Şimdi Ara

[Tamamlandı] DARK SOULS:PtDE TÜRKÇE ÇEVİRİ YAMASI (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
681
Cevap
32
Favori
76.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vayy! çok iyi hızlı gidiyorsun umarım kısa zamanda tamamlarsın.
  • kolay gelsin darısı 2 ve 3 ün başına
  • Mevcut durum %25 olarak güncellendi. Yeni birkaç ss eklendi.
  • Süper :D merakla bekliyoruz.
  • Çok hızlısınız efendim sabırsızlanıyoruz :)
  • %25 olmuş çok güzel gidiyorsun bu seriye umarım sen imzanı atacaksın.
  • Çok iyi gidiyorsunuz. Allah yardımcınız olsun. Kolaylıklar dilerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar çeviriyle ilgili bir iyi bir de kötü haberim olacak. İyi haber, çeviri durumu toplamda %35'e geldi ve oyundaki tüm diyaloglar çevirilmiş durumda şu anda. Kötü haberimse hukuk okuyan birisi olarak yaklaşan sınav dönemine çalışmam sebebiyle çeviri hızım düşecek. Ama ocak ayında sınavlar bittikten sonra tam hız tekrar başlayıp kalan kısmı bitirmeyi düşünüyorum. İyi dileklerini ileten, destek olan tüm arkadaşlara da teşekkür ediyorum
  • Napoleonfd kullanıcısına yanıt
    Bence kötü haber dememelisiniz. Çünkü gönüllü yaptığınız bir iş. Sizin de bizler gibi bir hayatınız, okulunuz,işiniz var. Devamlı çeviri yapamazsınız doğal olarak. O yüzden kendinizi sıkmayın. Sınavlarınız bitince daha konsantre bir şekilde devam edersiniz.

Ben şahsen beklerim. O sabrı gösteririm. Allah zihin açıklığı versin. Sınavlarınız da başarılar dilerim

• quote:

Orijinalden alıntı: Napoleonfd

Arkadaşlar çeviriyle ilgili bir iyi bir de kötü haberim olacak. İyi haber, çeviri durumu toplamda %35'e geldi ve oyundaki tüm diyaloglar çevirilmiş durumda şu anda. Kötü haberimse hukuk okuyan birisi olarak yaklaşan sınav dönemine çalışmam sebebiyle çeviri hızım düşecek. Ama ocak ayında sınavlar bittikten sonra tam hız tekrar başlayıp kalan kısmı bitirmeyi düşünüyorum. İyi dileklerini ileten, destek olan tüm arkadaşlara da teşekkür ediyorum

Sınavlar da başarılar

• Sağolun arkadaşlar

@DeviL's @Grandekin@ks
  • Kötü haber deyince biraz korktum ama korkulcak bişey değlmiş :)) Hocam sınavlarda başarılar.
  • Türkçe Yama bölümüne taşıyabilirsiniz

• Kolay gelsin hocam başarılar.
    Türkçe yama vardır diye almıştım ama yokmuş sizin konunuzu görünce sevindim tekrar.
  • Teşekkürler, taşındı
  • Ellerinize sağlık kolay gelsin
  • sonunda.
    uzun zamandır oynamak istedğim fakat ingilizcemin yeterli olmadığı için bir türlü oynayamadğım bir oyun
    sıkı takipteyim
    şimdiden başarılar
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Bölümden haberim yoktu, sağolun. Destek olan herkese de tekrardan teşekkürler
  • Arkadaşlar an itibariyle Anıl Ağanoğlu sayesinde Türkçe karakter sorununu çözmüş durumdayız yani ğ,ı,ş karakterlerini kullanabileceğim. Kendisine çok teşekkür ediyorum Eski kısımları da düzeltince adam akıllı bir yama olacak gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Napoleonfd -- 19 Aralık 2015; 19:50:06 >
  • Dark souls delisi biri olarak baya sevindim heyecanla bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.