Şimdi Ara

Superonline Upload Hızları Arttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
4
Favori
14.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 ay
  • Cevaplayan Üyeler 114
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 11 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • detanaoq (11 mesaj) nofearl (8 mesaj) BurakLEE (7 mesaj) hsngencer (7 mesaj) mnihatgokcek (7 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (138 mesaj) Mobil (46 mesaj) Mini (11 mesaj) Uygulama (18 mesaj)
  • @
90 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4055 Mesaj
    35/5 hizim 50/20 olmus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    3479 Mesaj

Biz de isteriz Alper Bey.
  • Yüzbaşı
    401 Mesaj

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    6945 Mesaj
    benim hızım neden artmadı
    |
    |
  • Yüzbaşı
    352 Mesaj
    Benim 0.5mbps artmamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matelmas -- 8 Nisan 2020; 21:43:48 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    337 Mesaj
    Eskişehirden bildiriyorum :) benimde upload hızım artmış durumda, tam zamanında türktelekom'u iptal ettirip sol'a geçiş yapmışım. inşallah kalıcıdır upload hızı. Bu arada sol 1 ay ücretsiz 100 mbit kullanmak için linkteki kampanyayı kaçırmayın.https://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/otomatik-odeme-talimati-kampanyasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harun26180 -- 8 Nisan 2020; 22:56:35 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    318 Mesaj
    Bende sabah gördüğüm haberi kablolu ve kablosuz olarak hız testi yaptım. Fakat benim hız değerlerimde bir değişiklik yok.

• Teğmen
    103 Mesaj
    24 mbps limitsiz internet kullanıyordum dediğiniz gibi 50/20 olmuş

|
    |
  • Onbaşı
    17 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mnihatgokcek

İhtiyaçlarınızı çok iyi anlıyorum, bu arada en de 10. sınıfa gidiyorum.

Bizim öğretmenler bağlantı sorunlarından dolayı zoomu kullanamadılar. Online dersler iptal edildi. Ekranlarını/kitaplarını paylaştıkları veya kameralarını açtıkları anda öğretmen kopuyordu konuşmadan, açıkçası ADSL kullandıklarını düşünmeye başladım.

Eba üzerinden ödev gönderiyorlar ama eba da çöküp duruyor. İşlemiyor sistem. Geçenlerde,nasıl bir işlem yapıldı bilmiyorum ama, sınıfımızdaki bazı öğrencileri silmisler tamamen. Ne müdür bey bir şey yapabildi ne de MEB iletişim hattı.

Babam artık home office çalışıyor. Sürekli belge gönder/al yapıyor, aramalar WiFi arama(VoWiFi), işyeri ararsa VoIP ile konuşuyor. Onda da trafik oluyor sürekli.

Abim de aynı şekilde zoom üzerinden ders işliyor, onların öğretmenleri 4.5G kullanmayı tercih etmişler sorunsuz olsun diye.

Bulut servisleri gibi hizmetleri kullanmayı geçtim, trafikte aksaklık olacak diye gündüzleri daha temkinli giriyorum internete. Zaten düzenli takip ettiğim 2-3 teknoloji kanalı var, onlara da akşam saatlerinde bakıyorum.

Evinizde 2 internet hattı bulunması gerçekten güzel bir şey, sorunları çözmese de bir nebze yardımcı oluyordur. En azından biri kopsa diğeri var. Bakmayın bizim evde 100/5 falan var ama bulunduğum bölge hız ortalaması 16 civarı, hala ADSL kullanan VDSL gelmemiş yerler var. TOKİ Konutları olması da cabası.

İnternet konusunda gelişmemiz gerekiyor. Hızlar genel olarak düşük ve fiyatları yüksek. 100/5 hız için (kablotv de dahil olmak üzere) Türksat'a 150 TL ödüyor babam, içim acıyor faturayı gördükçe. Başka hiçbir firma 100 mbps veremiyor burada, VDSL de 35 kullanırsak bu sefer babamın gönder/al işlemleri esnasında internet sorun yaratacak, VoIP aramalar ne kadar stabil olur onu da bilmiyorum.

Dediğiniz gibi upload konusunda en az 10mbps/kişi olmalı hızlar.
    Hocam ne yaptın sen, şuraya bir bak, ben 80 küsür TL'ye alıyorum aynı hizmeti kablodan. Yoksa simetrik tarifeleri de var sayfa sonunda ama fiyatlar çok uçuyor (iki yıl taahhüt %15 tenzilat sağlasa da fiyatlar yine de astronomik).

Yoksa doğru, bu gönderme hızlarının artması lazım. Kablonet bu konuda bir şey yapmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keynan -- 8 Nisan 2020; 23:37:14 >

• Binbaşı
    1805 Mesaj

Millenicom bizde uploadların yükseltilmesini istiyoruz?
  • Teğmen
    243 Mesaj
    Alemin keyfi yerinde yine masallah Bize de bir gün kader güler güler insallah
    |
    |
  • Yarbay
    4432 Mesaj

Telekomda an itibari ile artis yoktur teskkurler

|
    |
  • Teğmen
    111 Mesaj
    türk telekom da hala utanmadan sıkılmadan "merkeze değil herkese" yalanı ile fiber gpon internette 4mbit upload versin üstelik 15-20gb upload yapınca 2 ye düşürsün. eğer özel bir kullanımınız yoksa 20 gb bizi harbiden interneti iyi olan ülkelere yaklaştırır.

aslında sorunumuz internet hızı değil kalitesi ve homojen olmaması. ben istanbulda 100mbit alabiliyorum ama başka adresimde en fazla 8 alabiliyorum.
    |
    |
  • Yarbay
    8168 Mesaj

25/5 kullanıyordum. Durum bu şu anda...
    |
    |
  • Çavuş
    86 Mesaj
    Bende Standart 24mbps internet kullanıyordum fiber. Bende de artmış

|
    |
  • Yüzbaşı
    833 Mesaj
    Çok güzel bir gelişme. KALICI yazan da var GEÇİCİ de. Bana coronavirüs dolayısıyla geçici bir şey gibi geliyor ama umarım kalıcı olur...
  • Onbaşı
    26 Mesaj
    Turk Telekom Ucuyor yine bu kadar hızlı olmamaliydi. Gerçekten verdiğim her kuruş haram zehir zıkkım olsun. Bunu layık goren hepsinin boğazında kalsın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    7005 Mesaj

Göz boyama bence bunlar. Kalıcı olacağını sanmıyorum ama keşke olsa. Bütün iss'ler uploadı artırır böylece

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    BoraNb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9442 Mesaj

Virüs sürekli evrim geçiyor bu yıl böyle gider gibi

|
    |
    zulu123 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Masal Oku
konkasör
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.