Z

Binbaşı
10 Aralık 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 85 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Merhabalar cihazı yeni aldım Reboot and Select proper boot device hatasını alıyorum ssd ve hdde de görmüyor biostan her ikisi için de denedim.

Farklı bir yolu mu var acaba? Satıcı W10 kurulu olarak gönderileceğini iletmişti, cihazda sticker de yok , kitapcıkta w10 yazıyor.

Bilmediğim bir şey mi yapmam gerekiyor bilgisi olan var mı ?
Son aylarda artan fahiş fiyatlar sebebiyle herkes psikolojik sınırın üzerine çıkmak zorunda kaldı.

Ben bütçemi 6 k ile çıktığım yolda şu an 7.5'a sabitledim. 11.11i - Black Friday'i bekliyorum.Bu bütçe ile alabileceğimiz pek bir model kalmadı. Kronik sorunlarıyla uğraşmak istemediğim için monsteri tercih etmiyorum.

Acer Nitronun bu modeli için ne düşünüyorsunuz değer mi ? Onun dışında alana kadar takipte olacağım. Belirttiğim aralıktaki uygun modelleri paylaşırım.

https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-an515-43-amd-ryzen-5-3550h-8gb-256gb-ssd-gtx1650-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-q6zey-007-pm-HB00000UQMDH
Dostlar merhaba Kedim çok tüy döküyor 9yaşında.
Petshoptan aldığım tarak sert geldi canını acıtıyor.
Orta yollu güzel bir tarak arıyorum önerisi olan var mı?

teşekkürler
Dostlar merhaba uzun süredir bettermet ve proxynet kullanıyordum ios cihazımda. ikisini de yasakladılar denediklerim de çalışmıyor. çalışan vpn bilen var mı ya da başka bir yolu? şimdiden teşekkürler
Merhabalar ortak çanak anten olmayan bir apartmanda yaşıyorum.

Tivibu bağlatacaktım çanak olmadığını öğrendim . apartmandan da 4-5 aya taşınacağımdan taktırmak istemiyorum.

Başka bir çözüm öneriniz var mı+ dışında?
Dostlar merhaba superonline fiber kullanıyorum. Tivibu uydu bağlatırsam internetime etkisi olur mu akk hız gibi.
Beyler pamukkale turizm otobusundeyim. 00.30da ciktim 8 saat yolum var sorularinizi alayim
Kimler katılıyor arkadaşlar. Saat 14:00 ' da başlıyor. 12:00dan itibaren davetliler girebilecekmiş.

• Türk Yıldızları

• SOLOTÜRK

• Ali İsmet ÖZTÜRK’ün Gösteri Uçuşu (Mor Menekşe)

• Bando Konseri

• Hava Kuvvetleri Komutanlığının Tüm Uçuş Unsurlarının Envanter Geçişi

• Statik Uçak Gösterisi

Normalde böyle bir sikinti yoktu uni icin bir aparta yerlestim. Telefondan bağlanıyor wifiye hic sikinti yok wifi iyi çekiyor. Gayet hizli. Fakat bilgisayardan baglanirsam 1dakika sonra modemi etkiliyor ve internet baglantisi kopuyor modemde. Reset atinca duzeliyor bilgisayardan baglanirsam yine ayni.olay.

Cozumune baktim.ne yaptiysam degismedi. Win8 yuklu.dell 7537
Nutz olay sıkıntı galiba biraz alırken farketmemiştim de baya baya nutza benziyor.
Hakkında
Meslek: Konu Dışı
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: 8 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 9.079
İkinci El Bölümü Mesajları: 229
Konularının görüntülenme sayısı: 573.014 (Bu ay: 1.904)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 443 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.