Şimdi Ara

Superonline-Apple TV 4 kampanyası (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
305
Cevap
5
Favori
19.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 50 Mbps 125 GB Akk 79 liralık paket var..2019 yılına da sözleşme var..Bakalım ne olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ElPoderoso

quote:

Orijinalden alıntı: panama

Bu 1 tl olayı doğru mu ? Ben Nisa'n ayında taahhüdünü 3 yıl uzattım . Biz bu olaydan etkilenmiyoruzdur diye düşünüyorum

Sonuçta ilave bir ücret çıkaramazlar

Bence net ve sağlıklı bilgiler henüz yok

Ben de Nisan'da uzattım. Endişelenmeni gerektirecek bir şey yok. 2020'ye kadar rahatız. Superonline'ın değişiklikleri yeni aboneleri ve taahhütsüz olanları ilgilendiriyor.

Bence de hocam beni olumsuz etkileyecek bir düzenleme yapamazlar ilave bir masraf vs gibi , bence Nisa'nda uzatmamız iyi ve anlamlı olmuş hem 79 tl den bağladık hem bu düzenlemeden etkilenmeYiz gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 50mbit 125gb 79tl paketini aynı ücret devam edecek şekilde 100mbit 75gb ile değiştirebiliyorduk,
    ben unuttum değiştirmeyi, şimdi yeni düzenleme ile 50mbit'te kaldık. kota aşımında 16mbit'e düşecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crawlin'

50mbit 125gb 79tl paketini aynı ücret devam edecek şekilde 100mbit 75gb ile değiştirebiliyorduk,
    ben unuttum değiştirmeyi, şimdi yeni düzenleme ile 50mbit'te kaldık. kota aşımında 16mbit'e düşecek.

Aaaa nasıl ne zaman değişim imkanı var idi ?
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Yakın zamana kadar vardı. Bir iki ay önce.

• quote:

Yakın zamana kadar vardı. Bir iki ay önce.

Tühh..Kaçırmışız.Keşke baksaymışım bu konuya.

Neyse en azından 2 yıl daha rahatız
  • 10 gün önce 100 Mbit 75 GB Apple TV hediyeli paket almıştım. Çok kararsızdım Mayıs'ı beklemek konusunda ama bu durumda iyi yapmış olduğum söylenebilir. Hızım en kötü 25 mbit e iner diye düşünmüştüm ama akk sonrası 50 mbit e düştü. 3 yıl sözleşme de var. Açıkçası ben yaptığım anlaşmadan memnun kaldım. 80 liraya 100 mbit 75 GB + 50mbit sınırsız internet olmuş oldu. Yanında Apple TV hediye oldu üstüne de 2019 da komple kotasız olacak ki onu da yaklaşık 1,5 yıl kullanabileceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReJim

10 gün önce 100 Mbit 75 GB Apple TV hediyeli paket almıştım. Çok kararsızdım Mayıs'ı beklemek konusunda ama bu durumda iyi yapmış olduğum söylenebilir. Hızım en kötü 25 mbit e iner diye düşünmüştüm ama akk sonrası 50 mbit e düştü. 3 yıl sözleşme de var. Açıkçası ben yaptığım anlaşmadan memnun kaldım. 80 liraya 100 mbit 75 GB + 50mbit sınırsız internet olmuş oldu. Yanında Apple TV hediye oldu üstüne de 2019 da komple kotasız olacak ki onu da yaklaşık 1,5 yıl kullanabileceğim.

İyi yakalamışsınız hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ReJim kullanıcısına yanıt
    100mbit 50mbit'e düşecek diye bir açıklama yoktu hiç bir yerde ?
  • O şekilde değildi zaten. AKK sonra hız 3 mbit e iner yazıyor. Ama BTK nın verdiği bilgide Mayısta 100 mbit e kadar hızlarda akk sonrası hız 50 mb bit e iner yazıyordu ben ona güvendim. Bu ''E kadar'' yazması sebebiyle belki 25 mbit olur dedim ama 50 mbit oldu valla. Açıkçası ben de şaşırdım. Birkaç gün kontrol edicem eğer değişiklik olursa haber veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReJim -- 30 Nisan 2017; 19:15:46 >
  • ReJim kullanıcısına yanıt
    akn sonrası 50mbit'e iner diye bir ibare yok. yanlış bilgi...

https://www.btk.gov.tr/File/?path=ROOT%2f1%2fDocuments%2fKurul+Karar%C4%B1%2f(518)_(10)+Adil+Kullan%C4%B1m+Noktas%C4%B1.pdf

Paket Lansmanındaki İndirme Hızı - Üst Sınır 50 Mbit/sn
    Uygulanacak Asgari AKN Sonrası İndirme Hızı 16 Mbit/sn

Paket Lansmanındaki İndirme Hızı - Üst Sınır 100 Mbit/sn
    Uygulanacak Asgari AKN Sonrası İndirme Hızı 24 Mbit/sn
  • Verdiğiniz bilgi doğrudur. Ben de bu bilgiye göre 25 mbit bekliyordum ama dediğim gibi şu anda AKK sonrası 50 mbit; ki buna ben de şaşırmış durumdayım. Fakat normalde 100 in biraz üstünde değerler aldığımı da belirtmem gerekiyor sanırım.

25 mbit de olsa bu fiyata bence iyidir ama 50 olursa o zaman bu kota işinin zararını onlardan fazlasıyla çıkarırım içiniz rahat olsun

• yahu arkadaşlar bu appletv olmasa pişman olacağım sol'a geçtiğime. şu anda turktelekom tarifeleri daha iyi :(
  • Turktelekom'un hangi tarifesi daha iyi hocam?

• quote:

yahu arkadaşlar bu appletv olmasa pişman olacağım sol'a geçtiğime. şu anda turktelekom tarifeleri daha iyi :(

Turktelekomun fiyatları patlamış :) az önce görüştüm 100 mbps 200 gb kota akk sonrası hız 3. fiyat : 130 tl hahaha bu mu iyi :)
  • Pek takip edemedim , son durumda bizim bu apple paletleri için 2-8 arası kotasız, 50 mps içinde kota dolumu sonrası 16 mps değil mi ?

Ek olarak aradım ama bulamadım ipastore için PayPal satın alımını anlatan video var mıydı

Yardımınız için teşekkürler

• 25mb akksız appletvli 99 lira veriyorduk.fiyatta güncelleme olmasada hızda bari güncelleme yapmayacaklar mı?

100mb 175gb lık tarifeye geçiş yapabilirsiniz diyor buna mı geçiş yapmalı?

• telefon varsa
    35 Mbps 50 GB 52 .90TL
    50 Mbps 50 GB 57 .90TL
    100 Mbps 50 GB 72 .90TL

ilk iki hızın kota aşımında düşeceği hız 16mbit

yalın için de şöyle
    35 Mbps 50 GB 64 .90TL
    50 Mbps 50 GB 69 .90TL
    100 Mbps 50 GB 84 .90TL

SOL'da şu anda 50mbit 79.90, 100mbit 99.90.

kota miktarını artık hesaba katmayın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

25mb akksız appletvli 99 lira veriyorduk.fiyatta güncelleme olmasada hızda bari güncelleme yapmayacaklar mı?

100mbit kota dolunca zaten 24mbit'e düşecek, 25mbit sınırsız ile arasında 1mbit var.

175gb 100mbit ile inecek, daha mantıklı bence.

bir ekleme yapayım; 25mbit sınırsız'da upload daha iyiymiş, upload gereksini varsa o da tercih edilebilir. biraz zor bir karar gibi şu anda :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adabeyi -- 1 Mayıs 2017; 19:30:46 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

25mb akksız appletvli 99 lira veriyorduk.fiyatta güncelleme olmasada hızda bari güncelleme yapmayacaklar mı?

100mbit kota dolunca zaten 24mbit'e düşecek, 25mbit sınırsız ile arasında 1mbit var.

175gb 100mbit ile inecek, daha mantıklı bence.

bir ekleme yapayım; 25mbit sınırsız'da upload daha iyiymiş, upload gereksini varsa o da tercih edilebilir. biraz zor bir karar gibi şu anda :)

25 mbps limitsizde upload ne kadar ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Bağımlısı -- 1 Mayıs 2017; 23:53:4 >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.