Şimdi Ara

Tavern Brawl (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
3
Favori
7.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yav 2 mana 6/6 taunt veriyor sanki oyun başında leper gnome la başlıyormuş gibi konuşuyorsunuz. Neferian daha şans gerektiren class bence 2 defa tracking çekip oyun verdim mesela

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence ragnaros daha islevli... eger nefarian remover kart cekmezse"shadow death" gibi. kazanamiyor. erken basladigi icin ragnarasa 14-16 tane remover kart vermisler cok etkili oluyor. Eger ilk ucte taunt filan cekemezseniz direk cikin oyundan. Cunku ilk baslarda neferaiana birakmamak gerekiyor boardi.
  • Ya şu aldığımız winlerin bir yararı olsa la, Bari 5-10 wine kart verseler.

• pack falan versinler bu ne abi boş boş oynuyorsun
  • ragnaros leş gibi olmuş 5 para etmez,nefa olan alır
  • Sonunda bir havuç olmazsa bu mod çok yaşamaz gibi.

• 1 gün sonra gelcek diyorlar tawern bu sefer ne olcak bakalım
  • Aslında her hafta yeni brawl.. Yeni brawlda 1pack verilmesi de güzel bence...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlowMotion

ragnaros leş gibi olmuş 5 para etmez,nefa olan alır

En cok wini ragnaros ile aldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün brawl acılcak tekrar peki ücretli mi olucak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erron Black

Bugün brawl acılcak tekrar peki ücretli mi olucak ?

Hayır.

Bu nasıl bir brwal ya. Her minion öldüğünde 1randım banana veriyor. Deviate banana+Twilight Drake ile ilk oyunu aldım. Twilight Drake koyun decke kesinlikle.
  • Bu haftakini pek beğenmedim. Geçen haftaki Ragnaros vs Neferianda normalde elde edemediğimiz kartlarla oynadığımız için hoşuma gitmişti, normal moddan çok onu oynamıştım ama bu haftakinde yine kendi kartlarımızı kullandığımız için çok büyük farkı olmamış gibi geldi bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DokuzKuyrukluTilki

quote:

Orijinalden alıntı: Erron Black

Bugün brawl acılcak tekrar peki ücretli mi olucak ?

Hayır.

Bu nasıl bir brwal ya. Her minion öldüğünde 1randım banana veriyor. Deviate banana+Twilight Drake ile ilk oyunu aldım. Twilight Drake koyun decke kesinlikle.

Aynen deviate banane drake combon iyimiş denicem ama 2 oyun attım sıkıldım şimdiden begenmedım çok.Ragnaros &neferian bile daha zevkliydi.Paladinde güzel oluyor bu arada öneririm arkdaşlar
  • yeni tavern'da 2 kere oynadıktan sonra bıraktım... Ne yazıkki çok amaçsız olunca bi anlamı da olmuyor. Bari ne biliyim win/lost ratio'ya bakarak en az 10 kere oynadıktan sonra 2 yapana ekstra pack falan olsa... Hiçbir anlamı olmuyor, Ranked game'in en azından bi amacı var, arenanın bir amacı var. Bunun hiçbi şey yok... bi kere yen çık yapmışlar.
  • Banana olayı bence çok anlamsız olmuş.Oynanışa pek etki ettikleri söylenemez.Ama şöyle bir şey var rakibin board'unda çok fazla minion olunca hepsini birden kestiğinizde rakibin eli banana ile doluyor ve kendi kartları gelmiyor.Böylelikle rakibi kolayca yenebiliyorsunuz.Bence bir arkadaşın bahsettiği gibi Kripp'in sistemi gelse 1-3-5-7 manalık minion koyma şartı vs gibi şeyler gibi gelse enteresan deckler ortaya çıkabilir.

• Brawl yerine hardcore bir ranked modu gelse daha güzel olurdu.
  • Bu haftaki brawl harbi çok kötü, geçen seferki brawl da elimizde legendary ve yeni bir özellik olunca adamın oynadıkça oynayasi geliyordu bu sefer meh beğenmedim

• Brawl yerine Twitch turnuvaları gibi birşey yapabilabilseydi çok daha güzel olurdu.
  • Bu haftaki brawl resmen çöp. Winimi alıp çıktım başka da girmem bu haftakine.
  • Brawl'a ödül beklemek hata olur bence. Önceden de demiştim, buraya ödül gelirse Ranked'dan bi farkı kalmaz. 50 win'e bir paket yapsalar bile kalmaz. Blizzard'ın modu ekleme amacına ters. O yüzden beklentiye girmemek en iyisi bence.

Ekleme: Gerçi Blizzard bu sağı solu belli olmaz. Ama bence inşallah koymazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokg -- 24 Haziran 2015; 23:44:36 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.