Şimdi Ara

SUZUKI SWIFT FUN CLUB (72. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.409
Cevap
86
Favori
185.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Trabzon da mavi de uymuyor hocam teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Offchu! kullanıcısına yanıt
    ocakta 51 bine aldım araç harika rutin servisleri hariç servise uğramazsın istesende bozamazsın okadar sağlam bi araç yeni kullanacaklar içinde biçilmiş kaftan
    hiç düşünme al bagajın ufaklığı hariç sorun sıfır
  • Balliba kullanıcısına yanıt
    servisinin az olması aracın hiç bozulmadığından kaynaklanıyor çunku servisler rutin bakın hariç para kazanamıyor sıfırda bulamazsın bitmiştir yenibosnada servisi var yol üstünde çokta ilgililer hiç düşünme çok iyi bir araç rutin bakımı 15 binde ve 350-400 lira bisey
  • Birkaç sayfa önce de sormuştum ama sanırım arada kaynadı. Aracı aldıktan sonra piyasayı pek takip etmedim, malum siteye baktım ama fiyatlar abartı gibi geldi bana. Aracım 2009 model manuel 1.3(4x2) kırmızı suzuki swift. Ekstra olarak lpg, çelik jant ve arka park sensörü var. Satmayı düşünsem nedir fiyatı? Ev kredisi biraz boğdu beni satma konusunu değerlendiriyorum ama şu ekonomik kargaşada karar da veremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tahminen 25-28 arasinda oynar gibi geliyor. Aciliyeti yoksa ve cok temizse 30u zorlar gibi

• Arkadaslar bizim sis farlarinin kodu ve degistirme videosu ceken varmi?

• pawlow kullanıcısına yanıt
    Hocam 56.000 KM hiç kaza yok çok şükür. Bakalım altından kalkamazsak durumun mecburen satmayı düşüneceğim

• Km cok dusuk. İmkanin varsa satma birdaha bu yasta bu kmde temiz ve bildigin baska aracbulman zor olur

• Kışın şehir içi 7.2 oldu yakıt. Havalar ısınmasına rağmen 7 litrenin altına düşmedi:( 6bin kilometre oldu rodaj da geçmiştir diye düşünuyorum ama?

Full depo 520 km götürüyor istanbul içi. Normal mi?

• merhaba konuya mesaj bayadir gelmiyor.. fikirlerinizi almak isterim 1 ay içinde swift almayı düşünüyorum %90 oranında malum sitede fiyatlar oldukça yüksek sanki pazarlık yapmaya çalıştığımız da burun kırın ediyorlar mesela aranın detaylı fotoğraflarını isteyip baktığımız da boya ihtiyacinin olduğu gözüküyor servise fotoğrafları gönderiyorum en kötü 1500 lira masraf var diyor ama satıcılar bu fiyatı dusmuyor.. inşallah yakın zaman da güzel bir arabaya denk gelirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Swift icin İstanbul anadolu yakasinda hangi servisi onerirsiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: EmQceR

merhaba konuya mesaj bayadir gelmiyor.. fikirlerinizi almak isterim 1 ay içinde swift almayı düşünüyorum %90 oranında malum sitede fiyatlar oldukça yüksek sanki pazarlık yapmaya çalıştığımız da burun kırın ediyorlar mesela aranın detaylı fotoğraflarını isteyip baktığımız da boya ihtiyacinin olduğu gözüküyor servise fotoğrafları gönderiyorum en kötü 1500 lira masraf var diyor ama satıcılar bu fiyatı dusmuyor.. inşallah yakın zaman da güzel bir arabaya denk gelirim

Valla boyası falan yıpranan arabaları bilmiyorum ama Swift'in temizi bence o sitede normal sayılacak fiyatlarda. Ha çok uçuk yazanlar da var ama takip ederseniz uygun yazanlar da çıkıyor. Zaten arabanın 2016 modeliyle 2013 modeli arasında pek fark olmadığı için 2011 ve 2013 modellerinin fiyatı da son bir yılda biraz arttı. Ama şahsi fikrim fiyatlar pazarlık payını da düşünürsek bence normal.

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhantezel92

Kışın şehir içi 7.2 oldu yakıt. Havalar ısınmasına rağmen 7 litrenin altına düşmedi:( 6bin kilometre oldu rodaj da geçmiştir diye düşünuyorum ama?

Full depo 520 km götürüyor istanbul içi. Normal mi?

Gayet iyi değerler.

• Arkadaşlar. 1.5 AT almaya niyetim var. En fazla ne kadar verilmeli ve neye dikkat etmeli? Teşekkürler

• Şuan itibariyle Swift çi oldum:) yalnız bir sorum olacak arabanın üstüne bagaj portu istiyorum kim yapıyor orjinalliğini bozuyor mu kaça çıkıyor bilen arkadaş cevaplarsa memnun olurum

• EmQceR kullanıcısına yanıt
    Kardeşim bende var tamamen orjinal 65 bin de sadece 600 tl hasar kaydı yok gibi :) 4 lastik sıfır tüp sıfır 100 km oldu :) 39500

• tüplü istemiyorum hocam.. bu arada benzin otomatik kullanan arkadaşların yakıt verileri ne durumdadır acaba ? şehir içi ve dışı bu yakıt fiyatlarina göre

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş tüpün zararı yok ki sen benzinde kullan simit tüp zaten

• Bir de benzinle gaz performansı aynı fark yok

• Tam yarı yarıya 40 kr benzin 20 kr gaz performans ta aynı

• 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.