Şimdi Ara

TAKAS ACİL YARDIM.Astra H Fiat bravo dynamicplus

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sa arkadaşlar 2013 model astra H kasa 28 binde boyasız değişensiz hasar kayıtsız essetia paket aracım. Takas yapacağım araç ise fiat bravo 1.6 multijet dynamicplus paketli cam tavanlı otomatik 2011 , esp yokuş kalkış vsvs özellikli araç. Arkadaş 49,5 yazmış. sol çamurluk ile bagaj kapısı lokal boyalı birde farı değişmiş tramerde 1700 tl hasarı var. Sizce takas yapmalımıyım yaparsam onun piyasısını bilmiyorum üstüne ne kadar vermeliyim.
    Siz değerli arkadaşların fikirlerine ihtiyaçlarım var... hayırlı akşamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bravo güzel bir araç ama takas mantıklı değil. Sizin araç temiz söylediğinize göre. Karşı araçta daha farklı hasar veya farklı durumlar olabilir. Bu zamanda güvenilmez. Temiz aracınız varken bence hiç bulaşmayın.

• Üste vermeye değmez bence sizinki daha yeni ve daha tutulan tamam yüzü eskidi ama mantıklı değil.

• Bravom var ama yesyeni astran var. Macera arama

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok teşekkür ederim yorumlarınız için sağolun

• Valla sizinkini bilmem ama bana birisi gelip aynı model aynı donanımda ve aynı temizlikte astra h ile bravoyu takas istese asla kabul etmem.Birisi 2003 de piyasaya sürülmüş 1.3 dizel motoru olan,tasarımı gayet sıradan olan bir modelken diğer 2007 de piyasaya giren performanslı 1.6 multijet ve benzinli turbo jarzlı motorları olan daha sportif tasarıma sahip bir araç.
  • Hocam benmki 1.6 benzinli dizel seğil yazmayı unutmuşum

• dkerem2 D kullanıcısına yanıt
    Araba buysa takasa girilmeli bence ama bravo piyasasından haberim yok.Fiyat ortalama ise alınır.

• Evet hocam araç budur. Yalnız arkadaş üste 10 dedi sonra 8 yazdı anlaşamadık.

• Bence macera aramayın
  • Hocam vazgeçtik zaten cok para istiyo kndi arabasını düşürmüyor. Bizimkini eziyo

• quote:

Orijinalden alıntı: ykaya1983

Valla sizinkini bilmem ama bana birisi gelip aynı model aynı donanımda ve aynı temizlikte astra h ile bravoyu takas istese asla kabul etmem.Birisi 2003 de piyasaya sürülmüş 1.3 dizel motoru olan,tasarımı gayet sıradan olan bir modelken diğer 2007 de piyasaya giren performanslı 1.6 multijet ve benzinli turbo jarzlı motorları olan daha sportif tasarıma sahip bir araç.

kazın ayağı öyle değil. astra çok satan ve genel kalite olarak daha üst seviyede bir araç. az satan araçtan her zaman uzak durmak lazım. bunu bizzat kendim deneyimledim acı bir şekilde. yaptırırken de satarken de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snrakm

Hocam vazgeçtik zaten cok para istiyo kndi arabasını düşürmüyor. Bizimkini eziyo

düşürmediği araba da bravo.

astra 1 günde satılır. bravo 1 ayda. astra'nın parçasını bakkalda bile bulursun. bravo'nun parçası için tofaş'a sipariş verirsin, şanslıysan 3 günde bursa'dan gelir, değilsen 2 haftada italya'dan. işçilik kalite farkı da cabası. avrupanın en zayıf işçiliği italya'da mı ispanya'da mı tartışılacak tek mevzuu budur. arada bu kadarcık bir fark var yani.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.