brawl'un en iyi deck/class'ı vb. tartışmalara başlar artık

• quote:

quote:

Her gün bir paket açıyorum hala classicte eksiklerim var. Haftada bir ekstre paket ile nasıl herkes tamamlayacak ki? Her 10 wine vermeyecek sonuçta.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Her gün bir paket açıyorum hala classicte eksiklerim var. Haftada bir ekstre paket ile nasıl herkes tamamlayacak ki? Her 10 wine vermeyecek sonuçta.

Arkadaşın dediği her 10 wine idi. Ya da ben öyle anladım.

• quote:

Orijinalden alıntı: cemgec

Şimdi millet "Bu haftaki Brawl için deck oluşturma stratejileri, Bu brawl'un en iyi deck/class'ı vb. tartışmalara başlar artık

Ortada ödül olmadığı için bu tartışmalar minimum düzeyde olur işte. Ödül olsaydı o zaman Play Mode'dan farkı kalmazdı. Her hafta bir metası olurdu burasının da.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cemgec

Şimdi millet "Bu haftaki Brawl için deck oluşturma stratejileri, Bu brawl'un en iyi deck/class'ı vb. tartışmalara başlar artık

Ortada ödül olmadığı için bu tartışmalar minimum düzeyde olur işte. Ödül olsaydı o zaman Play Mode'dan farkı kalmazdı. Her hafta bir metası olurdu burasının da.

bence tartışmadan ziyade insanlar sadece eğlence amaçlı bir mod olsada internetten en fazla win rate olan desteyi kopyalar ve oynamaya çalışır çok fazla aynı deste görürüz gibime geliyor. Eğlence amaçlı herkesin kendine göre deste yapma kültürü oluşturulabilirse güzel olabilir ama .

• Şu blizzardın paracı tutumu beni öldürüyor ya
  • Tavern Brawl çarşamba günü saat 18'de Eu'da açılacak.Pazartesi saat 11'de kapanacakmış.Ayrıca yeni herolarda geldi patch ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fujitora

Tavern Brawl çarşamba günü saat 18'de Eu'da açılacak.Pazartesi saat 11'de kapanacakmış.Ayrıca yeni herolarda geldi patch ile.

Yanlışın var hocam. Çarşamba TSİ 19:00'da açılıp Pazartesi TSİ 08:00'de kapanması lazım.
  • quote:

quote:

Tavern Brawl çarşamba günü saat 18'de Eu'da açılacak.Pazartesi saat 11'de kapanacakmış.Ayrıca yeni herolarda geldi patch ile.

Yanlışın var hocam. Çarşamba TSİ 19:00'da açılıp Pazartesi TSİ 08:00'de kapanması lazım.

1 saat fark var diye biliyorum.Pazartesiyi amerikanın açılış saatiyle karıştırmışım.

Naxx wingleri hatırladığım kadarıyla saat tam 1'de geliyordu ve turnuvalarda da gördüm 1 saat zaman farkı oluyordu ama o turnuvalar Türkiye'ye yakın yerlerdeydi.Polonya,Romanya falan.

• quote:

quote:

quote:

1 saat fark var diye biliyorum.Pazartesiyi amerikanın açılış saatiyle karıştırmışım.

Naxx wingleri hatırladığım kadarıyla saat tam 1'de geliyordu ve turnuvalarda da gördüm 1 saat zaman farkı oluyordu ama o turnuvalar Türkiye'ye yakın yerlerdeydi.Polonya,Romanya falan.

Yaz saati uygulamasındayız hocam bütün sene aynı durmuyor saat farkı Şu an CET+2

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yaz saati uygulamasındayız hocam bütün sene aynı durmuyor saat farkı Şu an CET+2

Yaz saatinin farkettiğini unutmuşum.Baya yanlış bilgi vermişim ben o zaman.

• Neferian bildiğin OP
  • Ben beğenmedim.
  • Denge namına hiç bir şey yok modda.Neferian direk bodoslama dalacak ha oldu eline kartlar gelmedi 6 tur içinde yenemedi kesin ve kesin rag alıyor maçı.
  • Guzel arkadaslar neyini begenmemiş dengesi şu Rag'ın canını elindeki kartlar bitmeden yenemezsen lose onun dışında denge yok sayılır dogru ama guzel olmuş mod bu daha ilk hafta

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neferian baya OP Ragnaros direnemiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkımm

Denge namına hiç bir şey yok modda.Neferian direk bodoslama dalacak ha oldu eline kartlar gelmedi 6 tur içinde yenemedi kesin ve kesin rag alıyor maçı.

1.si çok beğendim çok keyifli olmuş.

2.si neferian daha avantajlı gözümde.
  • Şimdi bedava girip ödül olarak pack mi alıyoruz ? Uzun zamandır oynamıyordum şuan tekrardan patch atıyor
  • bazı arkadaşlar nefarianı avantajlı bulmuş ama oyun late e kalırsa ragnaros alıyor maçı hele o 20 20 lik kartı op
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.