Şimdi Ara

Superonline-Apple TV 4 kampanyası (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
305
Cevap
5
Favori
19.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 25mbit akksiz den iki kampnayaya geçilebiliyor.

1.) 100 MB 175GB
    2) 100 MB 160 GB + asus zenfone 7

asusa gecersek tv+ cep iptal olur mu?
    atv yi geri isterler mi?
    cesaret edip asusa geçemedim.

Superonline-Apple TV 4 kampanyası
  • Arkadaşlar Süperonline online işlemler üzerinde hız değikliği yapmayı deneyebilirmisiniz lütfen. Bende hiçbir pakete geçiş yok şu an

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi en mantıklı kampanya bu mudur arkadaşlar? Taahhüdüm bitti, 1 Mayıs sonrasını da düşünürsek 100 mbit kullanmak şart oldu sanırım, en azından benim için... 10 TL'lik farklar için Apple TV'den mahrum kalmak mantıksız olsa gerek.
  • TaKo kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba . Şu an 25 Mbps Kotasız 99 TL paketini kullanıyorum . 100 Mbps hız olan bi pakete geçmeyi düşünüyorum . Normal kampanya 100 Mbps 75 GB olan var 79.90 sonrasında 24 Mbps hıza düşecek . Bu paket Apple TV kampanyası 100 Mbps 175 GB olan ancak fiyat 100 TL yine kota sonra 24 e düşecek . Arada 20 lira fark var ve 36 ay taahhüt istiyor 720 Lira yapıyor . İlk başta mantıklı gelsede bu kampanya hesaplayınca gereksiz geliyor . Mantıklı olan 100 Mbps 75 Gb 79.90 TL olan paket
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umut Aşkın

Hocam merhaba . Şu an 25 Mbps Kotasız 99 TL paketini kullanıyorum . 100 Mbps hız olan bi pakete geçmeyi düşünüyorum . Normal kampanya 100 Mbps 75 GB olan var 79.90 sonrasında 24 Mbps hıza düşecek . Bu paket Apple TV kampanyası 100 Mbps 175 GB olan ancak fiyat 100 TL yine kota sonra 24 e düşecek . Arada 20 lira fark var ve 36 ay taahhüt istiyor 720 Lira yapıyor . İlk başta mantıklı gelsede bu kampanya hesaplayınca gereksiz geliyor . Mantıklı olan 100 Mbps 75 Gb 79.90 TL olan paket

O pakete geçiş yapabiliyor musunuz? Bildiğim kadarıyla 79.99 tlllik paketler kalktı. Çünkü ben de 79.99 tllik 50/125 paketini kullanıyorum. Geçiş yapmak istediğimde paketin kalktığını söylüyorlar

• SeatSide S kullanıcısına yanıt
    Biraz önce aradım kendiler söylediler bu pakete geçebilirsin diye . İnternetten baktım 2016 sonunda bitmiş görünüyor ama dediğim gibi kendiler teklif etti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umut Aşkın

Biraz önce aradım kendiler söylediler bu pakete geçebilirsin diye . İnternetten baktım 2016 sonunda bitmiş görünüyor ama dediğim gibi kendiler teklif etti

Hocam ciddi misiniz ya! Bu tam bir çifte standart. Ben 5 gündür hız değişikliği yapmaya çalışıyorum paket kapanadı diyorlar bana. Size bugüm geçirelim demişler. Arayıp hesap sorma zamanı geldi.

• SeatSide S kullanıcısına yanıt
    Hatta kampanyanın son tarihi 5 mayıs dedi . Bende büyük ihtimalle bu kampanyaya geçicem

• Umut Aşkın U kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam. Hemen arayıp bir şeyler yapacağım.
  • Umut Aşkın U kullanıcısına yanıt
    100 mbit 75 GB ve Apple TV dahil mi? Yoksa Apple TV'siz bi kampanya mı o? Dahilse bugün arayıp ben de bi şansımı deniyim...

• TaKo kullanıcısına yanıt
    Değil tabiki hocam eğer öyle olsaydı havada kapardık onu

• Hala geçmeyen varsa hiç düşünmeden bu kampanyaya geçsin derim. Yeni kotalı paketler feci derecede kazık.
  • Altyapi olsa 3 sene taahut verirdim

2019 dan sonra 100mbit akk siz kullanır hem :)

İmkanı olan alsın bence

• Arkadaşlar az önce aradım Yaşar diye bir mh çıktı.Apple Tv fiyatını sordum.100 mbps 75 akk bana 79.90 fiyat verdi.Düşüneyim dedim

10 dk sonra aradım tamam kabul ettim demek için.Başka biri bana öyle bir kampanyanın olmadığını min. 99.90 olduğunu söyledi.79.90 şimdi var mı yok mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Calıgula

Arkadaşlar az önce aradım Yaşar diye bir mh çıktı.Apple Tv fiyatını sordum.100 mbps 75 akk bana 79.90 fiyat verdi.Düşüneyim dedim

10 dk sonra aradım tamam kabul ettim demek için.Başka biri bana öyle bir kampanyanın olmadığını min. 99.90 olduğunu söyledi.79.90 şimdi var mı yok mu ?

79.90'lık kaldırıldı.
  • Arkadaşlar tam bu kampanya için taahhüt vericektim ama yeni düzenlemeyle birlikte kafam karıştı. 1 Mayıs'tan önce taahhüt verirsem AKK aşım sonrası GB başına 1 TL alacaklar mı? Eğer öyleyse 25 mbit sınırsıza geçelim rahat rahat saate bakmadan kullanalım bari... 100 mbit'i AKK'yı aştığımızda 24 mbit'e düşsün diye alıyorduk biz! Şimdi bi anlamı kalmadı o zaman?

• Bugün forumda dolaşan belgeye göre iyiki geçmişim bu kampanyaya 😀 125gb 50mbps 79 tl.

• Bu 1 tl olayı doğru mu ? Ben Nisa'n ayında taahhüdünü 3 yıl uzattım . Biz bu olaydan etkilenmiyoruzdur diye düşünüyorum

Sonuçta ilave bir ücret çıkaramazlar

Bence net ve sağlıklı bilgiler henüz yok

• quote:

Orijinalden alıntı: panama

Bu 1 tl olayı doğru mu ? Ben Nisa'n ayında taahhüdünü 3 yıl uzattım . Biz bu olaydan etkilenmiyoruzdur diye düşünüyorum

Ben de Nisan'da uzattım. Endişelenmeni gerektirecek bir şey yok. 2020'ye kadar rahatız. Superonline'ın değişiklikleri yeni aboneleri ve taahhütsüz olanları ilgilendiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: panama

Bu 1 tl olayı doğru mu ? Ben Nisa'n ayında taahhüdünü 3 yıl uzattım . Biz bu olaydan etkilenmiyoruzdur diye düşünüyorum

Bana birisi ağır trollemiş gibi geliyor ama... Gerçek olamayacak kadar saçma. Olsa bile uzun sürmeyecek diye düşünüyorum.

Pazartesi Salı ak koyun, kara koyun belli olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cat_power -- 30 Nisan 2017; 11:27:10 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.