Şimdi Ara

Protein tozu bozulur mu? UZMANLAR BURAYA

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
7.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu yılın ocak ayında ablam kıbrıstan protein tozu getirmişti, açmıştım içini ama az kullandım kullandıktan sonra kapagını hep kapatıp dolapta sakladım, bozulmuş mudur?
    bozulmuşsa nasıl anlarım,üzerinde son kullanma tarihi yok, simdi body baslıyacağım kullanayım mı?
    bozulmussa sorun olur mu zehirlenir miyim?
    ne yapayım?

• bendede aynı durum var merak edıyorum buz degıl normal dolapta sakladım ama ustunde 2011 yazıor tozların acılalı 1 yıl geçti üstünden ama
  • sporla berabermi kullandın? gözle görülür bi faydası oldumu?
  • evet sporla kullandım
    geliştim ama o tozun mu faydası oldu bılmıyorum belkı kullanmasamda gelısıcektım onu test etmedım
  • Bozulmadı o.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vikernes

Bozulmadı o.

sağol hocam

bikaç yorum daha beklıyelım
  • up
  • Sıcakta beklemişse bozulmuştur ama buzdolabında birşey olmaz. Proteinlerin yapısı sıcakla bozulur. Gerçi bozulsa bile fayda sağlar çünkü sen onun içindeki c,h,o,n gibi elementler için kullanıyorsun. Bozulmuşsa belki biraz mideni bozar ama dediğim gibi yine de fayda sağlar. Gerçi mideni bozma ihtimali de düşük. Bence kullan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ AWESOME _

Sıcakta beklemişse bozulmuştur ama buzdolabında birşey olmaz. Proteinlerin yapısı sıcakla bozulur. Gerçi bozulsa bile fayda sağlar çünkü sen onun içindeki c,h,o,n gibi elementler için kullanıyorsun. Bozulmuşsa belki biraz mideni bozar ama dediğim gibi yine de fayda sağlar. Gerçi mideni bozma ihtimali de düşük. Bence kullan.

eyvallah hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.