Şimdi Ara

Sunucu Türkiye'ye mi taşınıyor?(taşındı) - TR Geçişler 23 Temmuza kadar 1 RP (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
2.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: un momento

40 pingle oynuyorum. 40 ping ile 9 ping arasinda ne gibi farkliliklar olacak allah askina kendinizi kandirmayin. kolsuzsaniz lowsaniz 1 pingle bile kolsuzsunuzdur. sanki sunucu tr ye tasininca bronzlar olacak plat platlar olacak master

küme işini boşverde o ping olayına kesinlike katılmıyorum eğer 40 ile 9 un farkı olmasa, ben niye 33 olan ping 60 a çıkınca gecikmeyi hissedeyim ? tepkime süreleri bariz arttı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vinsmoke Sanji

düşerse tokatlarım herkesi

Hocam Kore'de zaten 9pingle oynuyordunuz. Buradakiler sizi tokatlamasınlar bu sefer pingleri düşünce
  • quote:

Orijinalden alıntı: Texassm0ke

quote:

40 pingle oynuyorum. 40 ping ile 9 ping arasinda ne gibi farkliliklar olacak allah askina kendinizi kandirmayin. kolsuzsaniz lowsaniz 1 pingle bile kolsuzsunuzdur. sanki sunucu tr ye tasininca bronzlar olacak plat platlar olacak master

küme işini boşverde o ping olayına kesinlike katılmıyorum eğer 40 ile 9 un farkı olmasa, ben niye 33 olan ping 60 a çıkınca gecikmeyi hissedeyim ? tepkime süreleri bariz arttı.

60 ile 55 bile fark eder o baska. ben 40 ile 9 diyorum. o 60 70 gibi pinglerde 5 ping cok buyuk fark. ama 40 ile 10 un farki nerdeyse yok. faker icin vardir illaki ama sana bana yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Texassm0ke

quote:

60 ile 55 bile fark eder o baska. ben 40 ile 9 diyorum. o 60 70 gibi pinglerde 5 ping cok buyuk fark. ama 40 ile 10 un farki nerdeyse yok. faker icin vardir illaki ama sana bana yok.

düz vuruşlarda aşırı farkediyor

anivia,ahri,swain gibi earlyde last hit atmakta zorlanan şampiyonlara aşırı etkisi var 10 pingin.adclerde de çok önemli ama caster&tank şampiyonlarda pek bişi farkedemezsin

• sommet de la montagne kullanıcısına yanıt
    İlk önce lan diye konuşmazsan seni kaale alıp bilgi alışverişinde bulunabilirim.

Fps demedim. 10 fsp ile 40 fps arasında bariz fark vardır ki bu herkes anlayabilir.

10 ping ile 40 ping arasındaki farkı anlayamazsınız dedim. Bu açık ve net. Bilip bilmeden konuşmuyorum. Bilgisayar mühendisiyim. PFS nin ne olduğunu pingin ne olduğunu 32 baytlık bir ICMP paketlerin gönderimi geri gelmesini, metin işlemesini, kabuk programlamasını ezberleyeli çok oldu.

Karşındaki kişiyi tanımadan bilmeden geveleme.
  • BEYLER :( kullanıcısına yanıt
    Hocam 60 ping ile 19 arasındaki fark anlaşılır mı?
  • 50 ile 70 bile bariz fark ediyordu tabi eder
  • Fark anlaşılabilir. Basitçe şöyle söyleyim.

8 pingle oynayan biri 40 pingle oynadığında aradaki farkı bulamayacaktır.

60 pingle oynayan biri ise 100 pingle arasındaki farkı çok rahat anlayacaktır. Bunu lol için söylüyorum.

Ping her oyunda aynı sabit etkiyi göstermeyebilir.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.