Şimdi Ara

Superonline Upload Hızları Arttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
4
Favori
14.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 ay
  • Cevaplayan Üyeler 114
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 11 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • detanaoq (11 mesaj) nofearl (8 mesaj) BurakLEE (7 mesaj) hsngencer (7 mesaj) mnihatgokcek (7 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (138 mesaj) Mobil (46 mesaj) Mini (11 mesaj) Uygulama (18 mesaj)
  • @
90 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    880 Mesaj
    tekrar 20 oldu sanırım deneme içerisinde falanlar
    |
    |
  • Yarbay
    13158 Mesaj
    Ben de bir aylık turbodan dolayı 20mbit tir diyordum, sonunda akıllanmışlar. Hangi pakette ne kadar olduğuna dair bilgi paylaşacak olan var mı? Biraz önce superonline dan arama gelmişti açmamıştım, belki bilgilendirme için aramışlardır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    99 Mesaj
    25lik platin paket kullanıyorum. 50/20 olmuş hızım. Netflixtede hafta başından beri sorunsuz cam gibi
    |
    |
  • Yarbay
    3541 Mesaj
    Biraz önce MH ile görüştüm. Konuyla ilgili bilgileri nedir diye sordum. MH2ye yapılan bilgilendirmede müşteri memnuniyeti açısından değerlendirilerek upload hızları 20 mbps yapılmıştır diyormuş. Herhangi bir süre veya koşul yokmuş gelen yazıda. Bizim de konuyla ilgili bilgimiz bu kadar dediler.
  • Uzaklaştırılmış 11 gün cezanın, 10 gün 9 saat 10 dakika kadarı kaldı.
    50 ve 100luk paketlerin downloadlari aabit birseyi yapiyorsan hepsine yap 25i 50 yapmayi biliyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    880 Mesaj

Eğer doğruysa helal olsun deriz. Download hızlarındada iyileştirme bekliyoruz. Artık çağımıza aykırı 15,24,35'lik paketler kalkmalı. Minimum hız 50 hatta 100 yapılıp ara paketler eklenmelidir 200 , 300 , 500 gibi
    |
    |
    zulu123 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3541 Mesaj

Teyid etme açısından abone iseniz arayıp sorabilirsiniz. Süre belirtilmemiş olması kesin olarak sürekli olacağı anlamına da gelmez tabi ki. Ancak genelde bu tür işlemlerde 1 hafta, 1 ay vb. gibi mutlaka süre açıklanırdı.
    |
    |
    Antlion kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    593 Mesaj
    50 download 5 upload olan paketi kullanıyorum. An itibariyle kontrol ettim 50 download 20 upload olmuş. Youtube ve yayıncılık ile uğraşıyordum çok güzel oldu. Umarım kalıcı olur.
    |
    |
  • Yarbay
    4529 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zulu123

Biraz önce MH ile görüştüm. Konuyla ilgili bilgileri nedir diye sordum. MH2ye yapılan bilgilendirmede müşteri memnuniyeti açısından değerlendirilerek upload hızları 20 mbps yapılmıştır diyormuş. Herhangi bir süre veya koşul yokmuş gelen yazıda. Bizim de konuyla ilgili bilgimiz bu kadar dediler.
    25 ile 35mbitleri de 50’ye çıkarmışlar. Buda süresiz değildir. Tahminen ay sonuna kadar, covid-19 dolayısıyla yapmışlardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1015 Mesaj
    35 mbit hızda uploud ne kadar olmuş o değişmiş mi?
  • Yarbay
    3541 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: FaTeeH

25 ile 35mbitleri de 50’ye çıkarmışlar. Buda süresiz değildir. Tahminen ay sonuna kadar, covid-19 dolayısıyla yapmışlardır.

Alıntıları Göster
    Şu anki Pandemi tedbirlerinin ne kadar süreceği belli olmadığı için de süre belirtilmemiş olabilir. Mevcut gidişata göre Haziran sonundan önce tedbirlerde bir gevşeme beklemiyorum açıkçası. Genel beklenti ise Mayıs sonu gibi normalleşme başlayacağı yönünde. Karamsarların beklentisi ise yıllar gibi bir süre. Bana göre çalışan kesimin sınırlamaları biraz gevşek olmakla birlikte belirli yaş gruplarının sınırlamalarının süresinin şimdilik belirsiz. Okulların Eylül-Ekim gibi açılamama ihtimaline karşı online eğitim daha ciddi olarak başlayabilir. Şirketlerin ve kurumların uzaktan çalışmaya müsait birimleri evde tutmaya devam etmeleri muhtemel. Bunları sade bir vatandaş olarak değerlendirebiliyorsam daha net bilgilere sahip yöneticilerin daha kapsamlı düşünebileceklerini düşünüyorum. Bu sebeplerden dolayı mevcut uygulamanın ucu açık gibi görünüyor.

• Yarbay
    9442 Mesaj

quote:

kaynak ?

Kaynak neresi link verebilir misiniz ?
    Kaynak neresi söyler misiniz ?

Kendinize bakın sonra başkasına bakın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    nofearl kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    202 Mesaj
    Vodafone Fiber kullanıyorum 100mbit 5 uploada devam... Turkcell altyapısından veriyorlar.
    |
    |
  • Binbaşı
    1740 Mesaj
    sonunda ya, superonline düzgün birşey yaptı. Umarım geçici bir durum değildir
    |
    |
  • Binbaşı
    1740 Mesaj
    25 5tim, 50 20 olmuşum bu arada
    |
    |
  • Binbaşı
    1082 Mesaj
    35 mb fiber paketindeyim. benimde hem indirme hem yükleme hızlarımı artırmışlar. umarım sene sonuna kadar böyle devam eder.

|
    |
  • Teğmen
    110 Mesaj
    24/5 Superonline Fiber kullanıyorum FTTH olarak. Bende de durum aynı. Dün test amaçlı Twitch'de 8K Bitrate ile 1080P 60FPS yayın verdim cam gibi oldu cam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambo145 -- 8 Nisan 2020; 19:53:15 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    982 Mesaj
    Bendede durum aynı,
    Sol 100mbit kullanıyorum,upload bir kaç gündür 20mbit.
    Insallah kalıcı olur..
    Şu saniye tekrar baktım halen 20mbit.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    810 Mesaj
    Yıl olmuş 2020. Artık 2-4 mb upload değil 20 mb standard minimum olmalı bence. Umarım kalıcıdır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 7 saat 55 dakika kadarı kaldı.

Değişti hocam. 35/5 olan paketim 50/20 oldu sol fiber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brnbry -- 8 Nisan 2020; 21:0:19 >
    |
    |
    AlleinMann kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
kripto para haberleri
Sohbet
Cancer Clinical Trials
Bebek Oyunları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,891
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.