Şimdi Ara

Superonline Akşam Saatlerinde Ping Sorunu (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
453
Cevap
8
Favori
26.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Superonline Akşam Saatlerinde Ping Sorunuhiztesti.turktelekom.com.tr
    Türk Telekom Hız Testi
    https://hiztesti.turktelekom.com.tr
  • Erenköy bölgesindeyim düzeldi dendi ama gece saat 9-12 arası CSGO da dalgalanma oluyor.3 gün önce speedtestte ping 30 60 civarıydı göstermelik olarak düzeldi ama yine oyun içinde 20-30 ping dalgalanma oluyor bir sorun olduğuna nasıl ikna edicem bilmiyorum :D bunca zaman düzelmemesi çok garip

• ttankut T kullanıcısına yanıt

Göztepe Mahallesi Kadıköy, aynen belirttiğiniz gibi sıkıntılar devam ediyor.

• kablosuz olarak yaptığım hız testi bu şekilde ama csgo ve lol'de acayip ping oluyor. özellikle lol'de yerimden hareket edemiyorum. konum izmit/kocaeli.

Superonline Akşam Saatlerinde Ping Sorunu
  • Aynı sorun yaklaşık 2 haftadır devam etmekte. Superonline Fiber internet kullanıcısıyım. Hız testlerinde hiç bir problem gözükmüyor, indirme ve yükleme hızları gayet iyi ve stabil. Fakat oyuna girdiğimde pingimde sürekli dalgalanma ve ani yükselmeler oluyor. Ping ara sıra stabil görünse dahi müthiş bir gecikme yaşıyorum. Aslında stabil gözüken ping değerlerinde bile inanılmaz bir gecikme söz konusu. Sorun hala giderilmiş değil. Her gün düzenli olarak arayıp talep açmaktayım. Verilen yanıtlar neticesinde sürekli olarak sorunun Avrupa kıtasında olduğu, fakat sorunun nedeninin nereden kaynaklandığının bilinmediği, çalışmaların devam ettiği fakat ne zaman çözüme ulaşacağının belirsiz olduğu bu yüzdende net bir cevap veremediklerini dile getiriyorlar. Ayrıca internet portum 176 ve 213 olarak her gün farklı bir portta. Gündüz bir dalgalanma yaşamıyorum fakat gecikmeler devam ediyor. Özellikle akşam ve gece saatlerinde rezalet bir hal alıyor. Umarım en kısa zamanda çözüme kavuşur! REZALET!

Superonline Akşam Saatlerinde Ping Sorunu

• bahçeşehirde problem çözüldü 1 haftadır falan ping veya paket kaybı olmuyor. ama discordda her 1-2 saatte bir sesim robot gibi gelmeye baslıyor. paket kaybı baslıyor. serverdan cıkıp girince düzeliyor anlayamadım sebebi ne bunun.

• Mânâlùx Râpérâ M kullanıcısına yanıt

discord da paket kaybı %50 nin üstünde oluyor ondan .

• Reanimate kullanıcısına yanıt

aynen paket kaybı olduğunu biliyorum hocamda başka oyunlarda olmayıp sadece discord problemli bende. akşam saatlerinde çok nadiren oldu mesela bugün ama öğlen baya oluyordu.

• Bende roterdam sunucusunda oluyordu sunucu değiştirip paket kayb olmayan bir yer buluyordum.

• Bu gece yine çok kötü internet youtube videolar dolmuyor, twitter medyalar yüklenmiyor vs..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Berbat durumda discord , oyunlar 200ms  dalgalanıyor. TTNET darıca :(

• Sol bitmiş

• Ben diyim olmaz böyle rezalet siz ne dersiniz bilemiyorum. Göztepe Mahallesi Kadıköy İstanbul bitik.

• ekostros kullanıcısına yanıt

Bu sıkıntı özellikl bende çok uzun zamandır devam eden bir problem kronik olarak internet bağlattığımdan beri var. Göztepe Mahallesi Kadıköy İstanbul'dayım. Aynı şekilde Suadiye Mahallesinde de aynı durum var.

• PoWeRLoGY kullanıcısına yanıt

Tt fiber mi

• bence bu sıkıntılar bölgesel falan değil. bende bayadır sıkıntı yok, az önce test ettim halen sıkıntısız. daha çok ip bloğu ile alakalı gibi.

tavsiyem bir kaç kez modemi kapatıp açın ve sürekli farklı ip alıp denemeler yapın. yani bir ip değiştirin düzelmezse gene kapatıp açın modemi farklı bir ip alıp bu şekilde farklı iplerle 3-4 kez deneme yapın bakalım sonuç ne olacak.

• Tommy Shelby kullanıcısına yanıt

VDSL hocam , statik ip de var. Garip bir saçmalık 23:30 gibi normale döndü.

• Gaara34 kullanıcısına yanıt

Sizde hangi ip var, bende 176.33 statik ip bir de. İp bloğuyla da alakası yok bence bu işin.

• Tommy Shelby kullanıcısına yanıt

Bence de, katılıyorum size genel bir problem sirayet ediyor herkese belli zamanlarda artıyor iyice ve çok kötü bir tecrübe yaşatıyor uzun süre.

• Ben de Beylikdüzü'ndeyim. Akıl sağlığımı kaybedeceğim bilmem kaç aydır stabil internet kullanamıyorum. CGN'de miyim değil miyim bilmiyorum ama whatsmyip sitesindeki ile modem arayüzündeki ip adresim aynı.

Beylikdüzündeki diğer arkadaşlar yeni mi yaşıyor bu problemi yoksa uzun süredir var mı acaba?

WIFI6 5GHZ bandında bile 50 mbps'yi geçemiyorum o da ayrı canımı sıkmıyor değil. (Paket 100 mbps)

Belirtmeyi unuttum ben de 92 ip bloğundayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheProNightly -- 18 Mart 2022; 22:1:25 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.