Şimdi Ara

Superonline Akşam Saatlerinde Ping Sorunu (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
451
Cevap
8
Favori
25.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siteleri üzerinden açtığım şikayette ısrarla cmd ekranı üzerinden “ping”, “tracert” ve “nslookup” yazıp oyunun ip adresine test yapın diyorlar. Ne bileyim ben warzone yada lol euw nin ip adresini. İnternette bir ip adresi var deniyorum cmd ekranından “istek zaman aşımına uğradı” diyor sürekli. Bahsettiğim oyunların yada konuda sıkıntı yaşadığınız oyunların bulabildiyseniz ip adreslerini paylaşır mısınız akşam test edeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Superonline Akşam Saatlerinde Ping Sorunu

bi değişiklik yok kaldığımız yerden devam

• başladı paket kaybı yavaştan

• 1 haftadır ping var sağlam çalışan sisteme kim bilir ne yaptılar da bu hale geldi.

• Kadıköy'de sorun yok bu ara.

• müşteri temsilcisi ile konuştum. paket kaybı sorunu ile alakalı alarm olduğunu söyledi. bölge bölge mi çözüyolar bilmiyorum ama bahçeşehirde devam ediyor problem.

• Yine başladık twittera bile giremiyor Allahın cezası.
    Parayı almayınca kesmeyi biliyorlar ahlaksız herifler.

• Şimdilik sorun düzeldi gibi bende. Umarım başlamaz tekrar.

176'lı IP, Beylikdüzü.

• bende tam düzelmedi ama düne göre çok daha iyi. arada gene discordda sesim gidiyor oyunda ping uçuyor ama kısa sürüyor.

• Dün gece düzelmişti bugün akşam yine patlak

• Eve yeni girdim telefondaki deneyim bariz daha iyi şuan. Birazdan pc ye geçer oyunlardaki durumu yazarım.

• Her akşamki gibi yine çökmeler var yine paket kayıpları yine yine yine

• allaha şükür bugünde %30-40 larda paket kayıpları üstüne ekstra olarak türkiye sunucularında 200 ms ping de eklenmiş çok şükür bin şükür.

• Statik ip aldım tekrar 213 lü ip ile bağlanıyorum sorunum düzeldi.

• Avcılar'da ikamet ediyorum aynı problem bende de var günlerdir. Gece 12'den sonra rahatlıyor akşam saatleri tam bir kabus. Aradığımda riot games sunucuları kaynaklı diyorlar o oyunlarla kıyaslamayın vs. ancak diğer iss kullanan arkadaşlarımda sabit düşük ping var. Nasıl çözeceğiz bu problemi.

• Statik IP alınca düzelecekse işimiz iş.

• beylikdüzü sıkıntı tamamen geçmiş değil ama düne göre biraz daha iyi riot oyunları dışında.

valorant 200+pingler görüyorum anlık. çok fazla sıçrama var paket kaybı %15-20-30 değişiyor.

lol euw 3 kez oyuna bağlanmayı çalıştım sonunda server bağlantısı kurdu. ping acayip değişken 70-80-90 150 - 200 lere kadar gelip düşüyor acayip dalgalı.

warzone bu gün iyi 70 ping civarı takılıyor, paket kaybı da olmuyor.

lost ark eu central genel olarak 47 ms alıyorum. çok nadir bi 200 ms gördüm anlık. genel olarak iyi şuan

EDIT: warzone da çok değişken gene 200ms gördüm.

Allah belanı versin superonline.

EDIT2: gene düzeldi, resmen bir şey deniyorlar üzerimizde. 50ms sabit warzone. Superonline Akşam Saatlerinde Ping Sorunu 

Superonline Akşam Saatlerinde Ping Sorunu

EDIT3: Warzone 50ms iken anlık 160-180 görüp düşüyor. 4-5 saniye sürüyor bu olay valla anlamadım ben ne yapıyor bunlar. sıkıldım artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 8 Mart 2022; 21:18:5 >
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt

Bende beylikdüzündeyim sorun genel mi diyorsunuz?

fifa oyuncusuyum durum bu günlerdir

normalde 4 bar en çok 50 ms alırım 10 yıldır.

100 mbit/20 mbit bağlantım

Superonline Akşam Saatlerinde Ping Sorunu

• Superonline Akşam Saatlerinde Ping Sorunu

benim internet direk 5-10sn lik düzeliyor, sonra fix yukardaki tarife. pingde 300lere vuruyor sonra düşüyor tr sunucularında üstelik.

• az önce superonline'ı aradım. müşteri temsilcisine bağlanmadan önce bant kaydı koymuşlar şu şekilde

"İstanbul ili avrupa yakası genelinde hız ve sayfa açama sıkıntısı yaşanmaktadır!"

kaçıncı güne girdik daha sorunun yeni farkına vardı beyefendiler.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.