Şimdi Ara

SUZUKI SWIFT FUN CLUB (73. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.409
Cevap
86
Favori
185.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bugün aküyü değiştirdim, kalan menzili göstermiyor, bu durumla karşılaşan oldumu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmQceR

tüplü istemiyorum hocam.. bu arada benzin otomatik kullanan arkadaşların yakıt verileri ne durumdadır acaba ? şehir içi ve dışı bu yakıt fiyatlarina göre

Şehir içi İstanbul trafiği 40lt. 500 km.

E-5 şirinevler-Büyükçekmece 650 km.

Otoban ortalama 100 km hızla 700 km.

Gidiyor bir depoyla.

• Arkadaşlar. 1.5 AT almaya niyetim var. En fazla ne kadar verilmeli ve neye dikkat etmeli? Teşekkürler
  • Merhaba suzuki severler yaklaşık 6 aydır suzuki swift 1.5 at 78 binde) siyah )sahibiyim . Burayı yeni fark ettim favorilerime ekledim.

Araçtan yakıt dışında herşeyinden memnunum .
    istanbul sehiriçi kısa mesafede 4-5 km devamlı kullanıyorum.ortlama 12 litre benzin yakıyor 100 km de gösterge öyle gösteriyor. bakim zamanina daha var lastikler nirmal , yaptıgım hesaplarda onu gösteriyor full depo sadece 350 km yapabiliyorum 227 tl ye ,650 kuruş yakıyor.
    1.5 at otomatik swift kullanıcalarından ricam istanbulda kaç litre yakıyorlar acaba ?
  • dmrcn42 D kullanıcısına yanıt
    Selam,

Bagaj takmak için kızaklardan mı istiyorsunuz yoksa port bagaj ile birlikte mi istiyorsunuz?
  • bakinci B kullanıcısına yanıt
    Portuyla ne kadar portsuz ne kadar

• dmrcn42 D kullanıcısına yanıt
    Selam, Ben satıcı değilim ama, bu konuda en iyi firma Thule. Biraz pahallı ama aldığınıza değiyor. Bauhaus da da çıta ve port bagajlar var. Ancak oraya gidip reyon görevlisi ile konuşmanız gerekiyor. Aracınıza göre çıta fiyatı değişiyor. Ancak tabii ki thule kalitesinde değil. Diğer tarafta thule yi telefonla bile arasanız size fiyat veriyor. Euro yükseldiği için fiyatlar bir hayli arttı. Daha önce 22 sayfaya bir fotoğraf koymuştum. Tekrar eklim fikriniz olur.

Fotoğrafı eklettirmiyor sistem, 22 sayfadan bakabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bakinci -- 18 Nisan 2017; 9:17:1 >
  • Thile ocean 200 modeli sanirim tam set 2300tl gbi bir rakamdi. Sifiri. 120km yekadar ses ve sarsilma yapilmadigi icin genelde thule tavsiye ediliyor. Ama yan sanayii markalardan toplamda max 1500e kadr bulabilirsin sanirim. Ayaklar harin 450tl yede model var.

• pawlow kullanıcısına yanıt
    Tabii ki bütçenize göre hareket etmek lazım. Ben thule kullanıyorum ve hem dedikleri kadar sağlam hemde güvenilir. Çünkü port bagaj bu, en ufak bir sorun size değil ama arkanızdan gelenlere çok büyük sıkıntılar çıkarabilir. Thule 120 km kadar zaten güvence veriyor ürününe, hele birde wingbar kullanırsanır ses bile gelmiyor. Ancak kare bar kullanırsanır 90 km ve sonrasında aracın üstünde ıslık çalan irileri oturuyormuş :)) youtube üzerinde adac 'ın yaptığı savrulma testleri var onlarıda fikir olsun diye izleyebilirsiniz.
  • Merhabalar , bende aranıza yeni katıldım bugün gidip sözleşme yaptım suzuki bayisinden , 2006 model 1.3 Mt 4x2 Swift satın aldım. Salı veya çarşamba günü devir işlemi olacak. Aracı kontrol ettim gidip iç donanımı çok hoş gözüküyor. Motor konusunda hiç bir fikrim yok tabiki az mı yakacak çok mu yakacak ama hoş bir görüntüye sahip 137 bin km'de. Tramerde 3bin tl hasar kaydı var. Tek eksi gördüğüm yanı bagajıydı biraz küçük geldi , ilk arabam olacak ve sanırım baya bi ısındım araca
  • quote:

Orijinalden alıntı: pawlow

https://tr.aliexpress.com/item/H4-H7-H11-COB-LED-Car-Headlight-Bulb-Single-Hi-Lo-Beam-8000LM-6500K-Auto-Led/32697913438.html?spm=2114.13010608.0.0.rR8Q74 lınk burada yaklaşık 15 günde teslim edildi ürün bana. h4 alıyorsunuz. kablo kesme vs herhangi bir durum soz konusu değil.

ayrıca dün bornovadan focaya gittik 2 araç biri ben biri egea 1.4 benzinli. egea ilk kalkışlarda manuel olmasının avantajıyla ilerledi fakat 3binden sonuc kesinlikle değişiyor. 140-160 aralığında aracın devirlenmesi gidişi yol tutuşu efsane yolda durdurulup arac 1.6mı diye sordular. ayrıca yol bilgisayarıda buna rağmen 7lt yi geçmedi ekonomi olarak gayet başarılı bir araç. eski megane2 performans olarak üstün olmasına rağmen yüksek hızlanması, yol tutuşu ve yakıt anlamında yanından geçemez. ondan tüple yaptığımı bunda benzinle yakıyorum. 1.6 115hp olandandı birde makina

Karşı taraftan gelen sürücülerin tepkileri nasıl göz alıyormu acaba?

• ozaneser23 O kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun şimdiden. Allah güle güle kazasız belasız binmeyi nasip etsin

• selo078 kullanıcısına yanıt
    Soyleki mutlaka farlarin orjinal ayarindan dusuruyorum. Kisalar uzun gbi tepki veriyor 2derece indiriyorum farlari o zman skinti cikmiyor. Ama normal ayarda saglam kufur ediyorlar. Sellektorun ardi arkasi kesilmiyor.

• Hayirli aksamlar

2014 swift aldim. Idling stop

Arac biraz farkli geldi bana. Hizlanirken ekran mavi oluo. Normal seyirde yesil. Gazi birakinca beyaz oluo. Bilen varmi nedir bu?

• https://youtu.be/gPOzkGrmGBA

• Eyvallah çok teşekkür ederim , umarım araç bizi üzmez
  • hako_55 H kullanıcısına yanıt
    Selam,

Bu kasa Türkiye de satıldı mı ki ? Eğer iç kadran paylaştığınız link gibi ise bu hybrid model ve bunlar japonya satışlı. 2013 - 2016 arası hem distribütör değişimi sebebi ile hemde o aradaki 3 yıl herhangi bir değişik model gelmedi. Bu aracı bayii den aldıysanız çok çok çok şanslısınız. Renk değişimleri büyük ihtimalle belli bir hıza kadar elektrik motoru ile gitmesi yeşil renk onu belli ediyor, belli bir hızdan sonra sonra normal motora döndüğü için mavi gazdan ayağınızı kestiğinizde de bataryanın şarj olduğunu gösterdiği için beyaz renk e gönmesi. Elinizdeki gerçekten youtube link'indeki gibi kadranlı bir swift e sahipseniz ( facelift olarak geçiyor bu model ) çok şanslısınız. Kazasız belasız kullanın. ( aman nazarımız değmesin maşallah )

Biraz inceledim bu modeli. Hybrid ama nasıl kullanıldığını anlamadım. Ama fren ve ayak gazdan çekilince içinde olan bataryayı doldurduğu kesin. Ancak Eco bir sürüş sırasında Yeşil yanıyor ve motordan tekerleğe doğu olan işaret daha yavaş hareket ediyor. bu nokta da motor + elektrik kullanıyor olabilir. Bu arada tüm modeller facelift olarak geçiyormuş. Szinkisi sanırım DJE ( Dual Jet Engine ) 1.2 olarak geçiyor. Bu model sadece japon pazarı için satışa çıkmış bir model. Türkiye de satılmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bakinci -- 24 Nisan 2017; 14:22:4 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bakinci

Selam, Ben satıcı değilim ama, bu konuda en iyi firma Thule. Biraz pahallı ama aldığınıza değiyor. Bauhaus da da çıta ve port bagajlar var. Ancak oraya gidip reyon görevlisi ile konuşmanız gerekiyor. Aracınıza göre çıta fiyatı değişiyor. Ancak tabii ki thule kalitesinde değil. Diğer tarafta thule yi telefonla bile arasanız size fiyat veriyor. Euro yükseldiği için fiyatlar bir hayli arttı. Daha önce 22 sayfaya bir fotoğraf koymuştum. Tekrar eklim fikriniz olur.

Fotoğrafı eklettirmiyor sistem, 22 sayfadan bakabilirsiniz.

Araciniz 2009 sonrasi kasa, acaba 2009 ve oncesi kasanin da tavan bagaji uyumlulugu var mi?

• Bir sorum olacaktı , şuan piyasayı bilen arkadaşlar vardır belki aramızda. Benim arac da 3 değişen 3 parça boya var , araç 137 binde , tramerde 3 bin tl hasar kaydı var. Aldığım yerde suzuki bayisi 0km falan da satan biyer. Yetkili bayi filo falan kiralıyorlar , yani galeri falan değiller , pek bir yamuk yapılacağını sanmıyorum araç 24.500tl idi. Gittik çayımızı içtik konuştuk bi pazarlık oldu aracı 23.000 bine alıyorum. Araç benzin herhangi bir lpg takılmamış. Sizce pahalı mı olmuş yoksa uygun bir fiyata mı almış oldum ? Bu arada önceki yorumu okumayan arkadaşlar olabilir araç 2006 model Swift

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozaneser23 -- 24 Nisan 2017; 13:36:52 >
  • westberlin kullanıcısına yanıt
    Selam,

2009 ve öncesi modellerde, bizim modellerde olduğu gibi tavan bağlantı noktası bulunmuyor. VW marka araçlardaki gibi kapı içi gizli montaj noktası bulunuyor. Ve bildiğim kadarı ile thule de sizin araç için uygun bağlantı kitleri bulunuyor.
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.