Şimdi Ara

Superonline Akşam Saatlerinde Ping Sorunu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
451
Cevap
7
Favori
26.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

az önce müşteri temsilcisi ile görüştüm (zaten 4 gündür gerek arayarak gerek şikayet açarak görüşüyorum.)

bölgesel bir sıkıntı olduğunu kabul ettiler artık. arıza giderilene kadar bu tip sıkıntılar normal, açık konuşayım şuan açtığını taleplere de sıkıntı bilindiği için pek bakılmaz sıkıntı çözüldükten sonra eğer sizde halen devam ediyorsa o zaman bizimle iletişime geçin özetinde bir laf söyledi az önce görüştüğüm eleman.

• Gaara34 kullanıcısına yanıt

Arayıp statik ip aldım.aylardır olmayan 38 ms oldu şu an. 213 lü ip verdi sistem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yukarıda bir arkadaşta statik ip alınca çözüldü demişti. artık cgnat havuzundaki ipler kaldırmıyor mu yükü nedir. altyapı sıkıntısı olduğu aşikar. benim korkum bu sıkıntı kısa sürede çözülmeyebilir yada çözdük deseler bile kısa vadede gene patlayabilir. sıfır yatırımla buraya kadar. belli ki mevcut altyapı kaldırmıyor artık.

beylikdüzünde iyi bir alternatif olsa bir dakika durmam sol'de. gözüm turknet gigafiber'de ama beylikdüzü sol hakimiyetinde olduğu için yatırım yapacaklarını zannetmiyorum.

• Düzelir gibi olmuştu ama yine aynı tas aynı hamam bende. Sitelere tekte hızlıca erişemiyorum, her şey eksik eksik yükleniyor. Daha 11 ay var taahhüt bitimine.

Gerçi taahhüt bitse de @Gaara34 hocam söylediğiniz gibi burada SOL'dan başka Fiber alt yapısı yok en azından benim bölgemde. Diğer markalar da SOL alt yapısı ile fiber veriyor. Vodafone vs. hayatta kullanmam yine kötünün iyisi SOL ama böyle ne yapacağız bilmiyorum.

• Yaklaşık 1 saattir bende hiç bir sıkıntı yok. Her oyunda denedim pingler eskiye dönmüş ve ani artışlar yada paket kayıpları olmuyor şuan.

Son 1 saattir problem yoktu bende de. Gece ilerleyen saatlerde editlerim.

Gece editi: 10 dan 3 e kadar ki periyotta sıfır paket loss, pingler falanda normaldi. Bakalım yarın öğlen ve akşam yoğun saatlerde 5-10 arası nasıl olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mânâlùx Râpérâ -- 9 Mart 2022; 3:0:32 >
  • Mânâlùx Râpérâ M kullanıcısına yanıt

Bende de

• az önce internet gitti geldi. ip'm 213'le başlıyor şimdi.

• smart tvde Bi sıkıntı yok lakin online oyun ve telde sıkıntı büyük resimler açılmıyor bekliyor ping zaten tavanda.mh modemi güncelledim diyip kapatıyor bakalım ne olcak..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yaklasik bir haftadir bendede ayni sorun var .. Mh de birsey yapamiyor . Ne yapacaz 1 hafta oncesine kadar hersey guzeldi . Beylikduzundeyim.bende .

Hatta ariza kaydi actirdim. Pazar gunu , sali gunu aradilar benii ,ariza cozuldu vs diye . Sanki duzeldi gercekten ama belli bir sure sonra yine ayni degisen birsey yok .

Instagram da bir story acamaz oldu
    Amazon dan flim.izliyemez oldum

Isin garip yani ,speedtest yapinca hiz. Vs normal gorunuyor ama yalan bir twitter. Bile zor aciliyor .alakasi yok .

Bu arada 176 li ip de gorunuyorum speed testte bende.

Duzelmiyor ne sorunu bu acaba boyle

• Akşam 10dan gece 3 e kadar hiçbir sorun yoktu. Ne en ufak paket kaybı yada ping artışı. Bakalım yarın öğlen ve en önemlisi akşam yoğunluğunda nasıl olacak. 91 ile başlıyor benim ip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mânâlùx Râpérâ -- 9 Mart 2022; 3:1:57 >
  • Son durum.nedir arkdaslar . Bende hala ayni duzelme. Yok

• Adi herifleri kac kere aradim hala cozum olarak yok mikro dalga varsa etkiler yok komsunun modemi etkiler gibi salak salak cevaplar veriyorlar. Rezalet 2 haftadir internet

• beylikdüzü şuan çok büyük oranda sıkıntısız. 91. li ip deyim

lol euw ping 52 normal - paket kaybı sorunu yok gibi yüzde göremiyorum bu oyunda

valorant frankfurt - ping 40-50 arası normal - paket kaybı yok fakat istanbul sunucunda ping 8-9 sorunsuz ama %1 ile 5 arasında nadir paket kayıpları oluyor.

warzone ping 55-60 normal - paket kaybı çok nadir %1-2 oluyor.

lost ark eu central ping 47 normal - paket kaybı ayarına bakılıyor mu bu oyunda bilmiyorum.

• bende dün akşam 10 dan beri bi problem yok henüz. akşam 7-10 arası da problem olmazsa yoğun saatlerde geçmiş gibi duruyor. 91 li ip bloğu ve bahçeşehir için.

• ROUGE44 R kullanıcısına yanıt

Bugun aradim ariza kaydi actirdim. Ayni seyleri banada soylediler ya dedim kablodan masustu ile ayni sorun kabloyadami etki edecek mikro dalga. Sacmaliyorlar bildiginiz ,Ayrica mikro dalga firin yok zaten evde.

Cozum yok ariza kaydi actilar tekrar bu ne sacmalik ya . 2 .kez acildi ariza kaydi.

Ayrica uzaktan.modem.resetliyor ayar yapiyor cocuk.kandiriyorlar,

Bende beylikduzu ama ben 176.li ip deyim .

Sorun 176 li.ip de mi acaba.

• bende dün iyiydi internet. paket kayıpları minimumdaydı. sonra internet gidip geldi ip değişti, ondan sonra 1 kere paket kaybı yaşamadım. internet eskisi gibi hızlı. güncellerim değişiklik olursa.

• serkan1216 kullanıcısına yanıt

kesin bir şey demek güç. zaten sıkıntı tamamen geçmiş değil. misal lol euw sunucusunda oyuna başladığım pingle ile sabit bir şekilde oynardım yıllardır. şuan 51-52 ping ile başlıyorum çok nadirde olsa 60-70 olup düşüyor. var bir karın arısı halen ama son bir kaç güne nazaran daha iyi.

site üzerinden de şikayet açıp ping ekran görüntülerini ekleyin bir de çünkü iyi müşteri temsilcisine denk gelmek çok zor. bazısı hiç anlamıyor paket kaybı, ping vs.

• arada ping spike olmaya başladı, paket loss da oluyor ama önceki günler kadar kanser değil. maç boyu 50k paket kayıp oluyordu şuan 3-5k arası. düzeltiyolar gibi ama bilmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.