Teğmen
18 Haziran 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Xbox'ımda ayarlara girip Gizlilik ve Çevrimiçi Güvenlik'e tıklayınca "Yeniden Deneyin. Hizmet ile ilgili geçici bir sorun oluştu" diyor. Ben de Xbox.com a girip Xbox ayarlarından Xbox One'da çevrimiçi güvenlik ayarına tıkladım bu sefer de "Bu beklenmeyen durumdu" diyor ve yine açılmıyor. Sıkıntı nedir ?
Tahminen 2000lerde ya da 90lar sonunda çıkmış bir hiphop şarkısı, şarkının başlangiç kısmıhttps://youtu.be/ELNKgc3XOdQ bu şarkının başlangıcındaki "sexy" kısımla başlıyordu. DELI OLDUM BULAMIYORUM
Arkadaşlar açık ve net. Kürdanları kürdanlardan başka dostu yoktur!
CMD de şöyle bir sey yapabilirmiyim. Ben bir cmd kisayolu olusturcam ve o cmd acinca benim belirledigim xyz yazili olacak.

Yani ben cmd tiklayinca yazdigim şey acilcak. Ama .bat gibi onu uygulamiycak yazdigim sey ekranda gozukcek, bende o komutun devamini yazicam. Mesela open komutunu yazdim o cmd tiklayinca komut girme yerinde open yazicak bende open komutunun devamini yazicam.

Böyle bi olay var mi?
Merhaba, ben passolig başvuru yaptım 15 gün içinde gelicek diyor ama haftaya bayram olduğu için bence gelmez. Ama söyle bişey duydum kart olmadan TC no ile bilet aliniyormus. Ben simdi derbiye bilet alsam passolig kart olmadan nasıl gecicem? Teşekkürler.
S3 mini kullanıyorum android 5.1.1 rom yüklü. Android 5.0+ dan sonra menü tuşu kullanılmıyor genelde bildiğiniz gibi onun yerine arkaplanda çalışan uygulamalar açılıyor.
Bende menü tuşuna basınca menü açılması yerine arkaplanda çalışan uygulamaları açabilirmiyim böyle bir program varmı?
Bir oyun oynuyoruduk böyle yılan oyunu gibi ama multiplayer. Arkamızdan çizgi çıkıyordu çizgiye deyince ölüyorduk. Neydi o oyunun adı??
Merhaba, ben bir oyun ariyorum geçmişte oynadığım. Oyun star command benziyordu ama hidrojen oksijen gibi elementler vardi gezegene gidip maden yapiyorduk madenlerle upgrade yapiyorduk. Bulan, bilen varsa lütfen yazssin.
Bu aralar yeni bir dolandirma sekli çıkmış. Arkadaşının facebook hesabını hackliyorlar sonra Teknosa hediye çeki kazansın mesaj aticam Evet de diyorlar sonra 60 TL getiriyorlar. Basıma geldi facebooktan mesaj geldi arkadaşım yazmış 750 TL teknosa çeki kazandin mesaja evet de sana kod vericek. Mesaj geldi 60 TL ödeme için evet yazın. Dedim 60 TL diyor o da dedi o reklam mesajı. Hemen arkadaşı aradım anlattım o ben değilim hacklemisler hesabi dedi evet yazssaydim 60 TL gidicekti. Dikkat edin!!
Hakkında
Meslek: Part-Time SuperHero
Forum İmzası:
Hakkımda:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Beşiktaş
TV
LG
Notebook
Dell
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.129
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 46.920 (Bu ay: 133)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 390 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.