Şimdi Ara

Tag (Graff) Atmanın cezası nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
2.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben yaklaşık 1-2 aydır tag atıyodum.Bizim okulun duvarına başka birisi atmış bizim bölgemiz olduğu için crossladım (üstüne yazdım) sonra yan okulun duvarınada atmış üstüne yine cross yaptık sonra bekçi arkadaşı görmüş müdür çağırmış sormuş.Arkadaş isim vermemiş fakat sınıfı söylemiş.gelip bulucaklarmış sınıfta.Acaba ne gibi bir ceza alırız.Sicile işlenirmi? hayatımızı etkilermi .

Teşekkürler

Dipnot: Tag ;Şekilli yazı

• böyle durumlarda graffiti is not a crime diye bağırasım geliyor ama müdür ne anlasın sakın ben yaptım deme.. yok hocam öyle bişey ben çöp adam bile çizemem de.. olur da yakalanırsan kınama cezası 5 gün uzaklaştırma.
  • SS isterük
  • Editlendi.. Sen sadece yakalanmamaya çalış..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phantom217 -- 9 Nisan 2008; 18:15:50 >
  • Okuldanda ceza alırsın,siciline işlenir.İş hayatınıda askeri hayatınıda etkiler.İnşallah etkiler,kenidizi ne sanıyorsunuz buraya gelip gururlu bi şekilde duvara yazı yazdıgını söylüyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caglarus -- 9 Nisan 2008; 18:14:27 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: caglarus
    Okuldanda ceza alırsın,siciline işlenir.İş hayatınıda askeri hayatınıda etkiler.İnşallah etkiler,serserilere karşıyız.

"Graffiti is not a Crime !"
  • Devlet maluna zarar.Vatan haini bile olabilirsiniz.Amerikalara benzemez bura.
  • quote:

Orjinalden alıntı: lCracKl

quote:

Bu tür şeylere polis bakar,siciline işlenir.Okuldanda ceza alırsın.İş hayatınıda askeri hayatınıda etkiler.İnşallah etkiler,serserilere karşıyız.

biz serseriyiz git burdan .. koş eve sütünü iç ..

Biz burda senin gibilere naparız biliyormusun.Bi yakalasam senin gibi duvara yazı yazanları ayagımın altına alıp ezmeyen senin gibi hain olsun.

LurtzStrenuous çok doğru söylemiş.Burası amerika degil,amerikaya özenmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caglarus -- 9 Nisan 2008; 18:16:27 >

• Dostum , tag ı bilemicemde biz bombing yaparken yakalandık.1. sefer olduğu içn veli'n gelince bıraktılar.2. seferde 400 YTL 3.seferde 800.Ytl die katlana katlana gidio cezalar..

ÇAGLARUSSS

Graffiti Amerikan Özentisi Olsaydı Graffların üzerine FU*K america yazılmazdı....
    ~~Graffiti Bir Sanattır , Bunu Bilmeyen SALAKtır..~~

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |Mustafa| -- 9 Nisan 2008; 18:19:22 >
  • quote:

quote:

quote:

Bu tür şeylere polis bakar,siciline işlenir.Okuldanda ceza alırsın.İş hayatınıda askeri hayatınıda etkiler.İnşallah etkiler,serserilere karşıyız.

Biz burda senin gibilere naparız biliyormusun.Bi yakalasam senin gibi duvara yazı yazanları ayagımın altına alıp ezmeyen senin gibi hain olsun.

yakalayamazkiee yakalayamaz kiee!! .. yakalanmaktan korksak yapmazdık.. onuda düşün istersen?

• tiner aldım defterimin üzerinde ve çantamda yazanları siliyorum.kendi sınıfıma ve okuluma atmadım.Kesin ceza alırmıyım?
  • quote:

Orjinalden alıntı: CashRulez

tiner aldım defterimin üzerinde ve çantamda yazanları siliyorum.kendi sınıfıma ve okuluma atmadım.Kesin ceza alırmıyım?

kendi okuluna atmadıysan ceza almazsın
  • quote:

Okuldanda ceza alırsın,siciline işlenir.İş hayatınıda askeri hayatınıda etkiler.İnşallah etkiler,kenidizi ne sanıyorsunuz buraya gelip gururlu bi şekilde duvara yazı yazdıgını söylüyo.

Katılmıyorum bizim okulun ön tarafına tam bayrağın altındaki duvara yaptılar şahane oldu bence graffiti güzel birşey
  • Bu da iyi bir ders olur bir daha yapmazsın işte.Ceza alırmısın bilmem tabii ama çok sıkışırsan küfür yazıyodu takımıma sövüyod falan ondan karaladım de.

graffiti bal gibide suçtur arkadaşım sen gir elalemin duvarına resim çiz yazı yaz ondan sonra graffiti is not a crime de yok yaa. Kendi evininin ducarına çiziyosan buyur çiz kimsede niye çiziyorsun sil demez.
  • quote:

quote:

umarım sana yapmak istediklerimi smileyler anlatmıştır.

• O kadar suçlu varken tag attık diye mi suç işlemiş olucaz?Polisler bişey derse sarhoştum hatırlamıyorum dersin.Bu söz onların tag atanları suçlu bulmasından daha mantıklı olur..
  • Okul duvarına,milletin evinin duvarına grafiti yapmak sanatmıdır , şerefsizlikmidir onu düşünün biraz.Sanattır ama yapılacak yerlere yapın. Okulun duvarına grafiti yapıpda grafiti sanattır demeyin burda.Okulun sıralarını karalamakta bi çeşit hainliktir.Devletin malına zarar vermeyeceksin kardeşim.

Graffitinin sanat olmadıgını söyleyenmi var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caglarus -- 9 Nisan 2008; 18:25:50 >
  • graffiti karalama degil sanattır.. araştırın bazı resimleri bulun ondan sonra konuşun(graffiti sadece isim bilmemne yazmak degildir)
    quote:

Orjinalden alıntı: Arukard

quote:

quote:

umarım sana yapmak istediklerimi smileyler anlatmıştır.

bi adet tag la cevap veriyimmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roofie Casanova -- 9 Nisan 2008; 18:23:44 >

• quote:

graffiti karalama degil sanattır.. araştırın bazı resimleri bulun ondan sonra konuşun(graffiti sadece isim bilmemne yazmak degildir)

Arkadaşım ben belki senin sanatını mahallemin karşısındaki duvarda görmek istemiyorum göz zevkimi bozuyor.Grafiti kendi bahçenin duvarına yapınca sanat olur.

Aslında bir defter kağıdına yapılan en makbul olanıdır.
  • Dünya'ya at gözlüğüyle bakanlar var sanırım burada.Şimdi insan keman çalıyorsa avrupa özentisimi oluyor veya insan pop müzik söylüyorsa diğer ülkelerin özentisimi oluyor? Bizde sanat yapıyoruz.Çirkin olan birşeyi neden duvara yazıp onlarca kişiye gösterelimki? .Örümcek beyinli insanlar anlamıyor bunu farklı farklı lakaplar takıyor çünkü onların yetiştikleri ortam kısıtlayıcı özgürlükçü düşünce yok aman sakın internette takılmayın nede olsa amerika buluşu amerikan özentisi olursunuz.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.