Şimdi Ara

Superonline-Apple TV 4 kampanyası (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
304
Cevap
5
Favori
19.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cfiliz

quote:

Orijinalden alıntı: SeatSide

Küçük bir update. Apple Tv 50mbps 125gb kullanıyorum. Dün akşam olan 79 tllik Apple Tv paketlerini Süperonline aniden kaldırdı. Ben de dün akşam 79 tlye 100mbps 75 paketine geçiş yapmak için aramıştım. Bugün tekrar aradım ve bu paketlerin kalktığını ve geçiş yapamayacağımı söyledi. Sözleşmemde geçiş yapabileceğimin yazdığını söylediğim an kayıt oluşturduğunu ve bize geri döneceğimi söyledi. Yani uzun lafın kısası yeni 1 mayıs uygulamasıyla beraber çok mantıklı olan 79tllik paketler kaldırılmış. Şaşılası 🤔

Ben de aynısını fark ettim bugün

Çünkü çok mantıklı hocam. 100 tlye 25 mbps sınırsız sattığı paket yerine 100mbps 75 gb aldığımız zaman hep akk dolduğunda 24 mpbs alıyorsun hem de 02-08 arasında 100mbps veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• SeatSide S kullanıcısına yanıt
    Aynen, o fiyata 3 sene sabitlenmesi ve Apple TV gerçekten iyi olurdu. Pek takip edemedim, bu esnada o paket de kalkmış listeden. Neyse, yapacak bir şey yok.

İnterneti powerline ile aktardığım için zaten 25-30 mbit ancak gidiyor, artık 1 Mayıs'ı bekleyip uygun bir tarife ile Apple TV paketine geçerim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeatSide

Küçük bir update. Apple Tv 50mbps 125gb kullanıyorum. Dün akşam olan 79 tllik Apple Tv paketlerini Süperonline aniden kaldırdı. Ben de dün akşam 79 tlye 100mbps 75 paketine geçiş yapmak için aramıştım. Bugün tekrar aradım ve bu paketlerin kalktığını ve geçiş yapamayacağımı söyledi. Sözleşmemde geçiş yapabileceğimin yazdığını söylediğim an kayıt oluşturduğunu ve bize geri döneceğimi söyledi. Yani uzun lafın kısası yeni 1 mayıs uygulamasıyla beraber çok mantıklı olan 79tllik paketler kaldırılmış. Şaşılası 🤔

100Mbit-75GB kampanaysı hala var. Işık hızı kampanyası altında geçiyor, Apple TV hediyesi yok dolayısıyla taahhüt 2 yıl Nedense müşteri hizmetleri böyle bir kampanya yok cevabını önce iletiyor, ısrar edince kampanyayı buluyor.
    Yeni müşterilere 85TL. Taahütünüz bitmek üzereyse iptal bölümünde 80TL öneriyor. Yakın zamanda bunu da kaldırırlar diye tahmin ediyorum.

• İyi ki 1 mayıs ı beklemeyip 79 tl paketi almışım , hız 50 mgbt ama yeter
    Zaten ip tv için 16 yeter bile , umarım belirtilen tebliğe harfiyen uyarlar

• panama P kullanıcısına yanıt
    İyi yakalamışsınız hocam, hem 2 sene için 79 iyi fiyat diye düşünüyorum, herşey artıyor. 100Mbit'de düştüğünde üzmeyecek bir hız. Apple TV'de cabası.

• someoneme kullanıcısına yanıt
    Benim taahhüdüm bitmedi, Ekim ayında bitecek, gece kuşu tarifesi ama gece oturup da hiç bir şey indirmedim aylardır (50Mbit 100GB AKN).. Ama malum BTK kararları itibariyle, şimdiden değiştirsem mi diyorum.. Online işlemlerde 100 Mbps 75 GB 80TL olarak bulunuyor. Olmadı ona geçeyim artık..

EDIT: 25Mbit 100 GB de 65 TL görünüyor. Sonuçta 24 üzeri olanlar 16'ya düşeceği için 25 veya 50 olması pek fark etmeyecek gibi. (Apple TV'siz)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cat_power -- 26 Nisan 2017; 9:05:29 >
  • Indirme az yapıyorsanız adsl de bakabilirsiniz. Turknetin fiyat avantajı da var ve taahütsüz ama superonline fiber hız ve ping degerleri açısından bende sorunsuz.

• someoneme kullanıcısına yanıt
    Torrent'le işim yok, ama legal olarak veri transferi aylık 200GB'yi buluyor. Spotify, Nexflix, Digiturk streaming, home office çalıştığım için, şirket bilgisayarının cloud sync vs. Turk.net'te henüz aktif altyapı kapsamında değilmişim, 35Mbit hız ve 150 GB AKN verebiliyorlar. 2017 planı içerisinde varmış. Zaten Superonline ile taahhüdüm Ekim ayına kadar var, en güzeli o zamana kadar bekleyip tekrar değerlendirmek olacak gibi.

• quote:

Benim taahhüdüm bitmedi, Ekim ayında bitecek, gece kuşu tarifesi ama gece oturup da hiç bir şey indirmedim aylardır (50Mbit 100GB AKN).. Ama malum BTK kararları itibariyle, şimdiden değiştirsem mi diyorum.. Online işlemlerde 100 Mbps 75 GB 80TL olarak bulunuyor. Olmadı ona geçeyim artık..

EDIT: 25Mbit 100 GB de 65 TL görünüyor. Sonuçta 24 üzeri olanlar 16'ya düşeceği için 25 veya 50 olması pek fark etmeyecek gibi. (Apple TV'siz)

Hocam bende aynı tarifedeydim, temmuz a kadar taahhüdüm vardı. Sizde mevcut tarifeyi uzatın böylece size 36 ay değil 30 ay taahhüde gelmiş olacak

Gece kuşundan geçiş YOk derlerse de var hocam , güzel dille müşteri kaybetmeyin deyince özel bir hatta bağlayıp yapıyorlar bence değerlendirin ben ağple tv den beklediğimin ötesinde memnunum

Açıkçası Apple TV'den ne beklemem gerektiğini kestiremiyorum. Alıp da kenarda mı kalır acaba. Turkcell TV Plus aboneliği için ayrı para istiyorlar mı? Yoksa birlikte mi geliyor hocam?

İşe yarayacak bir şey ise artmış hali ile 99₺ de verilebilir, yeter ki işe yarasın. Bu arada, film kanalları ve yan oda çocuk üyeliği ile digiturk'e sanırım 79₺ ödüyorum, turkcell tv Plus mantıklı birşey ise belki Digiturk'ü de iptal ederim.

• quote:

Açıkçası Apple TV'den ne beklemem gerektiğini kestiremiyorum. Alıp da kenarda mı kalır acaba. Turkcell TV Plus aboneliği için ayrı para istiyorlar mı? Yoksa birlikte mi geliyor hocam?

İşe yarayacak bir şey ise artmış hali ile 99₺ de verilebilir, yeter ki işe yarasın. Bu arada, film kanalları ve yan oda çocuk üyeliği ile digiturk'e sanırım 79₺ ödüyorum, turkcell tv Plus mantıklı birşey ise belki Digiturk'ü de iptal ederim.

TV+ hiç iyi değil full paket değil.

+Cep diye birşey. Belgeseller, film kanalları kapalı.

Ulusal kanallar açık.

Bir de film falan var.

Dt Play 5 TL. Çok daha iyi.

ATV 4 u alır almaz 360tl ye sattım çünkü Android uydu alıcıya sahibim. Android cihaza

Tivibu, DT play, DT dilediğin yerde, puhu TV, seyirturk, dizitab yükledim. Süper oldu.

Her Android cihaz maalesef DT play, Tivibu, dsmart göre çalıştırmıyor. Dikkat etmek gerekiyor.

Özetle ATV 4 u alın. 400-450 TL'ye satın. 99-12=87 TL ye 100 mbit 175GB almış olursunuz.

• çağrı merkezi Apple TV kampanyası için hala 79,90 tl lik tarifeleri görüyor ve öneriyor. Apple TV eski versiyonu var, iphone veya ipad kullanıyorsanız görüntüyü ekrana kolayca aktarabilirsiniz. onun dışında hiç bir özelliğini kullanmadım. yeni versiyonda bir çok app yüklenebiliyor. bir gözatın isterseniz. bir de APPLE TV üzerine IP tv kurulumu ile açıklamalar forumda mevcut. biraz karmaşık da olsa yapanlar var.

ben dün 25 mbit 100 gb akk pakete geçtim, 69 tl'ye. bu kampanya 1 mayıs'ta bitiyor. 3 ay 100 mbit hız hediye. 3 ay sonra 50 mbit hıza çıkaracam paketi. bence şu yüksek akk'li an en mantıklı paket bu. BTK kararı çok bir şey değiştirmeyecek bence. en büyük hareket 25 mbit'lik paketleri 24 mbit'e çekmeleri olur. diğer paketler ve fiyatlar çok oynamayacak diye düşünüyorum.

Bu arada taahhüdü henüz bitmeyenler, 25 mbit hız kullanıyorsanız 1 mayıs öncesi taahhüt yenileme bir opsiyon olabilir. 25'i kaldırıp 24'e çekerlerse kazançlı çıkarsınız.

• İnterneti kontrol ettim aktif olmuş, yakında apple tv gelir satarız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam selamlar , ben aldığım in memnunum keyifli bir alet eğer apple cihazı kullanıyorsanız . Özellikle ip tv konusunu araştırırsanız yan oda üyeliğinize alternatif olabilir

Ben 79 Luk paket ile aldım o yüzden mantıklı geldi , ilave 20 tl verilir mi emin değilim 36 ayda saten cihaz parasına gelir

iPhone ve iPad kullanıyorum hocam. IP TV açısından neyi kast ediyorsunuz? Netflix'i Smart TV'den izliyorum. Turkcell TV için ilave paket almak lazım anladığım kadarıyla.

Kullanan bir arkadaşım vs de yok ki alıp 2 gün kurcalayayım. Zaten 79TL'lik tarife bitti. Bari 1 Mayıs'ı bekleyeyim. Belki de geçip beğenmezsem satarım cihazı.

• SeatSide S kullanıcısına yanıt
    Hocam kotası 175 GB , ben 3 gün önce 25 mbps AKK'sizden geçtim. Aynı mantıkla millet geçiyor. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srsy

Hocam kotası 175 GB , ben 3 gün önce 25 mbps AKK'sizden geçtim. Aynı mantıkla millet geçiyor. :)

Aynen hocam işte ben de 50 mbps 125 gb'den geçmeye çalıştım ki saçma bir şekilde geçirmemeye çalışıyorlar. Tahahütümde olan pakete geçirmemek ne demek ya!
  • quote:

iPhone ve iPad kullanıyorum hocam. IP TV açısından neyi kast ediyorsunuz? Netflix'i Smart TV'den izliyorum. Turkcell TV için ilave paket almak lazım anladığım kadarıyla.

Kullanan bir arkadaşım vs de yok ki alıp 2 gün kurcalayayım. Zaten 79TL'lik tarife bitti. Bari 1 Mayıs'ı bekleyeyim. Belki de geçip beğenmezsem satarım cihazı.

Hocam Turkcell tv içerik zayıf görüntü yetersiz , smart tv varsa ağple tv çok fark yaratır mı emin değilim

Ben pioneer dan vazgeçemediğim için bende smart tv etkisi yarattı . Yan oda varsa açarsın Apple TV yi oradan Turkcell tv iş görebilir en kötü satarsın

• Arkadaşlar süperonline geçmeyi düşünüyorum fiber hangi kampanyayı önerirsiniz ? Ayrıca sizce 1 mayıs sonrası mı geçmeliyim öncesi mi

• benim arkadaşımda akksız 25mb var ve turkcelltv+ vardı.ayda 115 mi ne ödüyormuş. aramışlar bunu taahhüdünüzü uzatın 3 sene apple tv verelim demişler.o da tamam demiş. vermişler apple'ı ondan sonra bir sms turkcelltv+'ınız iptal olmuştur kutuyu teslim edin diye. adamın böyle bir talebi yok, böyle bir uyarıda bulunmamışlar. kafaları iyi bunların.
    çözümleride appledan vazgeçin ve tukclltv yi iade edin 1 günlüğüne ertesi gün geri alın şeklinde.enteresan.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.