Şimdi Ara

Acnemix Jel Kullanan var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
123.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sivilceler için bu jeli verdi doktor fakat kullanım şeklini söylemedi, aynı şekilde eczacıda söylemedi. Prospektüs de nasıl hazırlanıyor onu anlatıyor zaten.

Yüze sürdükten sonra yıkıyor muyuz, yıkamıyor muyuz ? Yıkıyorsak ne kadar süre sonra ?

• ben de onu merak ediyordum cevap bulamadım ya. up olsun bu işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnondraX

ben de onu merak ediyordum cevap bulamadım ya. up olsun bu işte

kimse kullanmamış sanırım bilen yok ben cevaplayayım yine :) Ben yıkamıyorum kullanırken, ve şu geride kalan sürede düzenli kullanmamama rağmen ciddi etkisi var.
  • Ayni jeli bugun aldim eczaneden doktor tavsiyesiyle sabah aksam kullanmam lazimmis ben simdi ise gidiyorum sabahlari nasil olcak bu kac saat sonra su ile durulayabilirim acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onursen78

Ayni jeli bugun aldim eczaneden doktor tavsiyesiyle sabah aksam kullanmam lazimmis ben simdi ise gidiyorum sabahlari nasil olcak bu kac saat sonra su ile durulayabilirim acaba

Ben durulamadım. Zaten herhangi bir şekilde kuruluk kaşıntı vs yapmadı. Sürdükten 10 dk sonra falan yüzünde olduğunu bile hissetmiyorsun.
  • Hacı
    Eger çok absürd değilse jel yani saydam normal bir şeyse ve kaşıntı kızarıklık vs yapmıyorsa hiç yıkamaya gerek yok. Ben de (başka) jel aldım doktor sabaha kadar yuzunde kalsın dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kisiliklikisi

Hacı
    Eger çok absürd değilse jel yani saydam normal bir şeyse ve kaşıntı kızarıklık vs yapmıyorsa hiç yıkamaya gerek yok. Ben de (başka) jel aldım doktor sabaha kadar yuzunde kalsın dedi.

absürd değil. Çok abartmadan göz kararı biraz sürersen zaten bir kaç dakika sonra yüzünde kaybolur kurulukta kalmaz. Bende kaşıntı kızarıklık falan da yapmadı. Geceden sabaha sabahtan akşama kullanıyordum. Çok gerekmedikçe yüzümden durulamadım.
  • Oyle nasil disari cikabiliyosun mesela dun aksam ilk surusumdu ince bir tabaka halinde yuzume surdum sabah kalktigimda beyaz tabakanin buyuk olmasa da kucuk bi kismi hala yuzumdeydi ben de az once ilik bol su ile yikadim

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onursen78

Oyle nasil disari cikabiliyosun mesela dun aksam ilk surusumdu ince bir tabaka halinde yuzume surdum sabah kalktigimda beyaz tabakanin buyuk olmasa da kucuk bi kismi hala yuzumdeydi ben de az once ilik bol su ile yikadim

çok fazla sürmemeye çalış. Bende ciddi görünür bir şey yoktu. Yatmadan hemen önce değil belli bir zaman önce sürüyordum ben.

• Tamamdir dostum cok saol gercekten sabah aksam surucem o zaman bide uzak durmam gereken seyleri soyleyebilir misin yiyecek olarak sut urunu yeme dediler kahvaltida ac kaliyorum :D

• Redjohn dostum sabah aksam surucem acnemix jeli bide uzak durmam gereken seyleri soyleyebilir misin yiyecek olarak sut urunu yeme dediler kahvaltida ac kaliyorum :D

Bide bu acnemix jeli surdukteb belli bi sure sonra duruluycak miyiz

• arkadaşlar sivilce konusunda her türlü sorunuzu alabilirim doktor değilim ama bi o kadar ilaç kullandım

• acnemix jeli eğer sabahları sıkıntı olacaksa sadece aksamlarıda sürebilirsin oldukça etkilidir şuan tam olarak yazdan çıktığımızı söyleyemem bu yüzden sabah kullanmanı tavsiye etmem yiyecek olarak denildiği gibi bilimsel olarak sadece süt ve süt ürünleri sivilce oluşumunu hızlandırır onun harici herşeyi dozajında yiyebilirsin sana tavsiyem akşam acnemix sür sabahta yıka mutlaka gün içi kullanmanı tavsiye etmem

• Dostum cok gercekten cok saol doktorum sabah aksam sur dedi eczaci da ayni senin dedigini gibi dedi gunes sabahlari zarar verebilir dedi o zaman aksam suruyum sabah da durularim sut urunlerinden uzak durcam ekmek ve diger kizartmalar cok da etki etmez demi dostum

• Merhabalar bu jel tüm yüze mi sürülüyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: mert1940

Merhabalar bu jel tüm yüze mi sürülüyor?

Evet. Sivilceli,akneli bölgeler neredeyse tamamını kapsayacak şekilde sürebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drakeshark

quote:

Orijinalden alıntı: mert1940

Merhabalar bu jel tüm yüze mi sürülüyor?

Evet. Sivilceli,akneli bölgeler neredeyse tamamını kapsayacak şekilde sürebilirsin.

Teşekkürler hocam.Umarım işe yarar.Kaç yaşına geldik hala sivilce problemi çekiyoruz

• ya arkadaş bu jeller insanın yüzünü falan geriyor nasıl rahat edip kullanıyorsunuz? iki sivilce gidecek diye bu çileye değmez bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charismatic Enigma

ya arkadaş bu jeller insanın yüzünü falan geriyor nasıl rahat edip kullanıyorsunuz? iki sivilce gidecek diye bu çileye değmez bence.

Belli bir süre dayanmak lazım sonuçta sivilceli akneli dolaşmaktan iyidir dostum.
  • Hocam ben kullandım acnemix zamanında. Hiç bir işe yaramıyor. Bu sivilceye iyi gelen bir tane bişey yok piyasada. Roaccutane bile kullandım yinede hala sivilce çıkıyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.