Şimdi Ara

Tarihi gecmis protein tozu icilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22
Cevap
0
Favori
21.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elimde gecen yildan kalma 200 liralik protein tozu var tarihi geceli tam 30 gun olmus icsem bir sey olur mu?

Bir hata payi fln birakmislardir bence tarihi gecer gecmez oldurmez heralde sonucta 2 yil raf omru var

• o zaman neden tarih koysunlar? onu geçtim içsen o şeyin hala işe yarayacağını düşünüyor musun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okisht

o zaman neden tarih koysunlar? onu geçtim içsen o şeyin hala işe yarayacağını düşünüyor musun
    bana kalırsa 1 aydan birşey olmaz bu tarz ürünlürin içinde su olmadığı için enzimler çalışmaz dolayısı ile bozulacağını sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jamie Hyneman

bana kalırsa 1 aydan birşey olmaz bu tarz ürünlürin içinde su olmadığı için enzimler çalışmaz dolayısı ile bozulacağını sanmıyorum

Alıntıları Göster
    iç sonucu buraya yazarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: vendetta1.6

iç sonucu buraya yazarsın

Alıntıları Göster
    Geçmemişte içilmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FDC9156E7

Geçmemişte içilmez.

Alıntıları Göster
    Güneşte beklettiysen bozulur ayrıca kokusundan belli olur bozulduğu bu arada niye okadar beklettinki verseydin bana kargoyuda ben karşılardım üstelik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FDC9156E7

Geçmemişte içilmez.

Alıntıları Göster
    bana yolla ben içerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: John WICK

Güneşte beklettiysen bozulur ayrıca kokusundan belli olur bozulduğu bu arada niye okadar beklettinki verseydin bana kargoyuda ben karşılardım üstelik.

Alıntıları Göster
    iç bak neler olcak =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okisht

o zaman neden tarih koysunlar? onu geçtim içsen o şeyin hala işe yarayacağını düşünüyor musun
    vallahi bn tarihi geçmiş ürünleri hep kullanırım ölmedim henüz.eger hiç açılmamışsa sorun olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: carispa

vallahi bn tarihi geçmiş ürünleri hep kullanırım ölmedim henüz.eger hiç açılmamışsa sorun olmaz

Alıntıları Göster
    Tarih pek önemli değil de, eğer rutubete falan maruz kaldıysa ciddi şekilde zehirlenebilirsin. Kokup kokmadığına bak. eğer kokuyorsa sakın içme. Çok çılgın bakteri ürüyo onlarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet//

Tarih pek önemli değil de, eğer rutubete falan maruz kaldıysa ciddi şekilde zehirlenebilirsin. Kokup kokmadığına bak. eğer kokuyorsa sakın içme. Çok çılgın bakteri ürüyo onlarda

Alıntıları Göster
    markası ne içmeyeceksen ben talibim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet//

Alıntıları Göster
    kuru diye bozulmayacak olsa son kullanım tarihini ona göre ayarlarlar, adamlar zaten olabildiğince ileri çekerler son kullanım tarihini. tarih geçtiyse kullanılmaz.
  • İctim bakalim eger yarin post atmazsam polisi arayin.

tozun markasi muscletech.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KIZLARIN KORKULU RÜYASI

İctim bakalim eger yarin post atmazsam polisi arayin.

tozun markasi muscletech.
    Protein tozu nasıl tarihe geçiyor. İçer içmez baklava falan mı çıkartıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sebastianbjk

Alıntıları Göster
    İçtin mi ?
    Benim arkadaşım tarihi geçmiş protein tozu içti ve acile kaldırdık , çocuğun koluna giden damarlar tıkanmış kolunu kestiler hayatı mahvoldu çocuğun sevgilisinden ayrıldı yüzünde tuhaf yaralar çıkmaya başladı hormonlarını etkilemiş tarihi geçtiği için yüzüne bakılmaz halde yani dikkat et çocuğun hayatı karardı . Doktor bundan sonra kansere falan yakalanma riskin çok fazla dedi çocuğa evden çıkamıyo şimdi tek yaptığı evde dil öğrenmeye çalışmak
    İçtiysen geçmiş olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: LivinLaVida

İçtin mi ?
    Benim arkadaşım tarihi geçmiş protein tozu içti ve acile kaldırdık , çocuğun koluna giden damarlar tıkanmış kolunu kestiler hayatı mahvoldu çocuğun sevgilisinden ayrıldı yüzünde tuhaf yaralar çıkmaya başladı hormonlarını etkilemiş tarihi geçtiği için yüzüne bakılmaz halde yani dikkat et çocuğun hayatı karardı . Doktor bundan sonra kansere falan yakalanma riskin çok fazla dedi çocuğa evden çıkamıyo şimdi tek yaptığı evde dil öğrenmeye çalışmak
    İçtiysen geçmiş olsun

Aynısı, bizim kayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ctnkyx

quote:

Orijinalden alıntı: LivinLaVida

İçtin mi ?
    İçtiysen geçmiş olsun

Aynısı, bizim kayın

Alıntıları Göster
    Protein Tozu zaten zararlıdeğil mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Pathetic Dragon

Protein Tozu zaten zararlıdeğil mi

Alıntıları Göster
    HAYIR ama bilim için dene bakalım neler olcak bizde görürüz hemde bilime fayda sağlamış olursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Admiralkheir -- 8 Eylül 2012; 21:20:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SebaStianbjK

yok ya şimdi şöyle kas yaparken protein ihtiyacın var sen bunu besinlerdende elde edebilirsin ama çok fazla protein gerekeceği için çok fazla besin tüketmen gerekir ki bu yapılamayacağından direk protein alıyorlar spor yapmazlarsa yağa döner bu proteinlerin hepsini yakmak zorundalar sporda zaten.zararı olarakta vücut tembelleşiyormuş bir süre sonra protein sentezi azalıyormuş diye duydum bilgim yok.

bu arada konuyu açan arkadaş içme onu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umut K.

quote:

Orijinalden alıntı: SebaStianbjK

yok ya şimdi şöyle kas yaparken protein ihtiyacın var sen bunu besinlerdende elde edebilirsin ama çok fazla protein gerekeceği için çok fazla besin tüketmen gerekir ki bu yapılamayacağından direk protein alıyorlar spor yapmazlarsa yağa döner bu proteinlerin hepsini yakmak zorundalar sporda zaten.zararı olarakta vücut tembelleşiyormuş bir süre sonra protein sentezi azalıyormuş diye duydum bilgim yok.

bu arada konuyu açan arkadaş içme onu

Alıntıları Göster
    dün akşam içtim herhangi bir rahatsızlık vermedi.çabuk birsin diye günde 2 ölçek içeceğim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.