Şimdi Ara

Tarak Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar merhaba Kedim çok tüy döküyor 9yaşında.
    Petshoptan aldığım tarak sert geldi canını acıtıyor.
    Orta yollu güzel bir tarak arıyorum önerisi olan var mı?

teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tüyü dökülen bir kediye hiç bir tarak fayda etmez.

Tıraş ettirdiğim kedimin bile 2 gün sonra tüyleri dökülüp ve pencerelerin de açık olmasından dolayı belli noktalarda toplanmaya başladı, minik de olsa.

Benim kedim de 10 yaşına girdi, kızım. ,

Sonuç olarak: Tarak kullanarak kedinizin tüy dökme sorununu halledebileceğinizi düşünmeyin.
    Reklamlara aldanıp taraklara para vermeyin.

O tüy dökülecek, çaresi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sabit Fikir -- 17 Haziran 2018; 0:47:29 >
  • Furminator marka var bende daha önce farklı bir model vardı. Bu marka işe yarıyor. 2 kediden biri kendini taratmaya bayılıyor diğerine mümkün değil tarak değdirmek. Tüyü dökülmesin diye tarayacaksın yukarıdaki arkadaş da belirtmiş engelleyemezsiniz. Ne kadar tüy toplasanızda yinede dökülüyor.
    Taranınca özellikle yaz aylarında biraz daha rahatlıyorlar birde taranmaktan zevk alıyor o kadar.
  • https://www.enmama.com.tr/kedi-tarak-ve-fircalari

buradan cok memnunum

Ben cogu gereclerini buradan aldım

• Konuyla bağlantılı olduğu için buraya yazayım istedim.Tarak bizde de çare olmuyor maalesef.Traşta en son 100 TL olmuştu.Kendim yapabilirim diye düşünüyorum ama makine konusunda tam istediğimi bulamadım.Kendisi traş eden var mı acaba?Makine önerebilecek olan.
  • Makine tavsiyesi veremem yalnız kendiniz denememenizi tavsiye ederim.
    Zira sonuçlar hem başarısız hem stresli ortada kırpık kırpık bir kedi . Bir kaç örneğine şahit oldum sonuç pek başarılı değil , uyutulmadığı sürece,
  • tembelreis T kullanıcısına yanıt
    Yok hocam benim kedim çok huysuz olmasına karşın uyutularak asla yaptırmadım, yaptırmamda.Kafalık takıp bir kişi tutup bir kişi traş ettiğinde çok rahat şekilde yapılıyor traşı.Gözlemlediğim kadarıyla makine iyiyse sorun olmaz traşta.Neticede beyin ameliyatı yapmıyorlar Ancak dediğim gibi istediğim tarzda makine bulamadığım için kendim yapamıyorum şu an.Deneme yanımla yöntemiyle işe yaramayan makinelere de 200 300 TL vermek istemiyorum.Bakalım kullanan birisi tavsiye ederse o şekilde deneme yapmak istiyorum.
  • O zaman Moser marka al hocam , berberlerin kullandığı model kablolu (şarjsız) 50-60 tl işini görür o senin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.