Şimdi Ara

Atarax'ın Etkisi Kaç Saat Sürer?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
11.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bugün saat yaklaşık dört gibi bir tane Atarax (25 mg.) içtim uyumak için. Nitekim iki buçuk saat uyudum. Kalktım ama aptal gibiyim. Yarın sabah uyandığımda da aynı etkisi devam eder mi? Sabah dinç bir kafayla gezmem lazım. Olası devam edecek olan uykulu, sersem halimi götürmek için ne yapabilirim?

Teşekkürler

• Yapay Zekanın Yanıtı

Atarax'ın Etkisi Kaç Saat Sürer?

Atarax (hidroklorür), sersemlik ve kas gevşekliği sağlayan bir antihistamin ve sakinleştiricidir. Genellikle kaygı, uyku sorunları ve alerjik reaksiyonları tedavi etmek için kullanılır.

Atarax Ne Zamanda Etki Eder?

Atarax'ın etkileri tipik olarak 30-60 dakika içinde başlar. Ancak bu süre bireye göre değişebilir.

Atarax Etki Süresi

Atarax'ın etkileri genellikle 4-6 saat sürer. Ancak bu süre kişiden kişiye ve alınan doza bağlı olarak değişebilir.

Atarax Kaç Saat Uyutur?

Atarax'ın sedatif etkileri, özellikle 25 mg'lık dozda alındığında belirgindir. Bu doz, çoğu insanda yaklaşık 4-6 saat uykuya neden olur.

Anahtar Kelimelerin Kullanımı

• Atarax ne kadar sürede etki eder: Atarax'ın etkileri tipik olarak 30-60 dakika içinde başlar.
    • Atarax etkisi kaç saat sürer: Atarax'ın etkileri genellikle 4-6 saat sürer.
    • Atarax ne zaman etki eder: Atarax'ın etkileri tipik olarak 30-60 dakika içinde başlar.
    • Atarax etki süresi: Atarax'ın etkileri genellikle 4-6 saat sürer.
    • Atarax kaç saat uyutur: 25 mg'lık Atarax dozu, çoğu insanda yaklaşık 4-6 saat uykuya neden olur.
    • Atarax kaç saatte etki eder: Atarax'ın etkileri tipik olarak 30-60 dakika içinde başlar.
    • Atarax 25 mg kaç saat uyutur: 25 mg'lık Atarax dozu, çoğu insanda yaklaşık 4-6 saat uykuya neden olur.
    Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • uzun zamandır uykusuzluk çekiyordum

dün gece iyi bir uyku çekince şaşırdım

sebebi yalnızlıkmış

• up

• Aldıktan iki saat sonra pik yapar etkisi 12 saat civarı sürer. Sersemletici etkisinden kurtulmak için düzenli olarak kullanman lazım.

• atarax mal yapıyor ya

• Rajeesh kullanıcısına yanıt
    Evet ama ankaiyeteyi iyi bastırıyor.
  • 5 tane içmiştim ama tek yaptığı esnetmekti.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.