A

Binbaşı
09 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 493 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba arkadaşlar, youtube kanalım var 1000 abone ve 4000 saat izlenmeyi geçtim ve para kazanma butonu açıldı. Adsense hesabımı bağladım ancak youtube hesabımı inceliyor gözüküyor. Youtube inceledikten sonra onay verirse mi reklam yayınlamaya başlarım yoksa inceleme tamamlanmadan yine de reklam ekleyebilir miyim? Belki reklam ekleniyordur ama kazandığın parayı çekmek için inceleme gerekiyordur diye sormak istedim. Çünkü inceleme süresi 1 aymış. Adsense'de site ekle kısmında youtube kanal linkini ekleyemiyorum hata veriyor. Bu işleri bilen varsa yardım edebilir mi teşekkürler

Merhaba arkadaşlar, youtube kanalım var 1000 abone ve 4000 saat izlenmeyi geçtim ve para kazanma butonu açıldı. Adsense hesabımı bağladım ancak youtube hesabımı inceliyor gözüküyor. Youtube inceledikten sonra onay verirse mi reklam yayınlamaya başlarım yoksa inceleme tamamlanmadan yine de reklam ekleyebilir miyim? Belki reklam ekleniyordur ama kazandığın parayı çekmek için inceleme gerekiyordur diye sormak istedim. Çünkü inceleme süresi 1 aymış. Adsense'de site ekle kısmında youtube kanal linkini ekleyemiyorum hata veriyor. Bu işleri bilen varsa yardım edebilir mi teşekkürler

Arkadaşlar en güvenilir takipçi satın alma sitesi hangisi? Takipten düşenin az olduğu bir yer olsa daha iyi olur.

Facebookta falan görüyorum atom ismi altında satılan ballar. İçindekiler ginseng çoban çökerten falan. Yorumlar çok abartılı. 1 çay kaşığı yeterli diyorlar. Bu içindeki malzemelerin bu kadar etki yapacağını düşünmüyorum. Yorumlar fake mi? Yoksa karışımın içinde başka şeyler mi var?

Windows 10 kullanıyorum. Yüklediğim dll uzantılı dosyayı Audacity'nin plug-ins klasörüne kopyalamam gerekiyor fakat olmuyor. Dosya bozuk değil. 2 farklı yerden dosya yükledim. İkisi de olmadı. Çözüm nedir arkadaşlar?

Olimpiyat U23 maçı var şu anda. Brezilya ile Almanya oynuyor. Brezilya'da 38 yaşında Dani Alves Almanya'da ise 33 yaşındaki Max Kruse var. U23 diyince 23 yaş altı oyuncuların oynaması gerekmiyor mu?

Eskiden uydudan RTL zdf izleyebiliyordum. Bunlar hala var mı? Başka Alman kanalları da varsa frekansları paylaşırsanız sevinirim

Haxball oyununda bir odaya girişim engellendi. Ne yaptıysam giremedim farklı nicklerle. Modemi aç kapa yaptım. İp değiştiren program kullandım bir ara işe yaradı galiba onuda anladılar yabancı ipler olduğu için. Modemi resetlesem acaba olur mu? O zaman ip değişir mi?

192.168.1.1'den giriyorum. Kullanıcı adı: admin şifre: superonline. Olmadı. Modem markası Zte ZXHN H267A. Modemi resetlesem şifre de sıfırlanır mı?

Arkadaşlar Superonline taahhütlü internet kullanıyorum. Ayda 100 lira ödediğim internet 112 lira yapmışlar. Bu saçma geldi bana neden 112 liralık fatura geldi? Normal mi yoksa arayıp sorayım mı?

Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 23 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: dün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 9.962
İkinci El Bölümü Mesajları: 12
Konularının görüntülenme sayısı: 1.392.900 (Bu ay: 4.830)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.303 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.