Şimdi Ara

*** T-ROC KULLANICI KULÜBÜ ***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
436
Cevap
12
Favori
27.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 gün
  • Cevaplayan Üyeler 51
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 21 saat 10 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Favoriye Eklediklerim 12
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ugarb (69 mesaj) arkin39 (41 mesaj) Tyrell (34 mesaj) grimer (32 mesaj) ssmm (30 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (136 mesaj) Mobil (217 mesaj) Uygulama (9 mesaj) (31 mesaj) (43 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Vw >> *** T-ROC KULLANICI KULÜBÜ ***
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2106 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar herkese selamlar. T-Roc kullananlar, kullanmak isteyenler, sorusu olanlar ve bilgi paylaşmak isteyenler için ve forumda da konusunu bulamadığım için böyle bir başlık açıyorum.

-Araç Hakkında Bilgi

Araç 2019 Şubat ayı itibariyle Türkiye'de satışa başladı. 1.5 TSI ACT DSG motor şanzıman donanımıyla geliyor araç. 2020 İlk 6 aylık TR satış rakamları baz alındığında SUV Sınıfında 7. sırada.

-Donanım Listesi

Araç Temmuz 2020 tarihi itibariyle Türkiye'ye Standart Highline donanım olarak gelmektedir. Standart Highline donanım listesini aşağıdan görebilirsiniz.

Aracın standart highline donanımına ek olarak alabileceğiniz opsiyon listesi aşağıdaki gibidir:

-Cam Tavan
    -Çift Renk/Siyah tavan
    -Adaptif Cruse Control / Şerit Takip Asistanı / Tabela Tanıma
    -Geri görüş kamerası
    -Anahtarsız giriş ve çalıştırma
    -Elektrikli bagaj kapağı

-Broşür Linki:
    https://ebrosur.vw.com.tr/araclar/t-roc/t-roc.html

-Üye Listesi ve Whatsapp Grubu

VW T-ROC Kullanıcıları için talep olursa bir whatsapp grubu kurmayı düşünüyorum. Bu grupta teknik bilgiler, paylaşımlar, yardım ihtiyaçları ve yanıtların konuşulabileceği bir ortam olsun istedim. Peugeot 2008' de, golfte, leonda vs. whatsapp grupları var foruma özel, bizde neden olmasın İlk üye olarak kendimi yazıyorum

1. F-G

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F-G -- 18 Temmuz 2020; 22:40:49 >

|
    |

• Er
    7 Mesaj
    İyi günler hocam sürüş asistan plus paketli araç siparişi verdim. Bu araçta tabela okuma standart olarak geliyor mu cevabınız için teşekkür ederim
    |
    |
  • Yarbay
    2106 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Surus asistanli aldiginizda geliyor diye biliyorum.
    |
    |
  • Teğmen
    100 Mesaj
    Selamlar bende bugün ödemeyi yaptım salı yada çarşamba günü teslim alıyoruz inşallah. Highline üzerine 18 jant, anahtarsız çalıştırma, sürüş asistan paketi, panaromik tavan, geri görüş kamerası, elektrikli bagaj opsiyonları var. Renk turuncu+siyah
  • Er
    2 Mesaj

Merhaba hayırlı olsun benim de aracım gelecek aynı araç. Zam gelmiş araçlara ne kadara maloldu acaba teşekkürler
    |
    |
    alpyellow kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    100 Mesaj

Merhaba. Hayırlı olsun sized. Seramik kaplama kaput koruma sigorta kasko dahil 311bin. Ötv muaf aldık 201 ödedik. Pazartesi tekrar zam gelicekmiş.
    |
    |
    sertan0078 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    2 Mesaj

Teşekkürler ÖTV Li çok para ikinci el Mercedes almak daha mantıklı
    |
    |
    alpyellow kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    100 Mesaj

Haklısın 300 binler gerçekten çok para. Ama megane bile opsiyonlarla 300 bin olmuş. Şaka gibi fiyatlar gerçekten
    |
    |
    sertan0078 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    38 Mesaj
    Merhaba

Konsolun sert plastik olması sebebiyle ilerleyen dönemde trim sesi oluşuyor mu ?
  • Yüzbaşı
    297 Mesaj

Merhaba,
    9 aydır aracı kullanıyorum,ne ön konsolda ne cam tavanda trim sesi oluşmadı.Bir de yaşadığınız şehrin ve aracın gündüz güneş altında kalması da bazı farklılıkları yaratıyor,şöyle ki sert plastiğin görsel ve dokunma hissi dezavantajı olmakla beraber yumuşak plastik de kaliteli değilse ısıdan ve güneşten ötürü zamanla sertleşip trim sesi dediğimiz çıtırtılar oluşabiliyor.Yine yumuşak plastik aslında kaplama olduğu için de zamanla güneş gören yerler,el değen yerler soyulabiliyor,elbette bunlar tamamen kaliteye ve zamana bağlı durumlar.

Sağlıklı sürüşler dilerim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tyrell -- 3 Eylül 2020; 17:10:15 >
    |
    |
    fastx7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    38 Mesaj

merhaba, yorumlarınız için teşekkür ederim. Yol sesi, genel yalıtım olarak düşünceniz nasıl ?
    |
    |
    Tyrell kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    297 Mesaj

Merhaba,rica ederim,yol sesi rahatsız edici asla değil gelen ses de aracın yalıtımıyla ilgili değil üzerinde gelen Bridgestone T001 ile ilgili ama sorun teşkil etmiyor.Rüzgar sesi elbette araç yüksek olduğu için 120 km/saat sonrasında bir miktar var o da sorun değil.Motor 1.5 TSI ACT bir önceki 1.4 TSI ACT’ye (diğer araçlarda karşılaştırdık) göre daha sessiz,bu da bir etken.
    Siz aracı alma aşamasında mısınız?
    |
    |
    fastx7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3415 Mesaj

Bilgiler için teşekkürler. Ben kısmetse, aracı yarın teslim alacağım bayiden.

Youtube'dan baya video izlediğim için soru sormamıştım ama arkadaş sayesinde ben de ekstra bilgi edinmiş oldum.

Benim tek takıldığım tr deki araçlarda direksiyon arkası ekranda navigasyon olmaması oldu. Çok büyük rahatlık olurdu diye düşünüyorum
    |
    |
  • Onbaşı
    38 Mesaj

henüz araştırıyorum, ötv zammı bir süre ertelememi gerektiriyor. Bilgiler için tekrar teşekkürler.
    |
    |
  • Yarbay
    4000 Mesaj

Arka koltuklar tam yatıyor değil mi? Bagajla beraber bir yükleme alanı elde edebiliyoruz?

• Yüzbaşı
    713 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: W.Amadeus

Arka koltuklar tam yatıyor değil mi? Bagajla beraber bir yükleme alanı elde edebiliyoruz?

Evet arka koltuklar tam olarak yatıyor ve iç kabin ile birleşen bir alan oluşuyor .

|
    |
  • Yarbay
    4000 Mesaj

İncelemelerde standart Usb vardi bu giris nedir, bilgisi olan var mi?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Sohbet
Webtures SEO;SEO Nedir?
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.