Şimdi Ara

Superonline-Apple TV 4 kampanyası (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
305
Cevap
5
Favori
19.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu kampanyada apple tv uzerinden netflix yada nba tv falan izlesem kotaya dahil mi hariç mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üstteki iki arkadaş

1-apple TV kampanyasına geçebilirsin,cihaz bedavaya gelmiş olur

2-turkcell TV hariç tüm online içerikler kotadan yer

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar tablet mi
    Turkcell Tv mi ?
  • pardon

Arkadaşlar tablet mi
    apple Tv mi ? :D
  • 25megabit Akksiz apple tv kampanyasındaydım.

Bu yazıyı görünce biraz önce https://www.superonline.net/hesabim/urunler

adresine girdim.

99tl ye 100mbit 175 AKK (indirme) önerdi. İki yerden onay verdim.

Bir dakikada geçiş sağlandı.

92mbit/s hız görüyorum.

Sistem tekrar 25mbit akksize geri dönmeme izin veriyor.

umarım ceza çıkartmazlar.

cep telefonundan girip baktım.
    AKK 100/100 gözüküyor. Ay sonu olduğu için olabilir.

Superonline-Apple TV 4 kampanyası

Tekrar değişti.

Superonline-Apple TV 4 kampanyası

Sitede:

Kampanya taahhüdünüz devam ettiği sürece taahhütlü (indirimli) fiyatlardan, kampanya taahhüdünüzün sonlanması durumunda tarife fiyatlarından ücretlendirilirsiniz. Kotalı paketlerde data kullanım hesaplaması gün üzerinden yapılmaktadır. Örneğin 4 GB kotalı bir paketi yalnızca 15 gün kullanmanız durumunda kota hakkınız 2 GB olup, 2 GB üzerindeki kullanımlarınız kota aşımı olarak ücretlendirilir. Paket değişiklikleri sadece üst paketlere geçiş şeklinde yapılabilmektedir. Paket değişikliği işlemi bir fatura dönemi içerisinde ADSL/Yalın ADSL için maksimum 2 kez, Fiber için sınırsız sayıda yapılabilmektedir.

yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 24 Mart 2017; 22:53:34 >

• merhaba arkadaşlar. apple tv elime ulaşdı biraz önce. Hediye cepden türkcell tv kullanmam için apple tv yi aktif etmem gerektğini söylemişti müşteri hizmetleri. Ben direk kapalı kutu satmak istiyorum. bır sıkıntı olur mu ?
  • bana şuan 100mbit - 250gb akn paketini 0-3ay 0 tl, 3-27 ay'ı 99TL olarak veriyor. Alsammı karar veremedim. Şu an 150gb akn var 50mbit 69TL ödüyorum
  • Diyelim ki apple tv kampanyasına dahil olduk. Taahhüt süreci içerisinde fiber bulunmayan bir yere taşınma durumu oluştu. Superonline adsl/vdsl tarifelerinden birine transfer olduğumuzda sıkıntı olmuyor diye biliyorum. apple tv burada sorun oluşturur mu?
  • Arkadaşlar gelen Apple TV yi satacağım. Elimde fatura yok tuhadüt yok. Nasıl satacam adama? İlerde garanti ile işi olursa nasıl işleyecek süreç ? Kutusundan mi çıkıyor ? Biri bilgi verebilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: egeboys0

Arkadaşlar gelen Apple TV yi satacağım. Elimde fatura yok tuhadüt yok. Nasıl satacam adama? İlerde garanti ile işi olursa nasıl işleyecek süreç ? Kutusundan mi çıkıyor ? Biri bilgi verebilir mi?

Fatura istenmiyor bildiğim, durumu dahttps://checkcoverage.apple.com/tr/tr/ bakılabilir, ama alacak olana kalmış huylanabilir vs..
  • quote:

Orijinalden alıntı: nofearl

quote:

Orijinalden alıntı: egeboys0

Arkadaşlar gelen Apple TV yi satacağım. Elimde fatura yok tuhadüt yok. Nasıl satacam adama? İlerde garanti ile işi olursa nasıl işleyecek süreç ? Kutusundan mi çıkıyor ? Biri bilgi verebilir mi?

Fatura istenmiyor bildiğim, durumu dahttps://checkcoverage.apple.com/tr/tr/ bakılabilir, ama alacak olana kalmış huylanabilir vs..

Bilgi için teşekkürler.

• Checkcovarege cihazın aktive edildiği tarihi baz alıyor dolayısıyla ben aldıktan yaklaşık 1hafta sonra kurunca garanti süresi o tarihin 2sene sonrasını gösteriyor oldu

• egeboys0 E kullanıcısına yanıt
    Kampanya ile promosyon ürün olarak verildiğinden bir ihtimal garantilik bir durum olursa Apple Türkiye Superonline sözleşmesini isteyebilir. Cihazın o kampanya kapsamında sıfır olarak elde edildiğine ilişkin olarak. Ama bu sadece aklıma gelen bir ihtimal. Belki de cihaz kayıt yapıldığında zaten Apple kayıtlarında Superonline promosyon cihazı olduğu gözükür ve belge vs. istemezler.

Cihazı satarken alıcıya promosyon durumunu söylersiniz. Alacak alan da ona göre karar verir.
  • oup59 kullanıcısına yanıt
    Cihazın garanti süresi bitmediyse isterse elinde belge olmasın, cihaz sıfır olmasın yine de cihaza bakarlar öyle olsa faturası olmayan 2.el cihazlara bakmazlar ki ben baktıklarına çok şahit oldum Apple Store'da

• teyzen nevfik T kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam olabilir. Alıcı açısından baktım ben. Sıfır cihaz alacak ama elinde hiç belge olmayacak. Her şeye rağmen elinde bir şeyler olsun isteyebilir.
  • Onun için de almadan önce seri numarasından kontrol yapar bakar ki cihazın garantisi başlamamış mis gibi sıfır cihaz almış olur hocam.

• 25 mbit AKK'sız tarife kullanıyorum yaklaşık 2 senedir. Taahütüm 7.ayda bitiyordu. Dün Ankarada'ki Superonline bayiisi tarafından arandım ücretimin aynı kalacagını 36 ay taahüt verirsem Apple Tv hediye edeceklerini söylediler. Bende hizmetten memnun olduğum için kabul ettim. Ama kabul etmeden önce eğer fiber olmayan biryere taşınırsam ne gibi bi sorunla karşılaşırım diye sordum, onlar da eğer taşındığınız yerde fiber yoksa bu Turkcell Superonline'ın eksikliğidir sizi madur etmeyiz dediler. Daha sonra 2018'de AKK kalkacak 3 sene çok uzun bi taahüt değil mi diye sordum, cevap olarak bu daha kesinleşmiş bi konu değil ancak eğer olur da 2018'de AKK kalkarsa tarife fiyatlarımız sizin lehinize olacak şekilde güncellenir dendi. Cevaplar tatmin edici olduğundan taahüt verip cihazı kabul ettim.

Dün akşam teslimat yapıldı. İlk olarak Infuse programını kurdum, gayet başarılı. Bilgisayar olarak Macbook ve telefon olarak da Iphone kullandığım için cihaz ile gayet entegre çalışıyorlar. Henüz tam inceleme fırsatı bulamadım ama kullanışlı bi cihaz gibi görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cheRnogod

25 mbit AKK'sız tarife kullanıyorum yaklaşık 2 senedir. Taahütüm 7.ayda bitiyordu. Dün Ankarada'ki Superonline bayiisi tarafından arandım ücretimin aynı kalacagını 36 ay taahüt verirsem Apple Tv hediye edeceklerini söylediler. Bende hizmetten memnun olduğum için kabul ettim. Ama kabul etmeden önce eğer fiber olmayan biryere taşınırsam ne gibi bi sorunla karşılaşırım diye sordum, onlar da eğer taşındığınız yerde fiber yoksa bu Turkcell Superonline'ın eksikliğidir sizi madur etmeyiz dediler. Daha sonra 2018'de AKK kalkacak 3 sene çok uzun bi taahüt değil mi diye sordum, cevap olarak bu daha kesinleşmiş bi konu değil ancak eğer olur da 2018'de AKK kalkarsa tarife fiyatlarımız sizin lehinize olacak şekilde güncellenir dendi. Cevaplar tatmin edici olduğundan taahüt verip cihazı kabul ettim.

Dün akşam teslimat yapıldı. İlk olarak Infuse programını kurdum, gayet başarılı. Bilgisayar olarak Macbook ve telefon olarak da Iphone kullandığım için cihaz ile gayet entegre çalışıyorlar. Henüz tam inceleme fırsatı bulamadım ama kullanışlı bi cihaz gibi görünüyor.

cevaplar baya "bayi" cevabı olmuş, doğruluk payı yok :)

• Ahaha inanmak zorunda değilsiniz zaten. Bu önyargıyla inanmasanız da olur. Kimseyi inandırmak zorunda hissetmiyorum kendimi sadece yaşadıklarımı paylaştım.
  • Apple tv üzerinden turkcell tvyi izleyen var mıdır? Son bir aydır sürekli olarak takılmalar meydana geliyor. Kablolu kullanıyorum, kablosuz da deniyorum farketmiyor.

Müşteri hizmetlerine söyledik ama aradıkları 1,5dk süresince takılmayınca bir işlem yapmadılar sıkıntı olursa arayın dediler. aradık modemi güncelledi göya ama değişen birşey yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.