Şimdi Ara

Sunucu Türkiye'ye mi taşınıyor?(taşındı) - TR Geçişler 23 Temmuza kadar 1 RP (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler westden trye gecicem bu tasinma kesinlesince denedim 19 ping gordum trye gecisler acilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 28 ping alıyorum gayet iyi oldu bu.
  • 2-3 saat önce birşey yoktu bir girdim 30 ping ağlamak istiyorum..

Her zaman derim Rito çalışıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Litendria

quote:

Orijinalden alıntı: un momento

40 pingle oynuyorum. 40 ping ile 9 ping arasinda ne gibi farkliliklar olacak allah askina kendinizi kandirmayin. kolsuzsaniz lowsaniz 1 pingle bile kolsuzsunuzdur. sanki sunucu tr ye tasininca bronzlar olacak plat platlar olacak master

Herkes 40 ping ile oynamiyor, sikinti da o.
    Turkiyedeki cogu oyuncu 70-90 ping ile oynuyor, 55 ping alti fark olmuyor zaten.

Emin misin hocam? Çünkü koreli bir oyuncu (Rush'tu sanırım) 30dan fazlada oynayamıyorum mu öyle bir şey demişti. Yine bazılarını gördüm 40a falan çıkınca baya bağırıp çağırıyorlar falan. Gerçekten yok mu fark?

• 11'le oynadım biraz önce vay be
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mithrandir.

quote:

Orijinalden alıntı: Litendria

quote:

Orijinalden alıntı: un momento

40 pingle oynuyorum. 40 ping ile 9 ping arasinda ne gibi farkliliklar olacak allah askina kendinizi kandirmayin. kolsuzsaniz lowsaniz 1 pingle bile kolsuzsunuzdur. sanki sunucu tr ye tasininca bronzlar olacak plat platlar olacak master

Herkes 40 ping ile oynamiyor, sikinti da o.
    Turkiyedeki cogu oyuncu 70-90 ping ile oynuyor, 55 ping alti fark olmuyor zaten.

Emin misin hocam? Çünkü koreli bir oyuncu (Rush'tu sanırım) 30dan fazlada oynayamıyorum mu öyle bir şey demişti. Yine bazılarını gördüm 40a falan çıkınca baya bağırıp çağırıyorlar falan. Gerçekten yok mu fark?

Türkiye için söylüyorum, yoksa 8 pingli oynayan adamın pingi artarsa fark eder tabii. Stabil packet loss olmayan bağlantı olmadığı sürece sorun yok, korelilerinki alışkanlık meselesi biraz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Samsun'da 30 civarı bir şey aldım. İstanbul'a dönümce bakarım. Sunucu merkezi İstanbul'da olacak sanırım.

• 40 Ping ile 10 Ping arasındaki farkı çözemezsin kardeşim. İnsansın sen. Titre ve kendine gel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BEYLER :(

40 Ping ile 10 Ping arasındaki farkı çözemezsin kardeşim. İnsansın sen. Titre ve kendine gel.

dsasdakjdhdssdk lan hiç bir şey bilmeyip nasıl bu kadar bilmiş konuşabiliyorsun. fps o senin dediğin.
  • TR'ye geçişlerde ücretsiz olabilir pusuda kalın
    http://prntscr.com/fn6jvv

hayret ya rito güzel şeyler yapıyor
  • Evet geçişlerde ücretsiz oldu
  • West'te 80 ping falan alıyorum ortalama yemin ederim kıskanmaya başladım. Tr'ye geçmeye değer mi arkadaşlar? Harbiden çok kararsızım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CliffordLeeBurtonn

West'te 80 ping falan alıyorum ortalama yemin ederim kıskanmaya başladım. Tr'ye geçmeye değer mi arkadaşlar? Harbiden çok kararsızım.

Geçme değmez.

• Arkadaşlar weste geçtiğimden beri huzuru buldum ama son bi haftadır çoğunluğu türk olan kişilerden dolayı inanılmaz tilt oldum wrstte tekrar elo hell duruma geçtim..onun üstüne bi de bu haber acaba dedirtti.. Ortalama 60-70 ms oynayan bri olarak tr ye geçmeye değer mi

• Geçişler maalesef ki ücretsiz değil , 1 RP .

http://tr.leagueoflegends.com/tr/news/riot-games/announcements/turkiye-sunucusuna-gecisler-1-rp

Westte oynamadim full silver 1 hesap var gold çerceveli felan . tr de de rünleri 2.seviye , ap run sayfasi olmayan plat 3 hesabim var . sizce gecireyim mi westtden . westte ayda 1 oyun atiyorum sayilir . bide 28 lvl hesap var en kötu onunla oynarim ilerde diyorum .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: CliffordLeeBurtonn

West'te 80 ping falan alıyorum ortalama yemin ederim kıskanmaya başladım. Tr'ye geçmeye değer mi arkadaşlar? Harbiden çok kararsızım.

Geç bence. 10 ping boru değil bir çok kişi trde oynamaya başlayacak. Kanser oranı başlarda artar muhtemelen ama uzun vadede iyi olacağı kesin. Hatta oyuncular bile bence trde oynamaya başlamalı.
  • trye geçişler 1 rp oldu arkadaşlar konu sahibi onu editlerse bilgilendirme olur.

http://tr.leagueoflegends.com/tr/news/riot-games/announcements/turkiye-sunucusuna-gecisler-1-rp
  • Sunucu Türkiye'ye mi taşınıyor?(taşındı) - TR Geçişler ücretsiz olabilir (oldu)

olarak değiştir bence başlığı :D ne desen oluyor 3. bi olasılık atma ortaya başlığa sığmaz.
  • 50 ve altı pek bişi farketmez de çoğu kişi 70 üzeri oynuyordu oyunu iyi oldu gelmesi
  • Vodafonenet kullanıyorum 77-80 ping hala. Neden böyle anlam veremedim düzelir mi acaba

Ekleme: Böyle bir açıklama gelmiş riottan
    https://boards.tr.leagueoflegends.com/tr/c/yardim-ve-destek/uEJ6dGkB-vodafone-kullanan-oyuncularan-yaadaaa-ping-sorunu-hk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mugetsuga -- 23 Haziran 2017; 16:22:57 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.