Şimdi Ara

Tavern Brawl (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
3
Favori
7.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Blizzard Days

Ben kendi koleksiyonumu yapmayı bıraktım yeni kartlar geliyor sonra en baştan , sıkıcı iş oldu

Tavern brawl eğlenceli , gelen altınlarlada sonra arena yapıyorum.VAr mı benim gibi

bazen tabern brawla kendi deckinle gir diyor o zaman kötü oluyor işte

same here XD

karta para atıp bende alayım yahu loeyi ne kadar üşeniyorum bee...
  •  Tavern Brawl

Confess OP.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevdim bu haftaki brawlı

Tavern Brawl
  • Bu haftaki brawl için deste önerisi olan var mı? Mana Wyrm, flamewalker, archmage antony, burly rockjaww, summoning stone vs....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xLordRealx -- 26 Kasım 2015; 19:45:34 >
  • bu haftaki brawl çok zevkli değil mi sizce de bence şu ana kadarki en iyisi.
  • Batgyro kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle hocam.Özellikle bi arkadaşınızla oynarsanız aşırı zevkli oluyor.
  • bu haftadaki çok güzelde niye kendimiz deck oluşturuyoruz keşke karma deck verseydi her seferinde o zaman müthiş olurdu
  • Bu haftaki çok güzel ama çok uzun sürüyor bazen. Tek oyunda elime 3 kez Tree of Life geldi, yenilmek üzereyken kullandım hepsinide ve sonunda yendim
  • bu haftaki brawl yine uzun zamandır oynayanın kazandıgı biraz adaletsiz bir şey.. deckler diğerlerinde random gelirdi.. burada kimin daha iyi kartı varsa üstünlük kurup eziyor.. dün 4-5 el denedim karşıma eski oyuncular geldi hep.. 6-7 manadan sonra legendaryler döküldü, bende tek legendary oldugundan bir şey yapamadan yenildim.. bence en iyi tavern 2 hafta önceki neferian vs ragnarostu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tosunpasa

bu haftaki brawl yine uzun zamandır oynayanın kazandıgı biraz adaletsiz bir şey.. deckler diğerlerinde random gelirdi.. burada kimin daha iyi kartı varsa üstünlük kurup eziyor.. dün 4-5 el denedim karşıma eski oyuncular geldi hep.. 6-7 manadan sonra legendaryler döküldü, bende tek legendary oldugundan bir şey yapamadan yenildim.. bence en iyi tavern 2 hafta önceki neferian vs ragnarostu..

ilk tavern oydu zaten tekrar getirdiler, benim zevk aldığım bi tavern yok şahsen çok dandik bir mod direkt. pakedimi alıp çıkıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Urbanears U kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum bence daha fazla paket vermeli bu mod, misal ilk win paketi aldık ikinci paket için 5 win istesin 3., 10 vs... böyle olursa bizde paket farmlarız :) ki en azından yeni oyuncular sıkıntı çekmez.
  • aschil kullanıcısına yanıt
    3 Win = 10 Gold üzerinden bile hesaplasak, 1 Pack'in karşılığı 30 Win'e denk gelirken bu verdiğiniz hesapla Pack dağıtmak pek makul değil açıkçası.

Evvela günlük görevlerin ortalama 50 Gold bile olmadığı bir oyunda, haftada bir Tavern'dan, ayda 4 Pack = 400 Gold, eskiye nispeten yeni oyuncular için zaten bu sistem üzerinden haricen geliyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Bir de günde 100 gold kazanma sınırı olduğundan wine göre paket sistemi düzgün işlemez. 100 gold yani 30 oyun kazandıktan sonra daha fazla gold getirisi olmadığından o gün oyunu daha fazla oynamanın pek mantığı yokken oyuncuları ranked ve brawl arasında seçim yapmaya zorlar. Olmaz o iş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xLordRealx -- 28 Kasım 2015; 4:43:52 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.