Şimdi Ara

Tavanı boyalı araç alınır mı? (Resimli)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
16.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sadece ön cam degişmiş. Metalik renk olduğu için tavan komple boyanmış. Sizce alınır mı?
     Tavanı boyalı araç alınır mı? (Resimli)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hasar sadece buysa, iscilik duzgun yapilmissa, fiyati da uygunsa alinir

• Bundan dolayı 2300tl hasar kaydı var. Yetkili serviste yapılmış.

• Fiyat uygunsa alinir Hocam. Ama forumda daha deneyimli arkadaslar vardir mutlaka bu konuda.

• Tavan direklerine baktırın eğer oralarda oynama yoksa alınabilir

• Direkler saglam ve fiyat uygunsa alinir. Direkler de saglama benziyor.

• Kapalı apartman Garajı'na girerken tavanı sürtülmüş bir ahbabımızın aracı var.hatta kaza fotoları bile alınmış,araç 1.6 dizel hb Sport Opel Astra.sunroof ,navi ekran herşey var ama arabayı Aralık Ayından beri satamıyor.sadece tavan lokal Boyalı kaza olmadığı besbelli ama piyasa fiyatının 10 bin Altında ama kimse almıyor.iyice düşünün derim.

• link atta bizde bakalım hocam belki alıcısı çıkar

• Direkler saglamsa fiyat uygunsa alınır .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tavana dikkatli bakın dalgalanma varsa daha sonra satarken size sıkıntı çıkarır.
  • RESME BAKTIĞIMDA İLK OLARAK AĞACI ORAYA ELLE KOYMUŞLAR GİBİ BİR HİS UYANDI BENDE
  • Ağaç araca hasar vermemiş ki...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Agac gercek. Baska yerden de teyit ettim. Ön cam sensörlü olarak degismis. Tavanıda komple boyamıslar.

• satmayacaksanız alınız. Satacaksanız da alınız. Her türlü götürür, Sadece olan olay buysa.
  • Hocam fotoğrafın alt kısmı var mı ağacın kırıldığı bölgeyi gösteren. Arkadaşın dediği gibi fotoğraf bana da enteresan geldi. Camda herhangi bir kırık ya da çatlama göremedim.
  • alınır
  • bitli baklanın kör alıcısı olur.
    izmirde, 93 bayraklı selinde çamura batan araçlardan birini kakalamışlardı zamanında bana, sene 97-98 falan. 1 sene sonra satarken şak diye gitti

ben de aracın durumunu, hatta 80 küsür bin görünen kilometrenin aslında 180 bin küsür olduğunu sattıktan 2 sene sonra şansa öğrendim. (iyiki de, yoksa satanı vururdum heralde, zira o zamanlar 3-4 tahtam eksikti ve boş gezmezdim )

yani çok da takmamak lazım.
  • Bu aracı satmak zor olacaktır. Buna değecek bir fiyat veriyorsa alın. Normalinden 1-2 bin tl aşağısına vermeye çalışıyorsa hiç uğraşmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3,14159265358979323846264

Hocam fotoğrafın alt kısmı var mı ağacın kırıldığı bölgeyi gösteren. Arkadaşın dediği gibi fotoğraf bana da enteresan geldi. Camda herhangi bir kırık ya da çatlama göremedim.

Resmin bütün olarak fotoğrafı bende mevcut. Fakat sahibinden izin almadığım için koymak istemedim. Ağaç bütün halde rüzgar dolayısı ile düşmüş. Yani ağaçta herhengi bir kırılma yok. Sanırım yavaşça kökleri ile birlikte eğildi. Camdaki yağmur sensörleri arıza görmüş sanırım, camı ondan değiştirmişler. Yağmur sensörleri hakkında pek bilgim olmadığı için yorum yapamıyorum.
  • Hocam bence fotoğraf sizi ikna ettiyse ve fiyat da uygunsa alın derim. Fotoğraflar olduktan sonra satarken de sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum. Sıkıntı çıkaranlar iyice fiyatı öldürüp satı n almak isteyen galericiler vs olacaktır. Ama fotoğraf bu haliyle beni ikna etmedi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.